PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - ממוחי הטקסטיל - נורטפייס נגד רקבק נגד קולומביה

אייל
08-01-20, 16:57
במסגרת העבודה אנחנו מקבלים ביגוד חם. עד כה הזמנו מחברת סער יבואנית קולומביה.
השנה אני מחפש לגוון באיכות ובשירות. מבחינת מחירים בכמויות גדולות זה די דומה בשינויים לכאן או לכאן.
בהנחה ואנחנו מדברים על איכות הבסיס של כל אחד מהמותגים האם רדבק או נורטפייס נופלים באיכותם מקולומביה? איך הם בהשוואה אחד לשני?

תודה רבה.

Asaf-a
08-01-20, 17:02
מחבר טוב שעמוק בתחום ומבין דבר או שניים, נמצא כאן ולא יגיב מסיבות אתיות:

אתה לא יכול לכלול את קולומביה ונורתפייס או מאמוט באותו ליגה, זו ליגה שונה.
קולומביה זו ליגה נמוכה יותר, שבארץ מיצבו אותו גבוה מדי.

מדובר על האיכות, לא על העיצובים שזה עניין של טעם.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

OFF-RoaD
08-01-20, 17:03
למרות שאני אישית פריק של TNF ודי מתעב את קולומביה, זה מאוד תלוי במוצרים שאתה צריך, וכל מקרה לגופו.

כמו בכל דבר בעל מאפיינים טכניים ההידבקות למותג לאו דווקא תהיה נכונה מבחינה מקצועית, ואם תתאר טוב יותר את הצרכים והמוצרים שמעניינים אותך, יהיה קל יותר להשוות.

*באופן כללי* קולומביה (בסדרות שאינן טיטניום) היא יותר חברת אופנה מאשר החברות האחרות, שגם להן יש סדרות קצה טכניות יותר. בבדיקה שלי את הנוחות והפרקטיות של מספר מוצרים (בעיקר חולצות ומכנסי מטיילים, שכבת בסיס חמה, מעילים מסוגים שונים) עבור רמת מחיר מסוימת אתה מקבל מוצר טוב יותר בחברות הביגוד הטכני האחרות (יש עוד הרבה מעבר לאלו שציינת).

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

zivo
08-01-20, 17:09
כמו שכתבו לך, השיווק והמיצוב בילבלו אותך.
קולומביה זו חברת אופנה, TNF זו חברה שמבינה בציוד.
תגוון לעבר TNF, לא תצטער

asafk
08-01-20, 17:33
אני חושב שאתה צריך לקחת ציוד לבדיקה ואז להחליט.

אסף.

איל מ
08-01-20, 17:44
ושרבבת בטעות גם את רדבק.
אלו סתם בגדי עבודה.

GodsFather
08-01-20, 19:36
מה הדעות על קארהארט?

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

opl
08-01-20, 19:46
כאחד שעבר בעבר בריקושט ובחברה הנוכחית היה אחראי על אפיון מספר חבילות ביגוד למשלחות לחול ואני מסכים עם "מחפש לגוון באיכות ובשירות"

בזמנו הזמנו ציוד דרך אורחה ירושלים וקיבלנו מחירי יבואן ושירות מאורחה (מאז עברו 5-6 שנים)

מבין החברות שכתבת ענו לך נכון לגבי הדירוג. באפיון האחרון שעשינו לפני כמה שנים דווקא הרבה אוהבים את המעיל של קולומביה עם הomni heat.

המותגים האהובים עלי כיום הם:mountain hardwear וarc'teryx

לא כתבת מה הדרישות - עבודה בארץ? באיזה תנאים של קור?

ariel-ro
09-01-20, 08:21
מצטרף לדעותיהם של קודמי על קולומביה.
זו חברה די זולה בחו"ל, TNF יקרה יותר, והציוד איכותי הרבה יותר
אם אתה רוצה באמת לגוון, opl צודק.. arc'teryx זו חברה מעולה, הציוד שלהם איכותי מאוד.
גם mountain hardware מצויינים, אך אין לי ניסיון אישי.
בקיצור.. TNF יהיה מצוין לעובדים, ואם רוצים להשקיע יותר אז העובדים בכלל יהנו מהציוד של החברות הנ"ל.

גיא
09-01-20, 09:44
מה זה tnf ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

ADaShim
09-01-20, 09:49
מה זה tnf ?

Sent from my iPhone using TapatalkThe North Face
(נורת' פייס בשפת העם)

Sent using Tapatalk

Pageup
09-01-20, 10:00
לא יודע מי יותר טוב, אבל מילה טובה על (Columbia PFG (Performance Fishing Gear
בייחוד למכנסיים שלהם (מתפרקות או לא), הם מכונים גם Blood and Guts.
בגלל התכנון שלהם ללכלוך מ"דגים", הם דוחים כתמים בצורה מדהימה (גם של
שומן מ"על האש") ומכנסיים שנמצאים אצלי שנים ללא כתם בודד אחד.

השימוש שלי הוא לא לצורכי עבודה, ולכן, לי הם מספיק טובים, קונה אותם בד"כ באאוטלטים
בארה"ב (לפעמים גם בסיילים כמו לפני שבוע) במחירים מגוחכים (פחות מ 25$ לזוג מכנסיים
לדוגמא).

OFF-RoaD
09-01-20, 10:14
מה הדעות על קארהארט?

Sent from my LON-L29 using Tapatalkביגוד מדהים.

שורד אצלי לאורך זמן התעללות בתנאים יומיומיים קשים מאוד, לא מסריח ולא נשחק.

אבל אלו בגדי עבודה, שונים מבגדי טיולים במאפיינים שלהם (משקל, נפח). מתאימים בהחלט לטיולי ג'יפים.

מה שכן, נכוויתי מנעלי העבודה שלהם. לא היו לי נוחות בכלל, אבל זה סובייקטיבי.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

PW
09-01-20, 17:20
The North Face
(נורת' פייס בשפת העם)

Sent using Tapatalk
כרגיל, הנקודה החשובה היא אחרת...
מה משמעות השם?!...

ADaShim
09-01-20, 17:28
כרגיל, הנקודה החשובה היא אחרת...
מה משמעות השם?!...
החזית הצפונית? הצד המאתגר יותר לטיפוס על ההר?

opl
09-01-20, 17:56
אכן. בחצי כדור הארץ הצפוני החזית הצפונית של ההר הינה הקשה ביותר לטיפוס, הקרה ביותר וכו וכו.

בןבן
09-01-20, 19:27
הביגוד של TNF בדכ יותר חזק משום שהם משתמשים יותר בניילון , פחות בפוליאסטר. יש רשימה של הבדלים בין שני החומרים הללו לטובה או לחומרה , אבל בעיקרון ככל שרכיב הניילון יותר גבוה ,כך הבגד /נעל/ אוהל יותר יקר. זה רכיב יקר אגב גם בצמיגים! צמיג עם ניילון בסוליה בדכ הרבה יותר חזק. פוליאסטר - יותר רך יותר מבודד וכו וכו ,לפעמים מערבבים ביניהם, ויש גם כל מיני אפשרויות של עירוב הניילון עם הפוליאסטר, ויש גם כל מיני צורות ייצור של הניילון עם שמות שונים. כל מיני צורות תפירה -כפול בודד ,כפול עם אבטחה ,הקיצר עולם שלם שבסוף משפיע על איכות ועמידות המוצר.
אישית אני מחפש כמה שיותר אחוזי ניילון בבגד, זה בדכ פחות מקבל כתמים אבל פחות עמיד לשמנים וכו (שוב לא תמיד, לפעמים יש תהליכי ייצור שמונעים חוסר עמידות לשמנים- מייקר את הבגד) , וגם יותר עמיד לקרינה US כך שאני לא צריך למרוח קרם שיזוף בקיץ. יש הבדלי נידוף ואו ספיגה גדולים בין החומרים הללו ולכן יש לי מכנסי טיולים בעלי יחס הרכב שונה פוליאסטר/ניילון לקיץ או לחורף.
TNF לא מוותרים על איכות וחוזק המוצר בשום אופן. אבל, יש לקולומביה מוצרים לא רעים , צריך רק להסתכל בתויות ואפשר למצוא מוצרים לא רעים ואף מקבילים ל TNF בהרכב במחיר הרבה יותר זול.

ד ו ר ו ן
09-01-20, 19:43
אחד הדברים שאני עדיין מתפעל ממנו זה הבידוד של מכנסי TNF ביחס למכנסיים אחרות ובסדרי גודל ביחס לגינס.

בד דקיק ועדיין חזק יותר מבודד.

Derish
11-01-20, 02:20
מה הדעות על קארהארט?
איכות ושרידות גבוהה, אבל הם כבר מזמן הפכו לאחד המותגים האלה שגובים פרמיום על היותם מותגים, ושבאופן אירוני 'מעמד הפועלים' כבר לא יכול להרשות לעצמו. בשוק הביתי שלהם (ארה"ב) יש אופציות איכותיות לא פחות ומשתלמות הרבה יותר, במיוחד בעונת המבצעים. אבל שם גם חשוב לאנשים להרגיש שהם מתקבלים לאיזה מועדון אקסקלוסיבי כשהם מחליטים מה לקנות, ואת זה קארהארט עושים הכי טוב. אפשר לסכם בקצרה שזה כמו גרסאות היוקרה של הטנדרים הגדולים - עדיין אחלה רכבי עבודה בבסיסם, אבל לא פחות חשוב השופוני.

באופן תמוה, באירופה יש הרבה יותר מבחר של בגדי עבודה מכל הקטגוריות, והיצרנים הגרמנים והסקנדינבים לא נופלים מקארהארט אך נמכרים במחירים הרבה יותר דמוקרטיים. באיטליה קארהארט סתם נחשבים למותג אופנה אמריקני, ומעטים יודעים שהם מייצרים גם בגדי עבודה.

לא יודע באילו מחירים הם נמכרים בארץ, לכן קשה לי להשוות אותם להיצע המקומי. אבל למי שמגיע מדי פעם לחו"ל או מזמין משם בד"כ יש אופציות משתלמות יותר.

בהיבט הפרקטי, התרשמתי שרוב בגדי העבודה שלהם מיועדים לאנשים בגובה מטר שבעים וחמש ומעלה. אני 1.65, ביקרתי לא פעם בחנויות של קארהארט ושל הדילרים שלהם בארה"ב, ועד היום לא הצלחתי למצוא שם משהו מתאים. אולי באינטרנט יש מידות קטנות יותר, אבל החנויות הפיזיות לא מכירות בקיומנו.

המשוטט
11-01-20, 09:58
יש המלצה ליצרן?

ממה שראיתי אצל יצרנים ארופאים יש יותר מידי כיסים וקישקושים.

באופן אישי מעדיף דגמח עם שישה כיסים...

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

Derish
11-01-20, 16:43
כמה בשלוף:
http://www.scruffs.co.nz/
https://www.projob.se/en/
https://www.snickersworkwear.co.uk/

לדיקיז (https://www.dickiesworkwear.com) יש את המבחר הכי רחב של ג'ינסים, אבל כמו אצל כל היצרנים האמריקנים - צורת הכיסים שלהם טובה לנגרים ולא הרבה מעבר. אני באופן אישי מעדיף את בגדי העבודה של דולות (https://www.duluthtrading.com/men/collections/fire-hose-workwear/)' כשאפשר לתפוס אותם במבצעי סוף עונה. בנויים לתלפיות, ומבחר המידות הרחב שלהם מאפשר לי לרכוש וללבוש במקום לרוץ לתופר השכונתי ולעשות התאמות (שגם מוסיפות למחיר).

boaz avrahami
11-01-20, 17:42
לדיקיז יש חולצות טי שירטס טריקו מצוינות עם כיס. בד עבה ועמיד מאוד שאני מת עליהן

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

עידו לוריה
11-01-20, 18:15
מעניין שעדין לא הזכרתם את Patagonia חברה אחת הטובות , לא בטוח שיש להם יבואן כבר בארץ , יש לי פליסים שלהם כבר מעל 25 שנים עדין מעולים .
עם מחפש בגדי עבודה אז מוצר גרמני בשם engelbert strauss מעולים .

עידו

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

-->