PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר th350 לא עובר לשלישי

shmil
09-02-06, 18:50
בעייה אצל חבר בסופה:
הגיר- th350 (אוטומטי, כמובן), מסרב לעבור לשלישי.
הסימפטום החל כאשר הוא בכל פעם "ביקש" יותר ויותר טורים בכדי לעלות הילוך, ולבסוף, כשבוע אחרי החלפת שמן (ללא החלפת פילטר) הפסיק לעלות בכלל, לא חשוב באיזה סל"ד, פשוט לא עובר.

משפץ גירים טוען שהגיר דורש שיפוץ, אך משום מה זה לא מסתדר לי, ויש לי תחושה שמדובר על מעבר או נשם סתום.
כבל ה-kick down שוחרר ונמתח - ללא הועיל.

לצערי, אין לי עדיין נסיון עם פעולת גירים אוטומטיים, וידוע לי שגם למרבית באי הפורום לא. אף על פי כן, אולי יש כאן מישהו עם נסיון בתקלה דומה ודרך פתרון סבירה, או לחילופין משפץ גירים תותח וגם ישר מהמרכז, שלא יאמר ישר שהלך הגיר?

יש ליד צדי מרסטה מישהו שמבצע שטיפות גירים אוטומטיים בלחץ ועם נוזלי פלאש שיפתחו סתימות, ויתכן שזה יהיה הצעד המומלץ הבא.

lizard
09-02-06, 19:05
אני, כמובן, לא אוכל לעזור לך בידע טכני אבל אני כן יכול להשאיל לך ספר על הגיר הזה.

אם אתה מעוניין, צור קשר.

לירן סברוב
09-02-06, 19:20
בדקתם את הצינור ואקום ??

גבי כהן
09-02-06, 19:20
אפשר להכנס לג'וג'ו בנתניה...או למוסך נועה בנתניה....

הם היחידים שהמליצו לי להחליף 4 חיישנים ...ליפני שהמליצו לשפץ גיר!

moriseven
09-02-06, 19:41
שמיל, הגיר בסופה הוא לא מסוג קרייזלר 999?

shmil
09-02-06, 19:55
האמת היא שעדיין לא הסתכלתי עליו בעצמי, אעשה זאת כנראה מחר.

אינני משוכנע שזה th350, הנחתי שזה סוג הגיר כי יש לו רק 3 הילוכים ואין OD. מדובר בסופה 92 ולכן ההנחה שזה זה ולא קרייזלר.
מכל מקום, לטענת בעל הסופה, אין לו צינורית ואקום, אלא רק כבל kick down.

מיכה תודה על ההצעה, אבל אני באזור עמק חפר, וכך גם בעל הסופה, ולא יורדים "דרומה" למרכז בימים הקרובים. הסופה עצמה היא רכב עבודה, ולכן תאלץ לכל המאוחר בתחילת השבוע להיות תקינה, עם שיפוץ או בלעדיו.

משפץ הגירים שטען שיש לשפץ בלי לפתוח או לראות בפעולה הוא בדיוק ג'וג'ו, וכמו שכבר אמרתי- הסימפטומים לפי תיאור בעל הסופה לא מסתדרים לי עם שיפוץ, אלא דווקא עם סתימה, כי מדובר על גסיסה הדרגתית.

moriseven
09-02-06, 20:22
אצלי ב - CJ7 הגיר נקרא קרייזלר 999 (3 הילוכים)וכשבדקתי וחקרתי לפני שידעתי איזה גיר זה הבנתי שהמשיכו עם הגיר הזה גם עם הרנגלר עד שנת 91 כאשר אחרי השנים האלו הבנתי שזה אותו גיר אבל משודרג ובגלל שזאת סופה אולי זה אותו גיר כמו הרנגלר.

http://www.fourwheeler.com/techarticles/63698/index5.html

http://www.jeeptech.com/trans/tf999.html

-->