PDA

צפייה בגרסה מלאה : יישור קו פראדו 2003

eyalal2451
12-02-20, 15:26
שלום לכולם
קניתי פראדו ארוך 2003 ויש לו מספר תקלות, אשמח לקבל ייעוץ מאנשים שחוו את התקלות וטיפלו בהם.
יש לי ידע בסיסי-טוב במכונאות, אבל לא רוצה להתעסק עם דברים שיכולים להפוך לתקלות מורכבות מדי.

1 - צק אנג׳ין תקלה P0420 - ירדתי מתחת לרכב וזיהיתי את החיישן שמתחבר לסעפת פליטה, האם זהו החיישן התקול? ראיתי שיש גם חיישן על הסעפת יניקה שהבנתי שיכול להיות קשור לתקלה.
מנסה להבין סדרי גודל של טיפול בתקלה, מהחלפה של החיישנים עד החלפה של ממיר כמה יעלה לסדר את זה?

2) - תושבות מנוע וגיר - בשילוב הילוך נסיעה קדימה/ אחורה יש דפיקה יחסית מכובדת, לדעתי תושבות מנוע וגיר, האם מישהו החליף לבד? מומלץ או שעדיף במוסך? אם לבד מאיפה חלקים?

3) הזעה בחיבור בין הגיר לטרנספר - נראה לא רציני אבל קצת מזיע, האם זה תקין?

4) הזעה רצינית בגיר ובמנוע - לא נזילה, אין טפטוף, בדקתי שמן פעמיים והוא מלא כלומר אין דליפה רצינית.
אבל המנוע מלוכלך באיזור הראש מנוע בשני הצדדים (אולי אטם מכסה שסתומים), והגיר רטוב, לא מצליח להבין מאיפה, האם זה משהו שצריך להיות עליו במעקב או לטפל?

5) חופש בידית הילוכים - נכנסת להילוך אבל חופשית קדימה ואחורה, הבנתי שיש איזה תותב שפשוט מחליפים וזה מסדר את זה, מישהו ניסה?

6) המברקס צריך למשוך מאוד גבוה כדי שיתפוס, האם מישהו מתח לבד כבל המברקס או שעדיף לא להתעסק?

יש לי תמונות להכל פשוט לא מבין איך מעלים פה, אם מישהו רוצה שאשלח לו בוואטסאפ יותר מאשמח.

תודה רבה.

erezgur
12-02-20, 16:00
הנדברקס, בלם יד...

לגבי העלאת תמונות - חפש "מדריך גיפולוג להעלאת תמונות", חשוב שכל תמונה תהיה עד 250 קב, שלח לעצמך בווטסאפ למשל ואז תעלה את התמונות (ווטסאפ סוחב את התמונות).
אפשרות אחרת, מהסלולר, התקן תוכנת Tapatalk וגם כל לצרף תמונה.
אם לא ילך - פינה אולי בפרטי לקבלת כתובת מייל ואני אעלה עבורך.

נשלח מהנייד

guyo
12-02-20, 16:23
בנוגע להזעה במכסי שסתומים, היה לי בפוראנר אותו הסיפור וכמו אצלך- טינף את הבלוק והרצפה. אחרי החלפה של האטם והמכסים עצמם (סדוקים באזור הברגים) הנזילה נפסקה.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

-->