PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול חוצה ישראל המלצות ממה שידוע לכם

eellaadd2
28-10-19, 13:25
שלום חבר'ה אני בעלים של לנד קרוזר קצר מוגבה וממוגן - רוצה מאוד מאוד לעשות טיול חוצה ישראל מהצפון לדרום , אני מאיזור נתניה .

בן 25 שמחפש גם את השקט רוגע אדרנלין כיף וצחוקים וגם את כל החוויה של השקט של הטבע, להתחבר קצת למקורות בין היתר

אני מחפש מישהו לצאת איתו או אם אין ברירה אז לצאת לבד, מה אתם אומרים האם מומלץ לצאת לבד?
אני חושב שעדיף לי להיות עם עוד ג'יפ אחד לפחות. מחפש המלצות אם כן ומישהו רוצה להצטרף או לעזור לי בדרך כזו או אחרת אני זמין בנייד 0509040402 . אודה לעזרתכם ולכל המידע שאתם יכולים למסור לי על מנת לבצע את הטיול כמה שיותר כיף מרתק ובטוח
הטיול עתיד לצאת באמצע דצמבר.

erezgur
28-10-19, 14:38
תתחיל בחיפוש אחר שרשורים דומים שפורסמו כאן בעבר, עם התייחסות למסלולים אפשריים, התיישנות האילוצים כמו שטחי אש , ביטחון אישי ומגבלות אחרות.

נשלח מהנייד

six-86
28-10-19, 14:51
לחוצה לא הייתי ממליץ לצאת לבד ,
חייב עוד ג'יפ אחד לפחות ,
עושה את החוצה דרך הבקעה או רמת חובב ? ואם נוסע בימי חול זה מחייב תיאום עם צה"ל לכל שטחי אש .

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Resc4U
31-10-19, 19:32
תלוי באופי המסע בו אתה מעונין ובתואי.
האם אתה מחפש להיות לבד עם עצמך או שאחרי הלילה הראשון ישעמם לך?
אפשר גם לסוע לבד ביום ולישון במקומות מסודרים / מרכזיים בלילה.
או לקבוע עם חברים לחלקי מסלול ולעשות לבד חלקים אחרים.
בקיצור - תלוי בך ובשטח
כדאי לקחת בחשבון שיש איזורים בארץ שכנראה לא תהנה לסוע בהם לבד.

יש באתר המון חומר על חוצי ישראל של מועדון הלקוחות שלנו - בנתיבים מזרחיים ומערביים, אתה מוזמן לקחת רעיונות ואם יש שאלות נשמח לעזור.
איזור מועדון הלקוחות - http://www.resc4u.co.il/club/
מייל לשאלות - [email protected]

נפגש בשטח!

dudsha
14-11-19, 08:33
אפשר גם לחלק למקטעים וללכת לישון בבית, לא חייבים לישון תמיד בשטח.
אם אתה מנתניה אז מיער יתיר ודרומה תתחיל לחשוב על שינה, ולא חייבים ל"דפוק" מיליון קלומטרים ביום, וסתם לתת בגז רק כדי לסמן V.
תעשה כל מקטע 50-60 קלומטר תהנה מהנוף והנקודות עיניין לאורך המסלול.

כל המסלול הוא בסביבות 800 קלומטר, תחלק אותו לכמה שבא לך.
תהנה.

-->