PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על משלוח של פריט משומש-מארה"ב לישראל בימי הקורונה

hadtomer
27-03-20, 08:15
אהלן

מטבע הדברים-יש לנו קורונה. גם בארה"ב יש קורונה והמצב שם לא טוב- והולך ומחמיר במהירות. בניגוד אלינו-שיושבים בבית ומחכים שזה יגמר ומייחלים לפרנסה טובה ובריאות - האמריקאים בחלקם נכנסים לתרחישי אימה, קונים רובים ומה לא.

לכן יש לא מעט אנשים בארה"ב (וזה טיפ קטן לכולם) שמוכרים את הציוד שלהם באיביי-במכירה פומבית. ולמען האמת אין הרבה קופצים בגלל שגם האמריקאים האחרים שצריכים לקנות עסוקים כעת בהישרדות.

אני כעת ממוקד בכמה מכירות פומביות מעניינות ב EBAY על פריטים מעניינים (ציוד חילוץ. ציוד בישול.)- אך ברוב המקרים המוכר אומר שאין לו יכולת לסור אל חברת השילוח הבינלאומית הקרובה. תרוץ, לא תרוץ, הם מוכנים לשלוח רק למישהו אחר בארה"ב. לי אישית אין בעיה שהציוד יגיע גם בקיץ. אני לא מטייל לשום מקום בזמן הקרוב.

אבקש לדעת- האם יש לנו איזו חברה שעוסקת בשילוח או ישראלי טוב או משהו כזה-שניתן לשלוח אליו לכתובת אמריקאית? אבקש להדגיש- הפריטים משומשים!

יואב פולס
27-03-20, 08:22
יושופס.
אתה נרשם ומקבל כתובת אמריקאית, זה מגיע אליהם ונשלח אליך עד הבית.
לא תמיד זול, לא תמיד מהר, אבל מגיע.
השתמשתי בשרותיהם כמה פעמים.

IlanHadar
27-03-20, 09:09
עדיף shipito

שם הגמישות רבה הרבה יותר....

boaz avrahami
27-03-20, 10:25
שימו לב שכמות הטיסות מטען צומצמה באופן קיצוני ומחירי השילוח נכון לשבוע שעבר ללקוח מסחרי עלו פי 5.
בנוסף גם ניו יורק וניו ג׳רזי ועוד מדינות בארהב בסגר דומה לישראל.
עסקים למעט חיוניים סגורים בצוים מחוזיים.

לא פשוט

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

erezgur
27-03-20, 12:51
או ישראלי טוב או משהו כזה-שניתן לשלוח אליו לכתובת אמריקאית? אבקש להדגיש- הפריטים משומשים!
חבר האתר ג'ו (tzagi (http://www.jeepolog.com/forums/member.php/3150-tzagi)) רושם בחתימתו בפורום - "פתרונות אלגנטיים לבעיות יבוא מארה'ב לישראל [email protected](זכויות יוצרים: קובי ט.)"

אולי זה רלונטי

gmike
27-03-20, 13:47
יש גם את dealtas, יותר יעילים ומהירים מיושופס. גם לא מחייבים עמלות שקר על שחרור פרטני..

-->