PDA

צפייה בגרסה מלאה : אשתי יודעת שבגי"ה - מחמם מגבות

amitos23
09-12-19, 23:16
היא: "אולי תעלה הודעה בג'יפולוג? בטוח יידעו לתת שם המלצה"

אני: "אבל זה מחמם מגבות"

היא: "בסדר, אז מה, אנשים שם מבינים ענין, יידעו לתת מילה על פונקציונליות, וחוזק, ועמידות, ורמת גימור, וכל מיני דברים שמדברים שם"

אני: "אבל זה ג'יפולוג, ואנחנו מדברים על המלצה למחמם מגבות"

היא: "בסדר, אז מה, יודעים שם הכל, תשאל"

אז,
בהמשך לדיאלוג הלא כ"כ פיקטיבי הנ"ל,
פונה לחוכמת אנשי הפורום...

מחפש המלצה על מחמם מגבות לשימוש בחדר מקלחת הורים...
מוצר ש"בנוי כמו שצריך" ולא מאלה שקונים בהום-סנטר שעשויים מאלומיניום זול ומרגישים כאילו מתפרקים לך ביד.

תודה רבה!
עמית

איל מ
09-12-19, 23:41
כל רדיאטור יעשה את העבודה.

Derish
10-12-19, 01:19
רדיאטור יעשה את אותה עבודה ויצרוך 1000-3000 וואט בשביל משהו שמחמם מגבות עושה עם 300. אחלה עלות-תועלת.

אין לי מושג מה נמכר בישראל, אבל אני גר במדינות שונות באירופה קצת מעל עשור ופה זה מוצר גנרי. טכנולוגיה כ"כ פשוטה ובשלה שאני לא יודע מה כבר אפשר לדפוק שם או במה נבדל דגם פשוט מיוקרתי. המחיר מתחיל מכמה עשרות יורו לדגמים חשמליים בסיסיים, קצת יותר יקר אם זה מתחבר לצנרת מים מחוממת בגז (מה שקרא בארץ 'יונקרס').

בדירות/בתים בהם היה לי מתקן חשמלי, בד"כ חיברתי אותו לשקע עם טיימר שהיה מתוכנת להידלק כרבע שעה לפני שאני קם בבוקר או חוזר מהעבודה בערב. זה היה מספיק כדי לחמם לא רק את המגבות אלא את כל חדר השירותים/אמבטיה, ללא צורך להריץ את ההסקה בכל הבית. אפקטיבי ביותר לחללים קטנים כשזה ממוקם נכון, ובהחלט שווה את הכסף למי שחווה בחייו נסיבות שגרמו לו לחשוב על זה. למי שלא חווה, זה ימשיך להיראות מיותר כמו מדיח כלים או מייבש כביסה.

אלדר
10-12-19, 15:10
אני משווק ומתקין מחממי מגבות סמויים וגלוים.
חימום תת רצפתי ועוד מוצרי נוחות .
מוזמן ליצור קשר 3780000 050

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

-->