PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת דלת ממד

ModChiP
10-02-20, 10:44
יש לי דלת של ממד שהחלידה בלמטה שלה, כל הברזל שהחזיק את הגומיית אטימה של החלק התחתון של הדלת החליד, בינתיים חתכתי את הטפט כדי לשחרר את הגומיה ואת החצי קילו חלודה שהייתה שם, השתעשעתי לקחת את הדלת ולרתך לה חלק תחתון חדש, במקרה שלי זה לא כמו דלת פלדלת שיש לה סף בר החלפה. גם אין מנעול, נועלים את הדלת על ידי סיבוב של הידית לצד השני.

הסף גם החליד, שאבתי את כל החלודה שהייתה שם, ואני אמלא אותו מחדש בדבק מרצפות, להחליף את כל הסף אין מצב שאני עושה, זה לשבור שם את הכול.
הסף חלול מאוד, אני אמלא אותו עם מזרק וחומר.

צריך דלת חדשה, מה האופציות שלי?

כמה חשובה האטימה של הדלת?, במידה והתקינו שם מזגן בכל מקרה אז יש חור גדול בקיר...
תודה!

OFF-RoaD
10-02-20, 10:54
את הסף תמלא בבטון דליל נטול אגרגטים לא מתכווץ (גראוט. מגיע בשקים. אתה מערבב עם מים ושופך לתוך החורים היעודיים בשק).

דלת - אם אתה רוצה לשמור על הממד אטום ועמיד להדף, צריך דלת ממד ייעודית (רצוי מהספק של הדלת הנוכחית, ככה יתאים בטוח). יש כמה ספקים של הציוד הזה בארץ. אם זה סתם חדר וויתרת עליו כמרחב מוגן, אתה יכול לשים דלת עץ רגילה פשוטה. בד"כ יש במשקוף מתכת הכנה לצירים של כזו.

קצת תמונות יעזרו.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ModChiP
10-02-20, 11:07
מה היתרון של בטון דליל נטול אגרגטים לא מתכווץ על פשוט BG BOND שמיועד להדבקת מרצפות?

אני אצלם בהמשך, כשאגיע למקום, על הדלת לצערי אין שום סימון של ייצרן, אולי לפי תמונות יצליחו פה המומחים לגלות מי היצרן.
תודה!

OFF-RoaD
10-02-20, 11:12
א. הרבה יותר חזק.
ב. הוא ממש נוזלי, הרבה יותר מדבק ריצוף, וימלא היטב את החללים.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ModChiP
10-02-20, 11:23
זה מגיע בשקים של קילו?

-->