PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוות דעת על פורסטר טורבו

GilEch
28-01-20, 00:10
שלום רב לכולם

יש ברשותי פורסטר 2010B, משמש אותנו לטיולים במשפחה.

ורגע לפני שאני מחליט אם להשקיע מיגן/הגבהה/ופגוש אני מרגיש שאולי חסר לו קצת כוח בשטח.

אז אני חושב להחליף לפורסטר טורבו אשמח אם בעלי רכב מסוג זה יוכלו לתרום לי מידע .

1.איזה שנתון עדיף ואמין 2014-2008 - היו דגמים של בעיות חום מנוע וצריכת שמן גבוהה

2.איך הרכב מתפקד בשטח? כמה ההבדל יהיה מורגש

3.מחלות כרוניות?

תודה מראש
דרור ברלי
29-01-20, 01:27
פחות מתאים לשטח.
הרכב במקור נמוך יותר, צמיגים בחתך יותר נמוך על חישוקים מוגזמים, המנוע יותר מפונק ופחות אוהב ליכלוך, אבק, בוץ וכו'.
אם אתה לא מחפש את תוספת הכוח בעיקר לכביש, זה מיותר.

בכביש זה אוטו מדהים. תענוג אמיתי. תתכונן לצריכת דלק גבוהה.

moshe_levy
29-01-20, 13:16
במנועי 2.5 ליטר טורבו יש בעיה אחת באטם ראש וגם זה לא גורף בכל הרכבים. אם זה לשטח לא תקבל את הכח שאתה רוצה כי בשטח לא נוהגים מהר.
צריכת דלק גבוהה משמעותית, צמיגים חתך נמוך יותר.
החלקים רובם משותפים , אצלי בדגם 2002- 2008 אותו בולמים, אותו קפיצים, פילטרים אחד לאחד.
בכביש יש לו המון כח הבדל ניכר מהדגם ללא הטורבו ,בשטח לא יודע לא ניסיתי[emoji6].

Sent from somewhere....

GilEch
31-01-20, 01:01
פחות מתאים לשטח.
הרכב במקור נמוך יותר, צמיגים בחתך יותר נמוך על חישוקים מוגזמים, המנוע יותר מפונק ופחות אוהב ליכלוך, אבק, בוץ וכו'.
אם אתה לא מחפש את תוספת הכוח בעיקר לכביש, זה מיותר.

בכביש זה אוטו מדהים. תענוג אמיתי. תתכונן לצריכת דלק גבוהה.

אם הבנתי אותך.
אז לתוספת הכוח של הטורבו למנוע הוא אינו תורם על נהיגה בשטח .

(לגבי חתך צמיגים נמוך. ראיתי באוטודטה שרשום גם מידות צמיג 16'' כך שאני מניח שאפשר לסדר צמיגים מתאימים)

moshe_levy
31-01-20, 09:08
כן אתה צריך להחליף מידה בג'נט וצמיגים חדשים ( בטורבו מגיע 215/55/17), ולשנות ברישיון כי כאן שוטרים לא מבינים שכתוב ואפשר באוטודטה או על הדיפון בדלת, רק מה שכתוב ברישיון "אוכל", תוכי!!
ואל תשכח את הדבר הכי חשוב יש לך יותר מכלולים שיכולים להתבלות כמו טורבו, צינורות שמן , בריחות ואקום וגדישה מאינטרקולר, אלו דברים שלא קיימים בדגם האטמוספרי.

Sent from somewhere....

-->