PDA

צפייה בגרסה מלאה : חושב על טיול רגוע באיזור יבנאל - טבריה בסופ"ש הקרוב

Itamar.t
26-02-20, 11:32
שלום לכולם ,
אני חושב להעביר לילה בטבריה בשישי שבת עם המשפחה - אישה + 3 ילדים קטנים .
חשבתי לשעות קטע רגוע, לא ארוך מדי בשטח, להגיע בכביש עד ליבנאל ומשם לטבריה דרך האדום ירוק - נחל יבנאל .
אני עם פרדו ארוך שנת 2000 במצב טוב .
האם הקטע הזה בעייתי כרגע מבחינת בוץ או עבירות ?
האם אתם ממליצים לעשות את זה עם ג'יפ בודד + משפחה ?

דרך אגב אם מישהו פה בעניין להצטרף אז מאוד אשמח ,או לחלופין אם מישהו מתכנן משהו באזור גם אשמח להצטרף .
כמו כן ראיתי שיש קבוצת וואטסאפ - חילוץ לחברי ג'יפולוג אשמח להצטרף וגם להתנדב לחלץ בעצמי באזור שלי .

תודה מראש !
איתמר

איל מ
26-02-20, 11:44
בנחל יש בוץ. לא מעט. לא אמור לתקוע אותך אבל לא מקום שהייתי נכנס כשההגדרה טיול רגוע בלי דרמות לרכב בודד.
מודה שכבר שנים לא ירדתי למטה עד הסוף,
אבל בזמנו היה קטע שהציר חוצה את עין כוש, ושם יש בוץ גיהנום.
במפה היום, בנקודה הזאת, הציר עובר בצד הדרומי של הנחל, ולא דרך הבוץ, אבל תוודא את זה.

גיא
26-02-20, 12:28
יש שביל חצץ מסודר מיבניאל עד לירדן ..
טיול נופים לגמרי רגוע .. ללא שום מאפיין שטח.

Itamar.t
26-02-20, 13:07
יש שביל חצץ מסודר מיבניאל עד לירדן ..
טיול נופים לגמרי רגוע .. ללא שום מאפיין שטח.
מעולה ,אתה מתכוון לשביל הירוק ?

six 4 life
26-02-20, 13:15
מעולה ,אתה מתכוון לשביל הירוק ?
בירוק תהיה לך חגיגת בוץ עם מצב לתקיעה, לבד לא הייתי הולך לשם, בוודאי לא במסגרת סיבוב רגוע.
גיא מדבר על האדום אבל הוא לא ישיר לירדן, בסופו הוא מתחבר עם שביל ישראל שם אתה יורד שמאלה לכיוון חורשת יעלה וממשיך איתו עד למטה לירדן.

Itamar.t
26-02-20, 13:32
בירוק תהיה לך חגיגת בוץ עם מצב לתקיעה, לבד לא הייתי הולך לשם, בוודאי לא במסגרת סיבוב רגוע.
גיא מדבר על האדום אבל הוא לא ישיר לירדן, בסופו הוא מתחבר עם שביל ישראל שם אתה יורד שמאלה לכיוון חורשת יעלה וממשיך איתו עד למטה לירדן.

תודה ,
אז מתוך יבנאל ליד הפלאפל אני עולה על האדום עד לשביל ישראל ,ומשם ממשיך צפון מזרח על שביל ישראל עד הירדן ?
מסלול סולידי ?

גיא
26-02-20, 13:41
אני לא 1000% בטוח .. ולא מוצא כרגע את המסלול ..
אבל זה משהו דומה למה שבקובץ שדקרתי כרגע.

127555

six 4 life
26-02-20, 14:00
תודה ,
אז מתוך יבנאל ליד הפלאפל אני עולה על האדום עד לשביל ישראל ,ומשם ממשיך צפון מזרח על שביל ישראל עד הירדן ?
מסלול סולידי ?

אני לא מכיר את הפלאפל ביבניאל, אבל כל האדום הוא דרך כורכר לבנה. בחיבור עם שביל ישראל אם תרד שמאלה לכיוון חורשת יעלה, אחריה יש ירידה לכיוון הירדן, שבעבר היתה מלאה בסלעים משוחררים, לפני כמה חודשים שהייתי שם היא כבר היתה חרושה ע"י כלי צמ"ה והפכה לשביל דיי סטנדרטי.

Itamar.t
26-02-20, 14:13
אני לא מכיר את הפלאפל ביבניאל, אבל כל האדום הוא דרך כורכר לבנה. בחיבור עם שביל ישראל אם תרד שמאלה לכיוון חורשת יעלה, אחריה יש ירידה לכיוון הירדן, שבעבר היתה מלאה בסלעים משוחררים, לפני כמה חודשים שהייתי שם היא כבר היתה חרושה ע"י כלי צמ"ה והפכה לשביל דיי סטנדרטי.
מעולה, תודה רבה לכם.

-->