PDA

צפייה בגרסה מלאה : החלפת נשק ברשיון

בןבן
22-03-20, 17:30
הגיע הזמן להחליף את הברזל הארוך למשהו יותר נוח קל (פולימרי) וחדש . ממה שהבנתי יש סיכוי שלא יחדשו את הרשיון . דעתכם? עצות? אשמח להתיחסותכם העינינית.

avikkllk
22-03-20, 17:32
על מה התבחין שלך?
כל עוד אתה עומד בתבחין אין סיבה שלא תקבל את הרישיון

חוץ מזה שהחלפת נשק לא כלולה בחידוש רישיון..אלא שינוי סוג נשק הרישיון.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

amitaikl
22-03-20, 23:09
מיתרונות הקורונה:
אם אתה קונה בחנות נשק מסודרת הם מטפלים בניירת ולא צריך להגיע לפקיד בהחלפה.
אם אתה קונה מאדם פרטי, אז צריך חתימה של עורך דין על איזה טופס ועדיין לא צריך להגיע לפקיד

GodsFather
22-03-20, 23:41
מיתרונות הקורונה:
אם אתה קונה מאדם פרטי, אז צריך חתימה של עורך דין על איזה טופס ועדיין לא צריך להגיע לפקידזה לא קשור לקורונה. זה היה ככה גם לפני.

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

zerez
22-03-20, 23:52
מיתרונות הקורונה:
אם אתה קונה מאדם פרטי, אז צריך חתימה של עורך דין על איזה טופס ועדיין לא צריך להגיע לפקידזה לא מה שהבנתי מקצת לפני הקורונה.
סוחר נשק ידוע אמר לי שהוא מטפל בכל הניירת אבל אני צריך להגיע אישית עם הניירת לפקיד הרישוי.
משהו השתנה מאז?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

guy888
23-03-20, 00:16
זה לא מה שהבנתי מקצת לפני הקורונה.
סוחר נשק ידוע אמר לי שהוא מטפל בכל הניירת אבל אני צריך להגיע אישית עם הניירת לפקיד הרישוי.
משהו השתנה מאז?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalkכן, קורונה

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

gillss
23-03-20, 15:02
כל עוד אתה עומד בתבחין (אמתלה) שהייתה לך , אין כל סיבה שישללו ממך את הזכות לשאת נשק.
יצירת רישיון חדש = רכישה --> הצגת מסמכים לרשות --> קבלת רישיון --> קבלת הנשק.
זהו המסלול גם לרכש מפרטי וגם לרכש מחנות / סוחר.
ישנן חנויות שמסייעות לתהליך וישנן שפחות. בכל מצב רישיון בפעם הראשונה = הגעה פיזית לראיון מול פקיד.
חידוש רישיון קיים / שינוי ובכלל מרבית הפניות מול הרשות יכולות להעשות באימייל , זו אחת הרשויות היותר מסבירות פנים לטכנולוגיה.

ובנושא הראשי ... זה יופי וכיף להחליף ברזל ישן בפולימר חדש אבל העיקר הוא להשתמש בו רק בתבונה !!!

avikkllk
23-03-20, 17:12
כל עוד אתה עומד בתבחין (אמתלה) שהייתה לך , אין כל סיבה שישללו ממך את הזכות לשאת נשק.
יצירת רישיון חדש = רכישה --> הצגת מסמכים לרשות --> קבלת רישיון --> קבלת הנשק.
זהו המסלול גם לרכש מפרטי וגם לרכש מחנות / סוחר.
ישנן חנויות שמסייעות לתהליך וישנן שפחות. בכל מצב רישיון בפעם הראשונה = הגעה פיזית לראיון מול פקיד.
חידוש רישיון קיים / שינוי ובכלל מרבית הפניות מול הרשות יכולות להעשות באימייל , זו אחת הרשויות היותר מסבירות פנים לטכנולוגיה.

ובנושא הראשי ... זה יופי וכיף להחליף ברזל ישן בפולימר חדש אבל העיקר הוא להשתמש בו רק בתבונה !!!במדינה שלנו בדכ אחרי שימוש פעם אחת כנראה הוא יוחרם..לא משנה מה הנסיבות..שמור אותו למחבל .

בןבן
23-03-20, 17:15
בקיצור סוחר נשק על החלפה לאותו קוטר וזהו ? מישהו כאן ביצע זאת לאחרונה?

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

avikkllk
23-03-20, 17:16
אני .. לפני חצי שנה.. שמתי את שלי אצל סוחר לקחתי חדש הלכתי לפקיד לקח לי את הרישיון הביא לי נייר והביע לי רישיון חדש לבית עם סוג שונה של נשק אבל עם אותו תוקף תפוגה..

בןבן
23-03-20, 18:47
או קיי תודה

Sent from my SM-T810 using Tapatalk

ADaShim
24-03-20, 15:56
הודעה שמועברת בקבוצות:
"אנחנו במטווח הולנדר ערוכים ומוכנים לתת לכם שירות גם בתקופה קשה זו. המטווח שלנו פתוח ופועל לפי נהלי המשרד לביטחון הפנים והגבלות משרד הבריאות (מצורף לינק בתגובה הראשונה). המתחם עובר חיטוי יומי ואנחנו עובדים לפי נהלי משרד הבריאות.
חשוב מאוד לדעת שאפשר להחליף ולרכוש אקדח אצלנו מבלי הגעה למשרד לביטחון הפנים! הצוות המקצועי שלנו מוכן לתת לכם שירות גם בחנות וגם על הקו ירי מוזמנים לשלוח לנו וואטסאפ למספר 0559944888 ותקבלו את כל הפרטים. (הדגשה שלי).

-->