PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצה לחנות אקווריום/דגים

heminew
18-02-20, 17:03
מחפש המלצה לחנות מקצועית באזור המרכז רבתי. בהכרח חנות של מקצוענים, כי אני נתקל בכל כך הרבה חוסר ידע וחוסר מקצוענות בתחום שאני כבר משתגע. תוד מראש. חמי.

איל מ
18-02-20, 17:49
אקווסקייפ בחולון.
0546040420

KOOKE
18-02-20, 21:36
אני אומנם משוחד אבל ממליץ בחום על החתן שלי - מקצוען אמיתי עושה התקנות שהלסת נשמטת.

מלך האקווריוימים או ציקליד המושב -

נמצאה במושב בית הלוי ליד צומת רופין-צומת בית ליד.

הנה דף הפייס בוק שלו

https://www.facebook.com/aquariumkingsisrael/?__tn__=kCH-R&eid=ARD1xAevn6Xb2gQbqEOXtkG-KdGG7HsQ7eiDC9APB9OGGxT_qX4bSzR_IZ_R24i9 FOHslKXpnmmaATNT&hc_ref=ARTcArI6cK6_uy_56S-GLJ4pPT99ZLhHYDjCclWc7GKUV-1FqL5fJzbuykbFsZFoyqc&fref=nf

heminew
18-02-20, 23:15
אני אומנם משוחד אבל ממליץ בחום על החתן שלי - מקצוען אמיתי עושה התקנות שהלסת נשמטת.

מלך האקווריוימים או ציקליד המושב -

נמצאה במושב בית הלוי ליד צומת רופין-צומת בית ליד.

הנה דף הפייס בוק שלו

https://www.facebook.com/aquariumkingsisrael/?__tn__=kCH-R&eid=ARD1xAevn6Xb2gQbqEOXtkG-KdGG7HsQ7eiDC9APB9OGGxT_qX4bSzR_IZ_R24i9 FOHslKXpnmmaATNT&hc_ref=ARTcArI6cK6_uy_56S-GLJ4pPT99ZLhHYDjCclWc7GKUV-1FqL5fJzbuykbFsZFoyqc&fref=nf

אכן מרשים מאוד. אבל נראה לי יותר ממה שאני צריך כרגע.

תודה על ההמלצות

opl
19-02-20, 07:19
יעזור אם תתן כיוון - מתוקים/מלוחים/צמחיה/ וכו. שנים הייתי קונה בזושופ בראשון לציון הבחור שם מקצוען אמיתי אבל אני לא 100% בטוח שהוא עוד שם.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

KOOKE
19-02-20, 08:10
אכן מרשים מאוד. אבל נראה לי יותר ממה שאני צריך כרגע.

תודה על ההמלצות

תתקשר אליו תאמר לו ששלמה הפנה אותך, תאמר לו מה אתה צריך והוא ישמח להמליץ לך ללא עלות הבחור מקצוען אמיתי בתחום ובעל ידע מאד נרחב.

גם אם לא תקנה ממנו הרווחת עצה טובה.

heminew
19-02-20, 15:23
אחלה תודה.

בגדול, מנסים להתחיל אקווריום מתוקים צנוע ביותר. אבל ההתחלה קשה-בעיקר כי לא ידעתי מספיק לפני שנכנסתי לזה וקיבלתי עצות גרועות בחנות. עכשיו מנסה לתקן.

opl
19-02-20, 15:51
אז בשביל זה אתה יכול להתייעץ כאן. במסגרת בגי"ה.

de fox
19-02-20, 16:01
אני מכיר בפאוור סנטר בנס ציונה, חנות גדולה עם שירות יעיל. לא זוכר את השם. בזמנו עזרו לי לאפיין אביזרים לאקווריום (משאבה, מסנן) שבניתי.

heminew
19-02-20, 16:38
אז בשביל זה אתה יכול להתייעץ כאן. במסגרת בגי"ה.

אז אולי צריך לשנות שם השרשור ל"אקווריום חדש מקרטע. מה עושים?"

אקווריום 20 ליטר שקניתי לילדה ליומולדת לפני 3 שבועות. התייחסתי לזה די בנונשלנטיות, ולכן עשיתי את כל הטעויות (גם בחסות יעוץ מאוד לא מקצועי). הכנת האקווריום לא הייתה מספקת (אחרי יומיים כבר הכנסתי את הדגים). התחלתי עם שני סקלארים, שבדיעבד אני מבין שזה מיכל קטן מדי בשבילם. בנוסף-אחד תקף את השני, בסוף החזרנו אותו לחנות כי הוא השליט טרור. הוספנו 4 גופים (שניים ועוד שניים). בסופש האחרון בדקתי ניטריט וחשכו עיניי - גבוה מאוד (נדמה לי 3.3מג לליטר), מאז אני בהחלפות מים של 30% כל יום, שני גופים כבר מתו. ניטריט אתמול והיום התחיל לרדת והיום נמצא בכיוון של 1.6מג לליטר (עדיין גבוה אך פחות מסוכן להבנתי). בכל החלפה מוסיף טיפות "חיידקים" (לא מיד עם ההחלפה, כמה שעות אח"כ). אז בעצם אני מנסה להבין אם יש עוד משהו שאני יכול לעשות כרגע. וגם - האם זה אכן אקווריום קטן מדי לזוג סקלרים וזוג גופים, נניח.
תודה.

opl
19-02-20, 20:11
אני מגדל 4 סקאלרים צעירים מאוד באקווריום 20 ליטר במשרד ועוד דג מנקה. אבל האקווריום שלי מבוסס מאוד ורץ כבר עשור. מדי פעם אני מחליף אוכלוסיה - מחזיר לחנות ללא צפי לקבל תמורה ועובר הלאה (לא כל חנות מוכנה לקבל דגים חזרה, גם לא בחינם).

כאמור לא הייתי מתחיל עם סקאלרים מיד על ההתחלה. גופים זה אחלה סטאטר למערכת האקולוגית. לא כתבת האם יש חימום, איזה פילטר וכו.

אותם חיידקים שאתה מוסיף - מה זה? יש שם למוצר? מה בנוגע לאנטי כלור? זכור להאכיל בקמצנות.

127379

תמיד אהבתי את אקווריומי הננו - 20 ליטר ומטה.

127380

127381

heminew
19-02-20, 21:26
החיידקים זה quick start של API
אנטיכלור אני מוסיף בכל החלפת מים (גם כן מוצר של API, נקרא anti-stress או משהו כזה).

אז אני מניח שהבעיה שלא הכנתי את המים מספיק זמן לפני בוא הדגים?
ולגבי הסקלרים שלך- הקטנים האלה יהיו גדולים, לא?... ואז יש לך 4 סקלרים גדולים באקווריום קטן,או שזה השלב שאתה מחזיר אותם?

opl
19-02-20, 21:36
בדיוק. אחזיר אותם כשיגדלו מדי או העביר לאק אחר בעבודה. יש כמה אצלנו כמה דיי גדולים.

אישית אני משתמש בseachem prime

heminew
20-02-20, 15:14
כן יש פילטר יש גוף חימום. מאכיל במסורה.
בנתיים אני ממשיך עם החלפות מים, ניטריט יורד לאט. תודה.

Roieraz1
24-02-20, 07:20
תנסה את דר גל הרצוג
מומחה אמיתי
+972 50-596-6801

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

-->