PDA

צפייה בגרסה מלאה : הודעה מחברת שילוח

Eitan_S
22-11-19, 07:36
שלום חברים,
קיבלתי הודעה מחברת שילוח כדלקמן.
האם מוכר לכם?

שלום,
הננו להודיעכם כי משלוח אשר נשלח עבורכם מ Amazon נמצא בדרכו לארץ.
על מנת שנוכל לשחרר את המשלוח מהמכס, נבקשכם להעביר אלינו בהקדם מס' ת.ז של בגיר מעל 18 שנים באמצעות
https://ops.gaashwd.com/WebForms/HawbPersonalIdEntry.aspx?h=6603A5C8-7094-4E66-8E0F-F951BA373EBC&m=1
יש לעדכן את מספר ת.ז. תוך 48 שעות מההודעה הראשונה על מנת למנוע עלויות אחסנה. חבילות שלא ישוחררו תוך 21 ימים מהגעתן לארץ, ינטשו.
תודה,
געש וורלדווייד בע"מ

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

bezzat
22-11-19, 07:41
שלום חברים,
קיבלתי הודעה מחברת שילוח כדלקמן.
האם מוכר לכם?

שלום,
הננו להודיעכם כי משלוח אשר נשלח עבורכם מ Amazon נמצא בדרכו לארץ.
על מנת שנוכל לשחרר את המשלוח מהמכס, נבקשכם להעביר אלינו בהקדם מס' ת.ז של בגיר מעל 18 שנים באמצעות
https://ops.gaashwd.com/WebForms/HawbPersonalIdEntry.aspx?h=6603A5C8-7094-4E66-8E0F-F951BA373EBC&m=1
יש לעדכן את מספר ת.ז. תוך 48 שעות מההודעה הראשונה על מנת למנוע עלויות אחסנה. חבילות שלא ישוחררו תוך 21 ימים מהגעתן לארץ, ינטשו.
תודה,
געש וורלדווייד בע"מ

Sent from my Mi A1 using Tapatalkכן מוכר
סביר להניח שזו הקניה הראשונה שלך.

בכל מקרה בהגדרות כתובת משלוח ב ID information
תכניס שם את ת.ז שלך.
עריכה: הכוונה לקנייה הבאה שאתה מבצע.
וכמובן תשלח להם בלניק את התעודת זהות שלך.

shmil
22-11-19, 08:00
מכיר.
הוכנס גם אצלי בהגדרות ראשוניות באמאזון לאחרונה, אבל זה לא מנע מהמפיצים את האסאמאס המאיים ואת דרישת הת.ז. פעם נוספת.

בכלל, יש בזמן האחרון חברות הפצה, ש... איך לומר...

Eitan_S
22-11-19, 08:41
תודה חברים.

עלתה המחשבה על פישינג ולכן עודף הזהירות.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

boaz avrahami
22-11-19, 08:52
זה החוק.
ברגע שיש לך עמיל מכס חייבים ת.ז

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

polar bear
22-11-19, 09:09
אז שיהיה שרשור על הודעות מחברת שילוח...

קיבלתי הודעות מהדואר שמה שהזמנתי יגיע לביתי. לאחר כמה ימים, קיבלתי הודעה מחבר "בר" שילוח והפצה וכו', שאני צריך לבחור מקום מתוך נקודות חלוקה מוגדרות שאליו תסופק החבילה. {באופן מוזר הנקודה הקרובה אלי לא הופיעה ברשימה}

התקשרתי אליהם, והיא הסבירה לי ש"שנפתחה לי אפשרות" לא לקבל את המוצר בבית אלא בנקודת חלוקה. ניסיתי להבין ממנה למה שלא ארצה את המוצר עד הבית. לא הצלחתי. לא עולה יותר, לא דוחה את מועד האספקה.

אם כן - האם זה סתם נסיון שלהם להוריד עומס עבודה או שיש איזה יתרון נסתר ליודעי ח"ן לקבל את המשלוח בנקודת מסירה?

asafk
22-11-19, 09:16
אין שום יתרון ולא צריך להשיב להודעה... והמשלוח יגיע עד הבית.

אסף.

opl
22-11-19, 09:21
לי לדוגמא זה יוצא מאוד נוח. נק האיסוף של בר אצלי היא מול הבית - 100 מטר. לא צריך לתאם משלוח, לא צריך לחכות לאף אחד. רק צריך לשים לב שבאתר שלהם - קודם בוחרים ישוב ואז בוחרים מקום, אחרת זה נראה כאילו יש רק מקומות לאיסוף בתל אביב.

assafy
22-11-19, 09:38
גם אני מעדיף את נקודת האיסוף שנמצאת בפיצוציה שפתוחה 24 שעות ונמצאת 200 מטר מהבית במקם שליח שיסתבך עם הכתובת ויגיע בשעות העבודה כשאין אף אחד בבית.

boaz avrahami
22-11-19, 12:45
ההודעה של בר היא מטעה במכוון.
הרבה יותר משתלם ומהיר וזול עבורם לפרוק ערימה של חבילות בקיוסק מאשר מדלת לדלת.
הם שוכחים לציין שזו אפשרות ולא חובה.
הניסוח שלהם מטעה ולא במקרה

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

GodsFather
22-11-19, 13:19
גם השליח מתווכח לעיתים בנושא. כבר קרה לי פעם.

כשהוא הבין שהחבילה לא תכנס פיזית לתא כי הוא לא האמין לי כשאמרתי לו את זה בטלפון, הוא הגיע והניח מחוץ לדלת כמו שביקשתי מלכתחילה.

שיבושם להם... העיקר שזה מגיע שלם ומהר... כי אחרת, לך חפש

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

איל מ
22-11-19, 13:42
"כשאמרתי" ;)

GodsFather
22-11-19, 15:28
"כשאמרתי" ;)לא יודע על מה אתה מדבר [emoji12]

חפש

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
22-11-19, 20:52
ההודעה של בר היא מטעה במכוון.
הרבה יותר משתלם ומהיר וזול עבורם לפרוק ערימה של חבילות בקיוסק מאשר מדלת לדלת.
הם שוכחים לציין שזו אפשרות ולא חובה.
הניסוח שלהם מטעה ולא במקרה

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

אצלי בר הפצה התעקשו שאגיע לאיזו נקודה "כי זה השירות שהמוכר שילם עליו" . יצרתי קשר עם המוכר, מאיביי, והוא טען שזה לא מה שהוא שילם להם. כך או כך, כתבתי להם שידחפו את החבילה ל... והמוכר זיכה אותי.

מאז אני משתדל לשים לב לסוג השילוח מסין. נדמה שהקוד לשירות הדפוק (עבורי כקיבוצניק שמקבל חבילות במזכירות. ברור לי שיש אחרים שזה עדיף להם) הזה זה שילוח בשם SpeedPAK.

נמרוד
22-11-19, 21:35
אני מתעלם מכל ההודעות. כשהשליח מתקשר אני מבקש שישאיר לי בצרכניה של המושב.

boaz avrahami
22-11-19, 22:00
אצלי בר הפצה התעקשו שאגיע לאיזו נקודה "כי זה השירות שהמוכר שילם עליו" . יצרתי קשר עם המוכר, מאיביי, והוא טען שזה לא מה שהוא שילם להם. כך או כך, כתבתי להם שידחפו את החבילה ל... והמוכר זיכה אותי.

מאז אני משתדל לשים לב לסוג השילוח מסין. נדמה שהקוד לשירות הדפוק (עבורי כקיבוצניק שמקבל חבילות במזכירות. ברור לי שיש אחרים שזה עדיף להם) הזה זה שילוח בשם SpeedPAK.

קרה לי עם שתי חבילות מאמזוןואיביי שהכריחו אותי לקבל בנקודת חלוקה ולא במשרד כי טענו שהמשלוח מסין.
לא היה לי הפנאי להתווכח והייתי לחוץ לקבל את החבילות אז הסכמתי.

יש לאחרונה לתחושתי שינוי מאוד לרעה בנושא מהירות המשלוחים ואיכות ההפצה שלהם לכתובת.

הנסיון שלהם לשילוח חינם לא שווה ברמת הדירות למה שהיה לפני.
לא החלטתי אם החיסכון שווה את זה

נמרוד-
בחור שאתה גר בו זה משחק לטובתך מפני שהם מחויבים נקודת הפצה עד 1.5 קמ מהכתובת הנקובה.
זה יתבטא לרוב בעוד כמה ימים להפצה

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

shachar
23-11-19, 07:56
אצלי השליחים מנסים להשאיר במזכירות של המושב.
אני מסרב ולרוב המשלוח מונח ליד הדלת.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

lizard
23-11-19, 19:35
אצלי השליחים כבר מכירים אותי. אחד מהם אפילו קנה רכב חדש. הם יודעים להשאיר לי את החבילה ליד הדלת אם אני לא נמצא.
מה שמצעבן זה דווקא הדואר. אמזון התחילו לשלוח דרך הדואר, בעבר הדואר במושב היה בתכל'ס כל הזמן (אחד התושבים היה הדוור) אבל התושב עזב וכרגע מישהו ממושב אחר מתפעל את שרות הדואר, הוא מגיע רק כמה שעות בשבוע ולא תמיד אני מספיק להגיע בזמן.

מעצבן.

-->