PDA

צפייה בגרסה מלאה : חתולים בג'יפ - עזרה

זיו
13-02-06, 12:42
נמאס לי מכל החתולים שישנים לי בג'יפ. בהתחלה היו סתם חתולים שהשאירו פרווה ועקבות על
הספסל - בסדר. אבל עכשיו הגיע זכר שהחליט שהכי מתאים זה ל"סמן" את הכיסא שלי. עד כאן !!!
מישהו מכיר חומר או שיטה למנוע מהם להתנחל לי בג'יפ?
הצעות רציניות בבקשה.

אגב, הגי'פ ללא דלתות ומכוסה.

זיו

שאולי
13-02-06, 13:10
כלב

אלון_ק
13-02-06, 14:01
הצמדת הכיסוי לרכב כך שחתולים לא יוכלו להכנס או ברזנט מלא לא יפתרו את הבעיה?

shay1h
13-02-06, 14:34
יש בחנויות מחמד ספריי מרחיק חתולים.
אחרי כמה ריסוסים הם כבר לא יחזרו יותר

שי.

זיו
13-02-06, 15:01
יש בחנויות מחמד ספריי מרחיק חתולים.
אחרי כמה ריסוסים הם כבר לא יחזרו יותר

שי.
שם של חומר ממש יעזור לי. ישנם הרבה חומרים ואני צריך אחד עם המלצות.

shay1h
13-02-06, 15:30
גט-אוף ספרי של חברת שיף.

תגיד מאיזה איזור אתה בארץ ואני יגיד לך איפה לקנות.

mm6
17-02-06, 21:01
מלכודת עכברים קפיצית. אופן ההכנה: 1. מעקמים את השיניים כדי לא לפצוע. 2. מחלישים את הקפיץ כך שבמצב סגור אין לחץ על המשטח. 3. עוטפים את הזרוע בספוג. מצמידים בעזרת נייר דבק. המטרה היא להפחיד ולא לפגוע. עובד באחריות. שיטה נוספת, לייצר כיסוי לכול כסא כך שיווצר שיפוע בין ראש הכסא לבין החלק הקידמי של המושב, במצב מתוח אין אפשרות לשבת על זה.

RONI
18-02-06, 16:00
ואני חשבתי לתומי שרק אצלי רובץ חתול מבויית ענק בספסל האחורי.
זה טוב נגד גנבים.פתאום מפתיעים אותם והם קופצים ומרעישים.
סטרט אפ של אזעקה!
במיוחד עם יש לו פעמון צוואר.

מורי
18-02-06, 21:40
פלפל שחור גרוס במקום בו הם מתנחלים. בדוק!

נמרוד
19-02-06, 11:00
חיה ותן לחיות. לי יש שני חתולים "רשמיים" והג'יפ הוא הבית שלהם בחורף. למה לא בעצם?

אלון_ק
19-02-06, 11:14
כי הם משתינים לו על הכיסא, נמרוד.

אתה יודע, יש אנשים ששומרים ג'יפ כדי לנסוע בו ולא רק כדי לספר לחברים באינטרנט שיש להם אחד.

נמרוד
19-02-06, 11:31
כי הם משתינים לו על הכיסא, נמרוד.

אתה יודע, יש אנשים ששומרים ג'יפ כדי לנסוע בו ולא רק כדי לספר לחברים באינטרנט שיש להם אחד.

אז מדובר כאן על בעייה בחינוך החתולים ולא בג'יפ. תחליף חתולים.

זיו
19-02-06, 14:36
קניתי תרסיס של חברה ספרדית, מרסס כל יומיים - והנה הורדתי את מספר השבחי"ם ל-2 !!!
כנראה שנעבור לפלפל שחור גרוס....

ניר ל
19-02-06, 14:56
גם אצלי שכן חתול על המושב הקדמי, היה משאיר אחריו שערות ופישפשים.

הפתרון האולטימטיבי הוא להשאיר נבלה של חתול בתוך הג'יפ, סמוך עלי אף חתול לא יתקרב !
הפתרון יעיל גם להרחקת אורחים לא קרואים מסוג אחר, כולל גנבים.

מאיר רוטברג
19-02-06, 15:31
גם אצלי שכן חתול על המושב הקדמי, היה משאיר אחריו שערות ופישפשים.

הפתרון האולטימטיבי הוא להשאיר נבלה של חתול בתוך הג'יפ, סמוך עלי אף חתול לא יתקרב !
הפתרון יעיל גם להרחקת אורחים לא קרואים מסוג אחר, כולל גנבים.

ענקקקקקקקקקקקקקקק

תגיד , אם הייתי מוצא את הגנב של הרכב שלי ומשאיר את הנבלה שלו קשורה לפגוש הם היו באים??

nirzi3
19-02-06, 16:39
נכתב ע"י polar bear והודגש על ידי:

חתולים זורקים הצידה!

ארגיל איל
25-02-06, 10:32
ניר צלופן , מהסוג שמרשרש ברגע שהחתול יושב, לא יהיה לו נוח ולאחר מספר פעמים הוא ימצא מקום אחר. כמו כן יש לפזר פיפל שחור טחון דק , 0-[ כמות קטנה] . שילוב מנצח,
בתודה מראש ארגיל אייל

זיו
03-03-06, 19:47
תודה לכולם ובמיוחד לאיל: הפיתרון (בינתיים) רדיד אלומיניום על המושב !
אגב, התרסיס ממש לא עזר, סתם ביזבוז כסף וסירחון נוסף על זה שהחתולים משאירים בכל מיקרה.

זיו

dizza man
06-03-06, 10:24
יש לי פיתרון מהטבע.. תסמן גם אתה טריטוריה בדיוק כמו שהחתול סימן..
הוא יחשוב שזה חתול גדול יותר ! מה שיקרה זה 2 אפשרויות או שהוא יעזוב ..או שהוא יחכה לך עם זנב מורם בפוזה מגרה

GodsFather
06-03-06, 15:28
כשלי היה CJ פתוח ,אז הייתה לי שכנה כוסית שהייתה יושבת בו ומחכה לדייטים שלה (כשנמאס היה לה ממני)....אתם חושבים שאם הייתי משתין עליה או זורק עליה פלפל גרוס היא הייתה נשארת? :roll:

או שזה הנייר צלופן שגרם לה אי נוחות?

דרך אגב , פלפל גרוס , קצת מלח, תערבב טוב טוב ותשים בתנור 180 מעלות ל20 דקות ויש לך אחלה פשטידת CJ :p

grunot
06-03-06, 17:34
אני חייב להגיד שזה אחד מהשירשורים ההזויים ביותר שקראתי אי פעם...

samorai
09-03-06, 09:23
כשלי היה CJ פתוח ,אז הייתה לי שכנה כוסית שהייתה יושבת בו ומחכה לדייטים שלה (כשנמאס היה לה ממני)....אתם חושבים שאם הייתי משתין עליה או זורק עליה פלפל גרוס היא הייתה נשארת? :roll:

או שזה הנייר צלופן שגרם לה אי נוחות?

דרך אגב , פלפל גרוס , קצת מלח, תערבב טוב טוב ותשים בתנור 180 מעלות ל20 דקות ויש לך אחלה פשטידת CJ :p

אחי קרעת אותי עם מה שרשמת למעלה

תגיד בקשר לסמוראי שלך
רציתיי לשאול אולי אתה יודע איפה אני יכול להשיג שעון טורים לסמוראי שלי ?

GodsFather
09-03-06, 11:37
גש ליצחק שדה בת"א , פרוחזאד - 3 אחים פרסים תחמנים, בערך 100 שקל. התקנה 2 דקות.

או, חנות מאחורי יצחק שדה (אם אני לא טועה בן אביגדור זה הרחוב), חנות בשם תב אור - אותו מחיר, רק בלי ההצגות של הפרסים...

samorai
12-03-06, 09:16
גש ליצחק שדה בת"א , פרוחזאד - 3 אחים פרסים תחמנים, בערך 100 שקל. התקנה 2 דקות.

או, חנות מאחורי יצחק שדה (אם אני לא טועה בן אביגדור זה הרחוב), חנות בשם תב אור - אותו מחיר, רק בלי ההצגות של הפרסים...

תודה רבה.

KOOKE
12-03-06, 10:53
באותה נימה -

יש בעיה חמורה יותר עם חתולים שמחפשים מקומות חמים בחורף ומוצאים אותם בתא המנוע - הג'פאי התמים שאינו מודע למה שיש לו במנוע מניע את הרכב ו....חוייה לא נעימה ומחזה מזויע של רסק חתולים במנוע..!!!

שלמה

GodsFather
12-03-06, 16:13
באותה נימה -

יש בעיה חמורה יותר עם חתולים שמחפשים מקומות חמים בחורף ומוצאים אותם בתא המנוע - הג'פאי התמים שאינו מודע למה שיש לו במנוע מניע את הרכב ו....חוייה לא נעימה ומחזה מזויע של רסק חתולים במנוע..!!!

שלמה

ואני לא הבנתי למה המנוע עושה קולות של חתול כשהוא מניע...והשערות בפילטר הפתוח שלי...תודה שהארת את עיני :mrgreen:

-->