PDA

צפייה בגרסה מלאה : דיסקו 2 בסיסי או טרופר משודרג

tom.e
07-03-20, 17:04
מחפש אח לגרנד ויטרה שיש לנו היום.
תקציב: סביב 30k
דרישות:
1) אפשרות לאכלס 6 נוסעים (מתוכם לפחות כסא בטיחות אחד) בצורה נוחה יחסית, ובטיחותית (לכן דיסקו 1 ירד מהפרק).
2) מבחינת יכולת שטח, מצד אחד, עם הגרנד הייתי במשלט, מעלה אדם, ועוד. צריך להיות לפחות באותה רמה. מצד שני, לא מחפש להיות רוביקון עם 35.
3) צריכת דלק פחות מעניינת (רכב טיולים בלבד)
4) אמינות - בהנחה שאפשר לטפל ברוב לבד, פחות מטרידה. בעיות מחשבים ואלקטרוניקה שדורשות מוסך, קצת יותר מטרידות.

בסביבות התקציב הזה אני מבין שאפשר למצוא דיסקו 2 ללא שום תוספות, או טרופר דיזל עם נעילות, פגושי מתכת וכננת. לא מצליח להחליט ביניהם.

ואם יש עוד הצעות, אשמח לשמוע.

erezgur
07-03-20, 20:18
בתקציב הזה והשנתון שכנראה תתמקד עליו - מצב הרכב ואיך הבעלים הקודמים תחזקו אותו הופך להיות פקטור מרכזי.

לא הייתי מתמקד דווקא בדגם מסויים אלא בודק מתוך מספר אפשרויות - מה אני יכול לקבל בתקציב הנתון שיהיה במצב שמור ככל האפשר עם תחזוקה טובה בשנים האחרונות.

אתה יכול להוסיף לרשימה עוד כלים דומים...

zivo
07-03-20, 21:42
מסכים עם ארז,
תתמקד במצב של האקזמפלר שאתה רואה ולא בדגם.

דרך אגב,
מהתאור שלך על אופי הטיולים עד כה (ובתור אחד שנוסע על טרופר דיזל), לדעתי, נעילה, פגוש מתכת וכננת, מיותר ועדיף לשים את הכסף על אקזמפלר בסיסי במצב טוב יותר.

נדב ש.
07-03-20, 21:48
+1.

קשה לי להאמין שתמצא דיסקו 2 ראוי ולא מוזנח או שחוט בתקציב הנ"ל גם אם זה יהיה מהשנתונים המוקדמים יותר 99' +/-.
לעומת זאת בטרופר תעלה לשנתון האחרון (2004) .
אם אין מגבלה של דלק(לא ציינת בדרישות) תישקול גם טרופר בנזין, יותר "פשוט" מבחינת אלקטרוניקה וחיישנים מהדיזל אבל שים דגש על הגיר.

שעיר בגב"ב
07-03-20, 22:57
אני בערך במקום שלך.
כבר כמה חודשים עושה ש.ב. והבנתי שבתקציב הזה יש
2 אופציות עיקריות שאת אחת מהן ניתן לחלק ל3 אופציות:

טרופר או פאג'רו.
הטרופר נותן 3 אופציות:
עד 98 דגם ה3.1 האמין והדי זול לאחזקה (היה לי כזה שנגנב לפני שנה).
מ 98 עד 2004 בנזין או דיזל.
כשעל כל אחת מהאופציות יש מידע מכאן עד מחר...

הדיסקו זה חלום אבל לא בסכומים האלה.

נ.ב. רשמתי שאני בערך במקום שלך כי
אני ככל הנראה אוכל להכפיל את התקציב שלי ל60K +ישמש לטיולים בלבד.

-->