PDA

צפייה בגרסה מלאה : ד"ר סוזוקי ורעידות בהגה

muravayo
16-02-06, 09:25
שמעתי שיש מומחה לג'יפים של סוזוקי העונה לשם ד"ר סוזוקי. אשמח לקבל פרטים על מיקומו.
יש לי בעיה בג'ימיני של רעידות בהגה, במיוחד במהירות גבוהה ששני מוסכים מורשים לא הצליחו לפתור, לאחר שהחליפו סרן קדמי, צמיגים, דיסקים ועשו איזון גלגלים.......... הקיצר שתו לי את הביטוח. לא דובים ולא יער. הכל היה תקין, הם פשוט לא מצליחים לעלות על הבעיה. אשמח לקבל עצות.

סוזי המשתוללת
16-02-06, 10:12
תיגש למכון פרונטים לעשות איזון דינמי (איזון על הרכב )

אלון_ק
16-02-06, 11:52
ראשית, נסה את המדריך לזיהוי רעידות, בפרט את החלק על קצב הויברציות:
http://jeepolog.com/28.html

אני גם הייתי בודק צלבים בדרייבשאפט אחורי ובמרכזי, אבל לא על האוטו - על הרצפה. תפרק אותם ואז תבדוק.

sherifon
19-02-06, 22:53
לא רוצה להגיד על העיניין של הרעידות מחלה בגימיני אבל מסתבר שחבר שלי גם סובל מבעיה זו והרכב שלו מודל 2006 ולא טבל עדייין בשטח עם 2000 קמ
הוא ניכנס לבדיקה אצל בני משבתאי שמר - ובודקים לו לגבי צלחות בילום (דיסקים) שאמורות להגיע לארץ עוד שבועיים - דגם מיוחד או משהוא כזה .......

אלון_ק
20-02-06, 11:19
לאחרים כאן יש נסיון מצויין איתו, אבל מוסך שבתאי שמר ובני בפרט הם ראש הנחש, מבחינתי. הם אחראים לזה שאני התחלתי לעבוד על הרכב לבד, בגלל העבודה הקלוקלת שלהם איבדתי כל אמון שהוא במוסכים. אם שבתאי שמר אומר משהו, אני בודק 100 פעם שהוא אומר משהו כי הוא יודע מה הוא אומר ולא כי הוא מנסה לסחוט ממך עוד 100 ש"ח. אם החבר שלך יקבל דיסקיות מפירוק במחיר אסטרונומי בטענה שהן משהו מיוחד מחו"ל, אני לא אופתע.
למה אני לא אופתע? כי הוא עשה לי את זה. החלאה לקח ממני כסף על עבודה שהוא לא עשה, על חלקים חדשים שלמעשה היו משומשים, על בדיקות שהוא לא ביצע.

מחלה זה עוד לא בכל מקרה. כדי שזה יהיה מחלה, זה צריך להיות ברוב הרכבים (לא בשניים שלושה) ובכולם לנבוע מאותה הבעיה, אז זו מחלה. כרגע זה סתם לא ידוע.

-->