PDA

צפייה בגרסה מלאה : הבולמים אינם מרסנים

RONI
13-02-06, 02:03
שלום!
בעקבות יום שבת האחרון נסעתי נסיעת שבילים די מהירה,{הכל יחסי} כל תלולית הכי קטנה סגרה לי מהלך מתלה עד למעצור.
נאלצתי להוריד בגז!
כמו כן כל באמפ בעיר גם מזעזע אותי ואת גיפה!
האם הבולמים גמורים?
לא מתאימים?
איך אבדוק?
למה האחרונים תמיד בסוף?

ארז
13-02-06, 08:10
1 איזה רכב?
2 איזה בולמים?
3 איזה קפיצים?
4 כמה זמן הם על הרכב?
5 איזה משקל קבוע יש לך על הרכב?
6 איזה משקל היה לך בנסעיה הספציפית הזו?

itay-rover
13-02-06, 09:51
רוני בוקר טוב!
אני לא יודע מה מצב הקפיצים שלך,נישמע שהם ממש עייפים,אבל אני לא רוצה להסיק מסקנה נמהרת.
לגבי הבולמים,כתבת לפני כמה ימים שעברת עליהם והם ניראו לך בסדר-"אין נזילות"-אוליי כי כבר אין שמן בערך 30 שנה??? אני לא יודע אם ניסיתי לסגור ולפתוח אותם והאם אתה יכול להרגיש התנגדות תקינה שלהם.
בכל מקרה אני מציע להתחיל מהבולמים,זה לא יקר וגם הגדרת במדויק לטענתך, שיש בעיה "בריסון".
בולם=מרסן.
אני ממליץ על בולמי שמן פשוטים של חברת "גבריאל" לצערי,אני לא יכול לתת לך כרגע את מספר הדגם כיוון שהוויליס לא לידי כרגע,אבל אני בטוח שאם תבקש יפה ממשה מינוביץ הוא יתאמץ וימצא לך את הדגם המתאים.רק תתן לו לו את הנתונים הנכונים של פתיחה וסגירה מכסימליים.יכול להיות שהדגם כבר "מתויק" אצלו לאחר המחקר הקטן שנעשה עבורי לפני כמה שנים.

בכל מקרה,הנסיעה בוויליס ממש לא אמורה להיות כפי שאתה מתאר.מנסיוני זה אחד הג'יפים(לא.זה ה-ג'יפ!!) הרכים והמהנים ביותר לנהיגה.(אוף אני מתחיל להתגעגע.....חייב לקחת אותו לסיבוב בקרוב!!)
כמובן שמגבלת המהירויות השפויות........למרות שגם אם ממש תרצה לא תגיע להרבה מעבר לזה.....

בהצלחה!

RONI
13-02-06, 19:23
1.הרכב CJ3A
2.משקל עצמי, +שלי ועוד נוסע כ200 קג כולל ציוד.כ 950 קג משקל עצמי.
3.הבולמים עברו בדיקת התנגדות פתיחה וסגירה על פניו נראה מרסן טוב.
4.הקפיצים ניראים שטוחים משהו.
5הרווח בין הסרן לסטופר של השלדה במצב סטטי של הרכב כ5 סמ בלבד!
6.הבולמים
בעלי מהלך ארוך מאד גם לפתיחה וגם לסגירה .אינם מנוצלים במלואם לדעתי.
7.היתי אצל ינוביץ ,עוד כ שבועיים יגיעו לו בולמים שאמורים להתאים ל גיפ 4 צילינדר לדבריו.
8.חוץ מזה דיברתי עם איתי המתלם,אמר תגיע נראה מצב הקפיצים זה בשבוע הבא{אם לא ירד גשם}.
9.הקפיצים על הרכב, כ56 שנים בערך!
10.אכן רכב נפלא, עבירות ממדהימה , גם במהירוית גבוהות יחסית, והרכב מגיע , מניסיון .
11. מותר להתגעגע!
12. הטעות כנראה שלי בהגדרת הנושא אולי תתקנו אותי . הסרן נדפק בסטופר בכל תלולית בינונית ,אך אין תנודת נדנדה, מעלה מטה , מכה ירידה ריסון של הבולם וחוזר.

RONI
21-02-06, 16:48
לסגירת הנושא:איתי הקוסם ממתלם.
גיפה הוגבה ב3 סמ עי עירגול חודשו כל הברגים והתותבים והכל נשאר מקורי!

RONI
04-03-06, 11:03
לסגירת הנושא:איתי הקוסם ממתלם.
גיפה הוגבה ב3 סמ עי עירגול חודשו כל הברגים והתותבים והכל נשאר מקורי!
אבוי ואבוי!
צד שמאל,שקע חזרה ואין שבוע וחצי!
היתכן.?
אולי צריך קפיצים חדשים?

נמרוד
04-03-06, 23:41
אולי... תחזור לאיתי. מכל מה ששמעתי עליו עד היום, הוא בהחלט ממשיך את הטיפול בלקוחות עד הסוף, אין מצב שהוא לא לוקח אחריות עד שתהיה מרוצה.

RONI
08-03-06, 12:07
אולי... תחזור לאיתי. מכל מה ששמעתי עליו עד היום, הוא בהחלט ממשיך את הטיפול בלקוחות עד הסוף, אין מצב שהוא לא לוקח אחריות עד שתהיה מרוצה.
אכן חזרתי לאיתי, והשמועות נכונות!
לא רק שלקח אחריות עד הסוף,גם תיקן משהו אחר והכל במסגרת אחריות אישית.
צאו וראו שרות מהו, שאקל.!!

-->