PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפורים לגימני ללא רישיון

שאול סלטון
09-12-19, 23:37
היי אני קונה גימני מזוקילנד, חדש לחלוטין בתחום של הגיפים

לגיפ שאני קונה יש תוספות לא ברישיון:

מנוע 1600, גיר ידני, גלגלים 215 והגבהה 4 אינץ

נאמר לי שחוץ מלהעביר את הרכב טסט לא יהיו לי הרבה בעיות

אשמח להסבר ועזרה

תודה לכולם

gilur
09-12-19, 23:49
ברוך הבא :)
אני לא מהמבינים הגדולים כאן ובכל זאת:

מכוני טסטים (ושוטרים) מאוד "אוהבים" ג'יפים.
כל דבר שיחרוג מהרשיון שלך ומהתקנה הכללית - יפיל לך את הטסט.
(לדוגמה - הגבהה שלא ברשיון. וגם ... הגבהה של 4 אינטש (החוק מתיר 2 אינטש))
לא פירטת אבל עוד דוגמאות:
כננת מחייבת רישום ברשיון, וו גרירה, ועוד.
צרות אחרות שקשורות לזה: צמיגים שלא תואמים את המידה ברשיון, פגוש מתכת לכננת - בלי כננת, פנסים בכל מיני וריאציות מעבר לסטנדרטיים ועוד ...

לא בא לבעס אותך אבל קח בחשבון שרכב עם תוספות שלא רשומות נכון - יצריך ממך הרבה השקעה (זמן / כסף / וירטואוזיות .. what ever)

בהצלחה

שאול סלטון
09-12-19, 23:54
תודה על התגובה המהירה

לגבי ההשקעה בלהעביר טסט - מכיר

יש בעיה מעבר לזה למשל בביטוח/ שוטר שיעצור אותי ?

GodsFather
10-12-19, 06:11
טסט, עמדות בדיקת פתע של משרד התחבורה בדרכים ויש שיגידו שחברת ביטוח תתנער ממך בשעת הצורך במידה ויוודע שהרכב לא חוקי

למה לך להתעסק עם רכב כזה אם אתה חדש בתחום?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
10-12-19, 08:04
שנייה לפני שיחרבו כאן עוד דיון עם ליהוגים פוסט ציוניים בגרוש על "משרד התחבורע" וכו', אתה צריך להגדיר צרכים, לפני הגדרת הפתרון.
אם כל מה שאתה רוצה לעשות אלו שבילי 4x4 מסומנים סטנדרטיים, אתה לא צריך רכב שמשופר לרמה שלא עוברת טסט. יש הרבה שיפורים אחרים שיאפשרו לך לטייל וגם לעבור טסט ללא דרמות.

אם תגדיר שהמטרות שלך אחרות, כמו עבירות אקסטרימית, זה סיפור אחר, ותצטרך להחליט אם לקחת את הסיכונים וכאבי הראש שהרכב שהציעו לך מביאים איתם.

בןבן
10-12-19, 10:04
לא נורמלים ... ואם יקפוץ לך איזה חמור על אופניים חשמליות לכביש ? ביטוח - לא יהיה לך כי חברת הביטוח בקלות תתנער. אחריות פלילית? יש גם יש ,תפנים - עם כל הרצון זהו רכב לא חוקי בעליל. ואחכ יגיעו תביעות ויכול להיות במיליונים ובאופן אישי, מה הקטע? שווה לך?
תחשוב שוב.
זה שנוסעים על רכבים כאלה ,לא מכשיר את השרץ.

נמרוד
10-12-19, 10:12
אם אתה חדש לחלוטין, זה לא סוג הרכב שמומלץ להתחיל איתו.

עדיף להתחיל מרכב במצב סטנדרטי פחות או יותר, לטייל, ללמוד את התחום, ולשפר את הרכב בהתאם לצרכים שלך לפי הקצב והכיס שלך.

ומשזה נאמר, הרבה מאיתנו התחלנו את התחביב כמוך, עם רכב משופר מאד, או גרוטאה מאד, או שניהם, ולמדנו בדרך הקשה. אם הרכב מדגדג לך, זה בסדר גמור להתחיל ככה, וללמוד מהר. זה יעלה לך כסף.

zerez
10-12-19, 10:16
ג׳ימני משופר בצורה חוקית משאיר אבק להרבה רכבים אחרים, לא רואה שום סיבה להתחיל עם רכב לא חוקי ולהסתכן בהורדה מהכביש או בבעיות עם הביטוח.

זה רכב לשימוש יומי או רק רכב טיולים?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

-->