PDA

צפייה בגרסה מלאה : איך היה? (מפגש ג'יפולוג)

savyon
21-12-19, 17:46
יאללה,
ספרו חוויות (במיוחד החדשים/צעירים), תעלו תמונות, שתפו מסלולי טיול, יאללה.

לי, כמו כל שנה, זה תענוג גדול. קהילה מדהימה שמורכבת מאנשים שתמיד כייף לפגוש (אומי, לא נעלבתי מהקטע של הבשר בלילה...:mad: )
לראות פרצופים חדשים, רעננים וצעירים לצד ותיקים ומוכרים.
משנה לשנה זה נהיה טוב ומוערך יותר ויותר.
תודה!

גיא
21-12-19, 18:38
צ׳יפס
קר

היה עוד משהו ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ד ו ר ו ן
21-12-19, 22:01
צ׳יפס
קר
היה עוד משהו ?

הצ’יפס היה קר?

גיא
21-12-19, 22:08
הצ׳יפס לא היה קר. אבל כל השאר היה קר ... מאד.

דרור ברלי
22-12-19, 11:37
היה כיף כמו תמיד. אבל קר רצח (משהו ידוע מראש).
זה באמת מסוג הדברים שגורמים לרבים לא להגיע. או להגיע ללא המשפחות - ואז כבר ממש חבל כי מפגש כזה הוא חגיגה גם לילדים (הגעתי עם הג'וניור הגדול והג'וניור הקטן ועוד חבר מהכיתה של הקטן - הם רצו רק להישאר במדבר, לא לחזור הביתה).

savyon
22-12-19, 11:45
היה כיף כמו תמיד. אבל קר רצח (משהו ידוע מראש).
זה באמת מסוג הדברים שגורמים לרבים לא להגיע. או להגיע ללא המשפחות - ואז כבר ממש חבל כי מפגש כזה הוא חגיגה גם לילדים (הגעתי עם הג'וניור הגדול והג'וניור הקטן ועוד חבר מהכיתה של הקטן - הם רצו רק להישאר במדבר, לא לחזור הביתה).

נו שויין
אפשר לעשות מפגש גם בלילה הקצר בשנה, 21/6 מזג אוויר טוב יותר ואפשר גם עם משפחות...

amirmoshe
22-12-19, 12:10
נו שויין
אפשר לעשות מפגש גם בלילה הקצר בשנה, 21/6 מזג אוויר טוב יותר ואפשר גם עם משפחות...שריינתי ביומן..

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

אומי5
22-12-19, 13:17
יאללה,
ספרו חוויות (במיוחד החדשים/צעירים), תעלו תמונות, שתפו מסלולי טיול, יאללה.

לי, כמו כל שנה, זה תענוג גדול. קהילה מדהימה שמורכבת מאנשים שתמיד כייף לפגוש (אומי, לא נעלבתי מהקטע של הבשר בלילה...:mad: )
לראות פרצופים חדשים, רעננים וצעירים לצד ותיקים ומוכרים.
משנה לשנה זה נהיה טוב ומוערך יותר ויותר.
תודה!

הכל היה בסדר חוץ מאיזה קריפי ששלח לי ידיים כשהכנתי את הבשר ובסוף כשנתתי לו התלונן שזה קר.

הקור היה נסבל אופן מפתיע, אני לא יודע אם נמרוד יראה את זה כיתרון או חסרון.

באופן כללי אני חושב שנחמד יותר לקשור כלבים בזמן שהאוכל פרוס, או לפחות להיות לידם כדי למנוע מהם לאכול את הבשר שסביון בנה עליו.
מצד שני ישנתי הרבה יותר רגוע כשידעתי שהמחנה עמוס כלבים ואף בדואי לא יתגנב לי בשקט לג'יפ.

savyon
22-12-19, 13:22
שריינתי ביומן..

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

יש מה לשריין?????????
סתם מישהו העלה רעיון, לא ארגון...

sgill
22-12-19, 13:24
כבכל שנה היה נחמד מאוד מאוד.

הרעיון של היום הארוך בשנה נשמע מצויין. את רוב האנשים שפגשתי בלילה עם החרמוניות, צעיפים וכובעי גרב לא אזהה בפעם הבאה שאראה אותם.

בלילה קייצי יגיעו יותר משפחות ותהיה פחות דאגה לשלום הילדים.

רוצה לציין לשבח את נדב42 שהיה אחד היחידים שבאמת עשה סיבוב בכל המתחם עם אשתו והכלבלב כדי להכיר את כולם....

והערה בריאותית קטנה (בלי קשר לקור) - היה עדיף לזוז כמה מאות מטרים מקווי המתח הגבוה שעברו לנו מעל הראש.

boaz avrahami
22-12-19, 13:26
יש מה לשריין?????????
סתם מישהו העלה רעיון, לא ארגון...

למה אתה מוריד מוטיבציה למי שהתנדב לארגן?
תפרגן לו [emoji14]

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ishc
22-12-19, 13:32
יש מה לשריין?????????
סתם מישהו העלה רעיון, לא ארגון...סביון... עליך

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

hadtomer
22-12-19, 13:43
נדב42 עם אשתו .

חבר שלי, אבל מטעויות לא לומד

savyon
22-12-19, 13:51
סביון... עליך

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

תקבע מיקום

איל מ
22-12-19, 14:03
...
מצד שני ישנתי הרבה יותר רגוע כשידעתי שהמחנה עמוס כלבים ואף בדואי לא יתגנב לי בשקט לג'יפ.

אני לעומת זאת ישנתי יותר רגוע כי ידעתי שאף בדואי לא ירצה להתגנב לי לג'יפ. אפילו ישנתי קיצוני כדי לתת להם צ'אנס.

אגב,
מלילה אחד בשנה שישנים תחת קו מתח, לא יקרה כלום. לישון בתוך עשן של מדורות לעומת זאת, עושה אותי חולה.

אומי5
22-12-19, 14:03
126732
פה

נדב42
22-12-19, 14:04
חבר שלי, אבל מטעויות לא לומדהפעם הטעות היא לא שלי ...
גל, בת זוגי, אינה אשתי, לכן היא עדיין חברה שלי [emoji846]

ronen7k
22-12-19, 14:59
נו שויין
אפשר לעשות מפגש גם בלילה הקצר בשנה, 21/6 מזג אוויר טוב יותר ואפשר גם עם משפחות...

"זה רעיון" (קפטריה בטבריה).

המשוטט
22-12-19, 16:09
"זה רעיון" (קפטריה בטבריה).הפנקס פתוח והיד מוחקת

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

נמרוד
22-12-19, 17:13
תרשמו את התאריך של המפגש הבא:
25.12.2020
וזה יהיה בערבה באזור עין יהב/חצבה. כי הבכי על הקור נגע ללבנו.

איל מ
22-12-19, 17:47
כפיים (אימוג'י של כפיים).

tallevi
22-12-19, 17:49
סתם בכיינים פה כולם...

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

מוטי ג.
22-12-19, 23:13
21/6 זה גם היום הראשון של החופש הגדול לתיכוניסטים, לא?
שלי עדיין לא שם.... אבל זה בהחלט נשמע כמו תאריך יותר ריאלי למשפחות.

שמח שנהניתם, אין מצב שהייתי בא לקור הזה, במילואים שלי כבר סבלתי מספיק, טנקים, קור וצאלים, been there done that, מספיק.

אז.... עוברים לקיץ?

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

GodsFather
22-12-19, 23:17
21/6 זה גם היום הראשון של החופש הגדול לתיכוניסטים, לא?
שלי עדיין לא שם.... אבל זה בהחלט נשמע כמו תאריך יותר ריאלי למשפחות.

שמח שנהניתם, אין מצב שהייתי בא לקור הזה, במילואים שלי כבר סבלתי מספיק, טנקים, קור וצאלים, been there done that, מספיק.

אז.... עוברים לקיץ?

Sent from my LG-H930 using Tapatalkלא במקום, גם וגם

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

איל מ
23-12-19, 09:09
הבעיה של אנשים היא הנטיה לעבור מקיצוניות לקיצוניות.

"...היה קר ביום הכי קר, אז בואו נעבור ליוני..." אמנם לא יהיה קר בלילה, אבל כל אמריקאים יצטרכו לנסוע עם רווח במכסה מנוע ;), ושלא לדבר על הג'יפים האמיתיים (אלה בלי המזגן).

יש גם סתיו ואביב חברים (נגיד היום בו הלילה והיום שווים, ראש השנה העברי המקורי, יום המרמיטה, לא חסרים תאריכים פיקטיביים. מישהו יודע באיזה תאריך ג'יפולוג עלה לאוויר למשל? (ולא חייבים לאפשר לעובדות לבלבל אותנו, מותר לשקר).

שגיא S
23-12-19, 12:28
לקור אפשר לבוא מוכנים...מבחינתי זה נון-אישיו.

היה כיף מאוד לראות ולהכיר מלא פרצופים חדשים וישנים.
אני חושב שהצלחנו לייצג את פורום סוזוקי בכבוד ;)

היה מפגש ראשון שהבאתי את בת הזוג שלי שמאוד נהנתה לבוא לראות את כל הג'יפים - כל הזמן אמרה שגם אבא שלה היה נהנה לבוא ולראות את כל הרכבים...גרם לי לחשוב על המפגש הגדול שהיה בתל חדיד בזמנו.

רק הערה אחת קטנה - משהו שהפריע לי:
בזמן המפגש אנשים מסתובבים בין המכוניות ומסתכלים ונוגעים והכל בסדר...אבל יצא לי לפחות פעמיים לראות אנשים שפשוט פותחים את הדלת של הרכב ונכנסים לשבת ולראות מה קורה בתוך האוטו. לטעמי, ולהרגשתי האישית, זה קצת יותר מדיי "חברותא" והייתי שמח אם היו מבקשים אישור ממני להכנס לרכב...לא הייתי אומר לא.

sgill
23-12-19, 13:31
שגיא - איך ראית פרצופים מבעד לכל שכבות הלבוש, הצעיפים וכובעי הגרב?

אז נכון שלחלק מהאנשים הקור מתאים או לפחות לא מפריע, והם גם אלו שכותבים פה ומגיבים. אבל על פניו נראה לי שלמפגש בטמפרטורה נעימה יותר (ואפילו חמה) יגיעו יותר אנשים ומשפחות. וזאת לדעתי מטרת המפגש.

האמת, אין דרך לדעת בלי לנסות....

איל מ
23-12-19, 15:04
רק הערה אחת קטנה - משהו שהפריע לי:
בזמן המפגש אנשים מסתובבים בין המכוניות ומסתכלים ונוגעים והכל בסדר...אבל יצא לי לפחות פעמיים לראות אנשים שפשוט פותחים את הדלת של הרכב ונכנסים לשבת ולראות מה קורה בתוך האוטו. לטעמי, ולהרגשתי האישית, זה קצת יותר מדיי "חברותא" והייתי שמח אם היו מבקשים אישור ממני להכנס לרכב...לא הייתי אומר לא.

צודק במאה אחוז. והתנסחת מעט בעדינות. ההגדרה לזה היא שיא החוצפה בהתגלמותה.

(לא שראיתי דבר כזה, אבל אם ראית אני מאמין).

erezgur
23-12-19, 16:18
היה סוף שבוע נחמד קר אך מוצלח.
זכיתי להכיר עוד מספר אנשים שאת כינויים בפורום אני מכיר כבר כמה שנים.
כמו כמעט לאחר כל מפגש אני מנסה לחשוב מה ניתן לשפר כדי שזה אכן יהיה מפגש של כולם - גם יותר אנשים הרשומים לפורום ובעיקר את אלו שכן הגיעו למפגש אבן לא הזדמן להכיר.

הזכירו בעבר הצעות כמו אירוע מרכזי, הרצאה, הצגת רכב משופץ / שיפורים מעניינים וכו' ...
אני חושב שגם פרסום של מספר טיולים פתוחים לכולם לפני / אחרי המפגש יכולים לעזור למשוך את החדשים / הביישנים / הנטושים על ידי חבריהם.,. כאלו שאולי ויתרו היי הרגישו שיהיו לבד.
צריכים לדעתי הפעם הבאה גם להקפיד על רחבה מרכזית אליה מגיעים כולם במהלך השיטוט בערב ושם אפשר לשוחח, להתווכח, לשתות בירה וכו'....

נשלח מהנייד

זלמן 1
23-12-19, 16:39
אם מעלים רעיונות למפגשים נוספים, אשמח אולי להכניס למכלול השיקולים, תאריך שלא חל בשבת/ חג וכו'.

orenc
23-12-19, 17:25
זכיתי להכיר עוד מספר אנשים שאת כינויים בפורום אני מכיר כבר כמה שנים.
כמו כמעט לאחר כל מפגש אני מנסה לחשוב מה ניתן לשפר כדי שזה אכן יהיה מפגש של כולם - גם יותר אנשים הרשומים לפורום ובעיקר את אלו שכן הגיעו למפגש אבן לא הזדמן להכיר.

הזכירו בעבר הצעות כמו אירוע מרכזי, הרצאה, הצגת רכב משופץ / שיפורים מעניינים וכו' ...
אני חושב שגם פרסום של מספר טיולים פתוחים לכולם לפני / אחרי המפגש יכולים לעזור למשוך את החדשים / הביישנים / הנטושים על ידי חבריהם.,. כאלו שאולי ויתרו היי הרגישו שיהיו לבד.
צריכים לדעתי הפעם הבאה גם להקפיד על רחבה מרכזית אליה מגיעים כולם במהלך השיטוט בערב ושם אפשר לשוחח, להתווכח, לשתות בירה וכו'....

נשלח מהנייד אם כבר אז כבר... לארז והחבורה...(שיסלחו לי על כך שאני לא מזכיר את שמם).
אחרי מספר שנים באתר החלטתי לקחת את עצמי בידיים ופשוט להגיע לבדי, וזאת כפגשתי בחיים האמיתיים רק את הגוד-פדר ואת נדב42 ומכיר את הכינויים של כמעט כולם.
בבוקר ביקשתי מנדב שיחבר אותי עם חבורה נחמדה כדי לטייל איתם ("טיול של סבתות" חח) ומכאן רק הרווחתי היכרות עם אנשים נחמדים ומכילים שאיתם אפילו לרגע אחד לא הרגשתי "זר", ועל כך תודה גדולה.
ובקיצור, בכלל לא קשה לזהות רכב או אדם שבא בגפו ופשוט להציע לו להצטרף "לחבורה" לטיול.
החוויה הזו רק גורמה לי לחשוב כבר על המפגש הבא...
נהנתי מאוד במפגש, תודה לכולם.
אורן.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

גיא
23-12-19, 17:53
אם כבר אז כבר... לארז והחבורה...(שיסלחו לי על כך שאני לא מזכיר את שמם).
אחרי מספר שנים באתר החלטתי לקחת את עצמי בידיים ופשוט להגיע לבדי, וזאת כפגשתי בחיים האמיתיים רק את הגוד-פדר ואת נדב42 ומכיר את הכינויים של כמעט כולם.
בבוקר ביקשתי מנדב שיחבר אותי עם חבורה נחמדה כדי לטייל איתם ("טיול של סבתות" חח) ומכאן רק הרווחתי היכרות עם אנשים נחמדים ומכילים שאיתם אפילו לרגע אחד לא הרגשתי "זר", ועל כך תודה גדולה.
ובקיצור, בכלל לא קשה לזהות רכב או אדם שבא בגפו ופשוט להציע לו להצטרף "לחבורה" לטיול.
החוויה הזו רק גורמה לי לחשוב כבר על המפגש הבא...
נהנתי מאוד במפגש, תודה לכולם.
אורן.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

עמדתי עם נדב והסתכלנו עליך מצטרף לקבוצה ההיא.. בבוקר.

כל הכבוד על האומץ ושמח שהרווחת חברים.

אני דווקא נסעתי לבד בשבת, נהניתי מהשקט וצילומי אויר של המדבר.
( אם זה מעניין מישהו פה אני יכול לצרף לינק לסרטון )

נדב ש.
23-12-19, 18:28
היה קרררררררררררר.... אם היה יותר נעים נראה לי שהייתי מסתובב בין האנשים, אבל העדפתי להיצמד לכל אמצעי החימום שהיו לידי.
חזרתי עם כאבים בצלעות(מהקור).... אז לפעם הבאה מקווה שנמרוד יממש את מה שרשם על הערבה...

ד ו ר ו ן
23-12-19, 18:43
היה אחד הטובים.
פגשנו אנשים חדשים, וכאלו שאנחנו חוצים את הנתיבים אחד של השני כבר 19 שנים.. עוד מימי גיפטריפ, איך הזמן חולף.

אז היה חורפי, ליד המדורה הגדולה במרכז היה חם.
היה כייף לראות את השיירות בשבת בשטח ולדעת שזה המשך של הלילה.

אפשר פעמיים בשנה, אבל לא הייתי מוותר בגלל קצת קור.

amotzg
24-12-19, 08:17
השנה החלטנו להגיע מוקדם וללחוץ שנ"צ לפני הבלאגן. אני ממליץ את זה לכל מי שיכול, זה שיפר פלאים את העמידות בקור והחשק להסתובב.
גם, הרגשנו קצת טמבלים אבל החלטנו שזה הקטע ואשכרה הלכנו למדורות מעניינות והצגנו את עצמינו כדי ליצר שיחה. זה עבד לא רע.

אני דווקא אוהב את הקור. אז באים לבושים יותר, נעים יותר מסביב למדורה ומרגישים את המדבר והשטח.
באיזה רגע על יד המדורה, סיכמנו שרק בשביל לראות את התופעה שווה לבוא. כמות האנשים שבאים להנות דווקא בקור היא חלק מהעניין. היחס בין כמות הרכבים והפיות הגדולה לכמות הרעש הקטנה הוא חלק מהעניין.

בשישי ושבת היה מזג אוויר נפלא שגם הוסיף לטיולים המוצלחים.
הסופ"ש הזה קיבל אצלינו ציון הצלחה גבוה.

avikkllk
24-12-19, 18:54
קורא את השירשור ושונא את עצמי על כל רגע שלא באתי.

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk

asafk
24-12-19, 19:13
שנה הבאה.
לא לשנוא.

אסף.

Asaf-a
24-12-19, 20:12
קורא את השירשור ושונא את עצמי על כל רגע שלא באתי.

Sent from my Redmi 6A using Tapatalk+1
שנה הבאה קבוצת טיול רגוע sbs? ריינג'רים, רזררים וכדומה?

עד אז נמצא דרך לפתור את הלוגיסטיקה...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

מוטי ג.
24-12-19, 20:19
אם כן, אני מצטרף.
אבל חייב לארגן חלון קדמי לריינגר.
אחרת זה קררררררררר
אבל יש לי תוכנית מגירה להחליף את הריינג'ר ברייזר או "גיפ" (לא פיניתי לזה מספיק אנרגיה עדיין)

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

avikkllk
24-12-19, 20:21
לשניהם עדין תצטרך חלון [emoji23][emoji23][emoji23]
אני בעניין.
כדי לא להבי את הדיון מוטי דבר איתי אני עשיתי שמשה קדמית במחיר בדיחה..(פחות מ300)

gasgas
24-12-19, 22:25
לשניהם עדין תצטרך חלון [emoji23][emoji23][emoji23]
אני בעניין.
כדי לא להבי את הדיון מוטי דבר איתי אני עשיתי שמשה קדמית במחיר בדיחה..(פחות מ300)

ספר לנו איך

Asaf-a
24-12-19, 22:28
כדי לא לחטוף את השירשור ולטובת התיעוד והחיפוש בהמשך, אני מציע שאבי יענה בשירשור המתגלגל על הרזר

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אבו שפם
25-12-19, 15:54
היה קרררררררררררר.... אם היה יותר נעים נראה לי שהייתי מסתובב בין האנשים, אבל העדפתי להיצמד לכל אמצעי החימום שהיו לידי.
חזרתי עם כאבים בצלעות(מהקור).... אז לפעם הבאה מקווה שנמרוד יממש את מה שרשם על הערבה...

ואני הייתי צריך להכין את כל הבשר לילדים בבית.... ככה יפה ככה????

נדב ש.
25-12-19, 16:40
ואני הייתי צריך להכין את כל הבשר לילדים בבית.... ככה יפה ככה????

לפחות הילדים נהנו....😂

החשבון שלך זה עם השמשוני... מנחם... וכל השאר 🤣🤣

אבו שפם
25-12-19, 17:10
לפחות הילדים נהנו....😂

החשבון שלך זה עם השמשוני... מנחם... וכל השאר 🤣🤣

נפצה אותם בשלג הקרב אלינו לטובה.... בקרוב

yargo
26-12-19, 17:30

מסכים לגמרי !
אני הגעתי עם כל החבר׳ה שלי. לא חוכמה...

בטח מי שמתלבט אם לבוא או לא, הידיעה שיהייה משהו מרכזי תטה את הכף ללהגיע.
גם לאלו שמגיעים על בטוח, הרבה יותר נחמד שיש משהו מאורגן

-->