PDA

צפייה בגרסה מלאה : הפרדת רשויות - שוב חוזר הניגון..

KOOKE
03-04-20, 12:22
מזה כחודשיים אני בפועל מפריד רשויות - אימצתי לעצמי כרכב דיילי את הרכב הקודם של אשתי סיטרואן C1 אדומה וידנית. הרנגלר מחכה בסבלנות רק לטיולים ולסיבובי כיף קצרים.

הצעצוע הזה מפתיע אותי לטובה כל יום, תכלס כייפי לנהיגה, זריז יחסית, נוח מאד ומפתיע עד כמה הוא מרווח גם לנהג במימדים שלי.
חסכוני להדהים מתאים כרכב עירוני ונכנס לכל חור חניה שאפשר למצוא בגוש דן.

אבל, עדיין חסר לו כוח והתחושה שהוא היה מסתדר עם עוד כמה וכמה סוסים באורווה (מעניין למה סיטרואן לא ייצרו גירסה חמה סטייל פיאט 500 אבארט). מערכת האודיו עם סאונד נוראי (משהו שחשוב לי - אבל ניתן לשיפור בקלות ובעלות נמוכה יחסית) וכן למרות שמגלה שזה פחות מפריע לי - עדיין העניין התדמיתי של מישהוא במימדים שלי ובמקצוע שלי שיוצא מצעצוע כזה מרים גבות .

אז כשתחלוף תקופת הקורונה מתכוון לאמץ סופית (עד כמה שהמונח הזה גמיש אצלי) את עניין הפרדת הרשויות ומחפש שוב מועמד מתאים כדיילי -

רוב הנסועה היא עירונית/ פקקים אבל יש גם לא מעט נסיעות בין עירוניות. התקציב גמיש בין 50,000 ל- 100,000 זוזים עם העדפה כמובן לצד הנמוך.

שיקולי חסכון בדלק וסחירות או שמירת ערך לא מעניינים אותי - מה שהכי חשוב לי זה רכב שיגרום לי לחייך כשאני נוהג בו - כן יודע שהנאה מנהיגה זה מושג הפכפך ומאד סובייקטיבי- אני מחפש רכב מתקשר, עם ספורטיביות (ביצועים) במידה, התנהגות כביש, פאר ונוחות במידה בתא הנוסעים וגם ייצוגי במידה מבחינה תדמיתית.

בהתחשב בכל אלו המועמדת המובילה להיות הדיילי שלי היא שוב האינפיניטי G37 שהייתה לי - אבל כהרגלי רוצה לגוון ופתוח לכל הצעה משוגעת ככל שלא תהיה - יאללה תציעו מועמדים

boaz avrahami
03-04-20, 12:41
שוב פעם זה יגמר בדיסקו [emoji15]

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

elephant man
03-04-20, 12:44
ריינג'רובר איבוק

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

יניב עמית
03-04-20, 12:48
אלפא רומיאו כלשהיא

asafk
03-04-20, 12:49
אהבת את הצעצוע העירוני? יופי. עכשיו תמצא צעצוע עירוני עם מרץ.
אני הייתי מחפש 208gti. אתה יכול ללכת בנתיב הפרימיום הבטוח של מיני קופר S ולהסתכן להיתפס כבת זוג של כדורגלן - אבל אחרי סיטרואן אדומה מה זה משנה...

אסף.

KOOKE
03-04-20, 12:57
בועז- תם עידן הלנדרובר...

איווק - בהחלט חשבתי אבל לא בגבולות התקציב

אלפא רומיאו - משום מה כבר לא עושה לי את זה בדגמים החדשים יותר (מיטו, גו'לייטה) הג'וליה דווקא כן אבל היא חורגת בהרבה מהתקציב.
כן אוהב את האלפא GT או את הספיידר אבל לרכוש אלפא כל כך זקנה זו כבר הרפתקה שאפילו אני לא מוכן לה.

אסף - אכן ה- 208GTI בהחלט על הכוונת שלי אם כי ליחשושי שמועות על אמינות מפוקפקת בעיקר בנושא החשמל גורמות לי קצת להסס.

KOOKE
03-04-20, 13:02
דרך אגב בהחלט חשבתי על קרוסאובר מדליק בגלל תנוחה הישיבה שנוחה לגיל ולכרס שלי (באינפיניטי הישיבה נמוכה ועמוקה).

אאודי Q3 למשל

asafk
03-04-20, 13:16
אסף - אכן ה- 208GTI בהחלט על הכוונת שלי אם כי ליחשושי שמועות על אמינות מפוקפקת בעיקר בנושא החשמל גורמות לי קצת להסס.

ליחשושים ןשמועות אף פעם לא הפריעו לך.
וזה באמת רק זה.

אסף.

sgill
03-04-20, 13:45
לפני שהגעתי לסוף הפוסט שלך חשבתי להציע לך לחזור ל G37.

תשקול גם במוו 320 או 328 הנמרצת יותר משנת 2012 (בלחץ יכנס ב 100 אלף) אבל זה מכבד את המקצוע והנא(ע)ה אמיתית מנהיגה.
וולוו S60 מדגם R גם תיכנס בתקציב בשנתונים גבוהים יחסית. היא חזקה ומפנקת.
רוצה להנות מהשקט אבל לא מביצועים? לקסוס IS250 הכי חדשה שתכנס בתקציב או IS300 הברידית אם יש בעד 100 אש"ח. וזה גם רכב מכובד.

ועכשיו להנאות:

פיאט 500 אבארט צעקנית בצבע ובקישוטים. למה צעקנית? כדי שמייד יבינו שזאת לא 500 רגילה ושאתה קונה את זה לנשמה למרות שזה לא רכב לאנשי מקצוע מכובדים.

370Z
סובארו BRZ
גולף GTI

כל אחת מהשנתון הכי מתקדם שתמצא בתקציב. כולן מהנות לנהיגה. כל אחד בדרך קצת אחרת. צריך לנהוג ולראות מה מתאים.

לאון קופרה - אם אתה רוצה שיחשבו שלקחת לבן שלך את הרכב... חזקה ומהנה לנהיגה (יחסית לסיאט)

והנה משהו שלא חשבת עליו - טוארג 5 ליטר V10. נמכרים בהרבה פחות ממאה אלף. חזקים בצורה בלתי רגילה, מומנט אדיר. אבל... יקר לאחזקה.

ואם אתה רוצה להשאר עם אמריקאית ולהנות מהרוח, לעשות רושם ולקבל מנוע לא רע אבל מיושן: פורד מוסטאנג קבריולט עם מנוע 4 ליטר לפחות (עדיפות לחזק יותר דגם GT). בסביבות 100 אלף.

נדב ש.
03-04-20, 14:05
פורשה קאיין.

KOOKE
03-04-20, 14:13
שי

את הלקסוס פסלתי עוד בסיבוב בקודם כשחיפשתי הפרדת רשויות. כן היא מפוארת, אמינה, מספיק חזקה עבורי אבל ממש לא מהנה לנהיגה- רכה מדיי ולא מתקשרת בכלל.

וולוו בהחלט על הכוונת.

הייתי בשימחה רוכש BRZ או ניסמו - 370Z אבל שתיהן לא בתקציב.

גולף GTI - בגבולות התקציב שלי תהיה מיושנת מדיי ו"קרועה"...

תכלס חשבתי על הכיוון של טוארג או יותר נכון על האחות התאומה והיותר יוקרתית הפורשה קאיין שנמכרות במחיר מאד נוח יחסית אבל כמו שכתבת התחזוקה יכולה להיות מטורפת

מוסטנג אופציה מאד מעניינת ולו בגלל הרוח על הקרחת - חווית נהיגה שנהניתי ממנה אם כי במתחרה הקורבט ששכרתי בארה"ב.

grand
03-04-20, 14:15
וולוו s60 r-design T5
טוארג v10 לא מומלץ בכלל.. גם מיושן יחסית, הדגם הוחלף ב 2011 ל v8 4.2 דיזל, טיל בליסטי ורכב יותר אמין.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

sgill
03-04-20, 15:30
במוסטאנג יכולים לשבת 4 אנשים בנוחות. בקורבט לא.

קדאליק ATS גם חזקה מאוד, לא יקרה ואני מניח שאפשר למצוא כזאת שמורה מאנשים מבוגרים (מה שיותר קשה עם GTI וקפרה).

Asaf-a
03-04-20, 16:21
הוזכרה מיני קופר ולא התייחסת.
מותק של צעצוע, במוו קטנה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

sgill
03-04-20, 16:40
הוזכרה מיני קופר ולא התייחסת.
מותק של צעצוע, במוו קטנה

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

לא במוו קטנה ולא קרוב לזה מבחינת התנהגות כביש והנאה. גם הקופר אס, למרות הכח, לא מהנה לנהיגה.
רק הנאה לעיניים מבחוץ ומבפנים.
אם כבר אז עדיפה סדרה-1 על מיני.
מיני גם לא מתאימה מבחינת רכב ייצוגי....

GodsFather
03-04-20, 17:27
אאודי. כל דגם של אאודי, לא רק הQ

ייצוגי
הנאה שבהנעה
סלון מצוין, כולל נושא השמע כבר במקור

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

asypeer
03-04-20, 19:24
סיאט ליאון קופרה, אבל בצבע סולידי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

danob
03-04-20, 19:31
מיאטה!

KOOKE
03-04-20, 19:57
מיאטה בהחלט הייתה על הכוונת ונפסלה משני טעמים כבדי מישקל תרתיי משמע

האחד - היא נמכרת במחירים מופרזים לכלים דיי שחוטים

השני והחשוב יותר - גיל, מימדים גדולים ובעיקר כרס לא קטנה לא יסתדרו עם תנוחת הישיבה הכה נמוכה של המיאטה.

סולי
03-04-20, 20:42
אם חשבת על ה208... ממליץ לך לקחת קליאו rs trophy לנסיעת מבחן...
סופרמיני מודרנית שמצליחה להלהיב כמו פעם. הגה סופר קצר... ושילוב ומנוע גיר מתלים מהנים במיוחד.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

grand
03-04-20, 22:12
אני במצב דומה לשלך, נוצר מצב שהטוארג בן ה 14 רכב שלישי במשפחה הפך לרכב שנוסע הרבה, מעל 12k בשנה, ומכיוון ששטח טכני כבר פחות מעניין אותי החלטתי לשדרג אותו למשהו יותר חדיש, רכב שיהיה מרווח, נוח, בטוח, ויסב הנאה מנהיגה, חשבתי על וולוו s60 t5, אך האפשרות לרדת מדי פעם לפעם לשבילים ולשדות עדיין קוסמת לי, האפשרויות הרלוונטיות הצטמצמו ל wk2, אקספלורר או אדג', אך מבאס קצת שוב לעשות חשבון לתצרוכת דלק, פורשה קאיין או אאודי q7 דומות לטוארג אך מוחצניות מדי לטעמי בעיצובן, לא בשבילי.. אני ביישן מטבעי, נשארו האודי q5 וטוארג משנתון 2011 שני suv אולי המהנים שיש, הטוארג מפלצת כביש, עם מערכת מתלי האויר הדינמית שלו הוא נוח ומקנה התנהגות כביש ספורטיבית, עם איבזור ונוחות ישיבה ברמה הכי טובה, רכב סולידי ומכובד בעיצובו.
לטעמי זה הכיוון, רכבים שנסחרים ב 10-20 אחוז מהמחירון שכבר שחוט, המון אוטו במחיר של משפחטומטית ממוצעת.

KOOKE
03-04-20, 23:27
רמי מסכים שזה כיוון מעניין אבל עבורי Q5 או טוארג הם קצת גדולים מדי כרכב דיילי שלעתים מחפש חניה בגוש דן.

אני לרוב נוסע לבד ברכב ולא צריך רכב דיילי בכזה גודל. לכן חשבתי לכיוון קרוסאוברים קטנים יותר כמו אאודי Q3 או BMW X3

עבורך אם זה הכיוון אז תחשוב גם על הוולוו XC80-מאמין שבאותו תקציב שתמצא אקזמפלר חדיש יותר ולא פחות מהנה וביצועיסט מהשניים שהזכרת

Derish
04-04-20, 01:12
שלמה - לא מכיר אותך אישית, אבל מהכתוב ברור שאתה יודע נהיגת שטח אמיתית מהי ולא שייך לקהל היעד הטיפוסי של הקרוסאוברים. כבר יש לך רכב פנאי ואתה מחפש משהו פרקטי ליומיום, עם דינמיקה סבירה ומקדם תדמית מסויים. תמהני אם כך מדוע כשהסתכלת על קו המוצרים של אאודי פסחת על ה-Q2. לדעתי היא נשמעת תפורה עליך.

אופציות נוספות שהייתי בודק הן בגזרת הוולוו - V40 מהשנים האחרונות או C30 קצת יותר מוקדמת. שתיהן מיוחדות כל אחת בדרכה, עם מספיק פוזה ויבואן נורמלי שגם יש לו מחלקת טרייד-אין איכותית למיטב זכרוני. אלו מכוניות שבד"כ ננהגו ע"י אנשים מביני עניין ולא בנות זוג של גברים עשירים בגיל העמידה, וזכו לתחזוקה ויחס בהתאם לאורך חייהן.

כמו כן, לאחרונה התחילו למכור בארץ את הפז'ו 2008 סביב ה-130 אש"ח. אמנם זה מחוץ לתקציב שהגדרת, אך יתכן שיש איזו עסקת ליסינג שתהיה נוחה לך למספר שנים, במיוחד אם תיעזר באחד המודרטורים פה ש(פעם היה?) מקושר בלובינסקי. זה כבר מכונית מליגה אחרת, עם כל ציוד הבטיחות האחרון ונראית כמו מיליון יורו בפנים ובחוץ.

גם לקסוס C200 ו-DS3 מתאימות לקריטריונים, אבל אני אישית לא אוהב אותן ולכן לא ארחיב.

Asaf-a
04-04-20, 07:39
כיוון נוסף לקרוסאובר סופר שימושי אבל עם מנוע, נוח מרווח לנהג תהיה גרסת הטורבו של הפורסטר, XT
https://cars.walla.co.il/item/2658206
אמנם ללא מרכיב הפוזה.

Sent from my SM-T580 using Tapatalk

KOOKE
04-04-20, 09:35
לא פ0וסל את ה- Q2 ובהחלט חשבתי על הוולוו V40

אני פוזל לגיזרת הקרוסאוברים רק בגלל תנוחה הישיבה והכניסה והיציאה הנוחות יותר בסגמנט הזה - אבל מחפש קרוסאובר מעניין עם ביצועים וחווית נהיגה. בין אם זה תא נוסעים מפואר מנוע חזק וכו'

לא קונה חדש בעיקרון וגם זה מחוץ לתקציב.

עוד כיוון שחשבתי עליו זה מרצדס 450SL אספנות או משהו אספנות מעניין אחר בגבולות התקציב - תכלס פתוח לכל רעיון

נדב ש.
04-04-20, 09:58
פורד אדג'.

נמרוד
04-04-20, 10:06
-קוף.

--פרה!

-שימפנזה!

----צפרדע!

-מה אתה מתערב?!

----אנעארף, חשבתי משחקים גן חיות?

ד ו ר ו ן
04-04-20, 10:50
השני והחשוב יותר - גיל, מימדים גדולים ובעיקר כרס לא קטנה לא יסתדרו עם תנוחת הישיבה הכה נמוכה של המיאטה.

ואם תיסע עם אחת הבנות ברכב אף אחד לא יחשוב שהיא הבת שלך..

יואב פולס
04-04-20, 11:05
שלויימ'ה,
נראה לי שאתה נהנה מהתהליך הרבה יותר מהתוצאה...
ה Q2 נהדרת, עם זאת קח בחשבון שמדובר במנוע 1.0 ליטר TSI וגיר DSG, לא תמצא שם הרבה כח או תאוצות ביניים מרשימות.
אם אתה כבר בגיזרה של Q2 הייתי לוקח קקטוס מהדור הראשון, טורבו בנזין ידני, או טורבו דיזל. תאוצות ביניים מצויינות, מושבים נוחים להפליא, ומחיר מצחיק ביחס לתמורה, וזה רק אם אתה מתחבר למראה של הרכב.
או שפשוט תקנה קיה סטינגר.

KOOKE
04-04-20, 11:39
יואב, אתה בהחלט צודק - מה כבר יש לעשות בצל הקורונה אם לא לדבר/ לפנטז על תחום שאני אוהב.

נמרוד, אני בכוונה מרחיב את גבולות הגיזרה כדי לקבל רעיונות לרכב עליו לא חשבתי.

ת'אמת מכל ההצעות האינפיניטי G37 שהייתה לי כמעט והכי מתאימה לרצונות שלי למעט תנוחת הישיבה.

טוב כחלק מהפנטזיה אז אולי עד אז אכנס לכושר ואפחית היקף הכרס.....

sgill
04-04-20, 12:14
חלק מהרכבים שהוצעו כאן אמנם נחמדים אבל לא מתאימים לעו"ד מבחינת מה שהוא רוצה לשדר כשהוא מגיע ללקוח. מה לעשות שאנשים מסתכלים על הרכב כחלק מכרטיס הביקור.. לכן הצעתי את הרכבים שהצעתי שגם חזקים, מהנים לנהיגה וגם (לדעתי) מתאימים למקצוע ולמה שצריך לשדר.

את שלי כבר כתבתי במספר פוסטים בשרשור, אבל אני רוצה לחזק את ה ATS של קאדילק. משנת 2014 היא יושבת על שילדה משודרגת ומצויינת של GM שב 2016 גם הקאמרו קבלה אותה. המבקרים מהללים. אם הנאה מנהיגה חשובה לך, יש לך כאן רכב חזק, עם שלדה מצויינת, הנעה אחורית ויוקרה. נראה לי כל מה שאתה מחפש.

הנושא של קרוסאובר הוא בעייתי כי קרוסאובר והנאה מנהיגה לא כל כך הולך בייחד בגלל מבנה הרכב. אולי ה- RSQ3 או SQ5 של אאודי, אבל הם יקרים מאוד. אם בכל זאת קרוסאובר, אז ההצעה שהעלית של X3, היא הכי הרבה הנאה מנהיגה שתקבל מקרוסאובר שהוא יחסית נמוך. תקבל ביצועים סבירים וסמל מלפנים שיסתכלו עליו כשאתה מגיע לפגישות עבודה. גם המחיר של ה X3 סביר ולדעתי 2013-2014 תיכנס במאה אלף. בנוסף, יש כאלו שמורים ששמשו רכב שני במשפחות מבוססות...

נדב ש.
04-04-20, 12:22
טוב כחלק מהפנטזיה אז אולי עד אז אכנס לכושר ואפחית היקף הכרס.....

פנטזיה....
בינתיים קורה הפוך...
אל תתפלאו אם חשבון החשמל של המנורה במקרר יגיע בנפרד. 😂

דרור ברלי
04-04-20, 12:32
מזה כחודשיים אני בפועל מפריד רשויות - אימצתי לעצמי כרכב דיילי את הרכב הקודם של אשתי סיטרואן C1 אדומה וידנית. הרנגלר מחכה בסבלנות רק לטיולים ולסיבובי כיף קצרים.

הצעצוע הזה מפתיע אותי לטובה כל יום, תכלס כייפי לנהיגה, זריז יחסית, נוח מאד ומפתיע עד כמה הוא מרווח גם לנהג במימדים שלי.
חסכוני להדהים מתאים כרכב עירוני ונכנס לכל חור חניה שאפשר למצוא בגוש דן.

אבל, עדיין חסר לו כוח והתחושה שהוא היה מסתדר עם עוד כמה וכמה סוסים באורווה (מעניין למה סיטרואן לא ייצרו גירסה חמה סטייל פיאט 500 אבארט). מערכת האודיו עם סאונד נוראי (משהו שחשוב לי - אבל ניתן לשיפור בקלות ובעלות נמוכה יחסית) וכן למרות שמגלה שזה פחות מפריע לי - עדיין העניין התדמיתי של מישהוא במימדים שלי ובמקצוע שלי שיוצא מצעצוע כזה מרים גבות .

אז כשתחלוף תקופת הקורונה מתכוון לאמץ סופית (עד כמה שהמונח הזה גמיש אצלי) את עניין הפרדת הרשויות ומחפש שוב מועמד מתאים כדיילי -

רוב הנסועה היא עירונית/ פקקים אבל יש גם לא מעט נסיעות בין עירוניות. התקציב גמיש בין 50,000 ל- 100,000 זוזים עם העדפה כמובן לצד הנמוך.

שיקולי חסכון בדלק וסחירות או שמירת ערך לא מעניינים אותי - מה שהכי חשוב לי זה רכב שיגרום לי לחייך כשאני נוהג בו - כן יודע שהנאה מנהיגה זה מושג הפכפך ומאד סובייקטיבי- אני מחפש רכב מתקשר, עם ספורטיביות (ביצועים) במידה, התנהגות כביש, פאר ונוחות במידה בתא הנוסעים וגם ייצוגי במידה מבחינה תדמיתית.

בהתחשב בכל אלו המועמדת המובילה להיות הדיילי שלי היא שוב האינפיניטי G37 שהייתה לי - אבל כהרגלי רוצה לגוון ופתוח לכל הצעה משוגעת ככל שלא תהיה - יאללה תציעו מועמדים

ערכתי לך קצת:
"....אבל, עדיין חסר לו כוח והתחושה שהוא היה מסתדר עם עוד כמה וכמה סוסים באורווה (מעניין למה סיטרואן לא ייצרו גירסה חמה סטייל פיאט 500 אבארט). מערכת האודיו עם סאונד נוראי (משהו שחשוב לי - אבל ניתן לשיפור בקלות ובעלות נמוכה יחסית) וכן למרות שמגלה שזה פחות מפריע לי - עדיין העניין התדמיתי של מישהוא במימדים שלי ובמקצוע שלי שיוצא מצעצוע כזה מרים גבות ...."

וצמצמתי עוד קצת:....
"...פיאט 500 אבארט..."

ועכשיו נוריד את המרכאות והנקודות.
אבארט 500.
תקפיד על ידנית. רובוטית זה לבחורות ורק צרות. בכלל, כל מיני הצעות של דו מצמדיים למיניהם... למה לך צרות?

האבארט אוטו אדיר ומוצלח. מהיר, תזזיתי, כייפי לנהיגה ברמות אחרות.
מתאים כמו כפפה לגיחות האלה של גז בריצפה בשבת מוקדם בבוקר לכבישים הנכונים, רק כדי לנקז אדרנלין.
ברמה הפרקטית, זה ג'וק על סטרואידים שמתזז בקלילות בשטח אורבני וחונה בקלות בכל מקום, עם תא נוסעים גבוה, כניסה ויציאה קלות ונוחות ותנוחת נהיגה מצויינת. גם לגבוהים וגדולים. גם 4 כאלה. מנסיון (ואני בגובה שלך אם לא יותר, רק בלי הכרס, אבל יש מקום גם לכרס, בחיי, גם לפני שנה כשסחבתי 16 ק"ג נוספים).
והוא אפילו נראה נכון. גמד רשע. לא גיי-אייקון כמו ה-500 הרגילה.

ובחיאת, בלי קרוסאוברים.
זה הכי לא אתה. בלי שוביניזם, באמת, אבל אלה מכוניות של נשים וקשישים. אתה עוד לא קשיש. בטח לא בראש. כי אם רק הנוחות והפאר חשובים לך, תחזור ל-G37. וגם תקבל את האופי הספורטיבי שאתה מכיר ואוהב. אחת הטובות ביותר.

ואם מוכרח לשנות - קדילאק ATS היא אחת המכוניות הדינמיות והמהנות ביותר לנהיגה שיש היום - ספורט-סאלון אמיתית שתפסה את המשבצת שב.מ.וו סדרה 3 מילאה פעם.

KOOKE
04-04-20, 12:50
דרור

גם האבארט הייתה בערך על הכוונת. הסאונד והמראה שלה מעוררי חשק....אבל לפי מה שהבנתי (טרם נהגתי באחת) קשיחות המתלים הבלתי מתפשרת שלה הופכת אותה לרכב דיילי בלתי נסבל. אנהג בעצמי ואתרשם.

אם אכן זה יהיה הכיוון אז לטעמי ה - 208GTI יותר תתאים לי.

שי ואחרים - אנסה להבהיר את השינוי המחשבתי שעברתי בנוגע לרכב ייצוגי ותדמיתי שאמור כביכול להלום את מקצועי.
כמו שכתבתי בפוסט הפותח אני כבר למעלה מחודשיים בהפרדת רשויות כשהדיילי שלי היא סיטרואן C1 אדומה וידנית.

בחודשיים האלו רוב מי שהרימו גבה הם שכני לבניין המשרדים והאחראי על החניון בבניין. בחודשיים האלו רק פעם אחת יצא לי שנפגשתי עם לקוח מחוץ למשרד שראה עם איזה רכב אני מתנייד והרים גבה אבל לא פיטר אותי מהייצוג שלו בגלל הרכב בו אני נוהג.

בגילי ובוותק שלי כל לקוחותיי מגיעים עקב המלצות של חברים אני לא מפרסם בשום מדיה. לקוח יבקש את שירותיי על סמך ההתרשמות ממני על סמך המלצות ואולי גם על סמך נראות המשרד הפקטור של הרכב בו אני מתנייד הוא נמוך עד לא קיים במכלול השוקולים של לקוחותיי הפוטנציאליים.

גם אם אפסיד לקוח כזה או אחר בגלל הרכב בו אני מתנייד (מתקשה להאמין שזה יקרה) אז לא נורא ואני גם לא בטוח שאני רוצה כזה לקוח. מכאן שרכב ייצוגי ותדמיתי הוא מבחינתי נייס טו הב אבל לא מאסט.

sgill
04-04-20, 13:30
לדעתי האבארט כדיילי תהיה קשה, קטנה ולא נוחה. רכב כייפי לסופ"שים... ואם כבר אז את ה - 595 קבריו... (כי ה 595 בגרסת פרארי עולה בסביבות 300K כמשומשת).

אני מניח שאחרי שגם אני וגם בראלי המלצנו לך על ה ATS, אתה לפחות תבדוק אותה ברמה של לעשות סיבוב.
אבל בניגוד לדרור, ואחרי שבחנתי אותה עבורי מול הסדרה-3, היא עדיין לא מחליפה של ה-3 ברמת הנאה מנהיגה.
אצלי, כנראה שה ATS הייתה גוברת על הג'וליה אבל לא על הבמוו. אם ה ATS-V היתה בתקציב, ומכיוון שיש לה ביצועים של M3 בחצי מהמחיר, הייתי שוקל.

asafk
04-04-20, 13:31
באחד הסיבובים הקודמים שלך הצעתי לך קאדילק ATS. אבל אז חיפשת מכונית פרימיום משפחתית. עכשיו אתה מחפש עירונית. אל תתפזר.... בעצם... תתפזר...

אסף.

Derish
04-04-20, 13:56
גם האבארט הייתה בערך על הכוונת. הסאונד והמראה שלה מעוררי חשק....אבל לפי מה שהבנתי (טרם נהגתי באחת) קשיחות המתלים הבלתי מתפשרת שלה הופכת אותה לרכב דיילי בלתי נסבל. אנהג בעצמי ואתרשם.
שקלת את האבארט 124, שהיא בעצם מיאטה בעיצוב מוצלח יותר? האמת שהייתי מציע אותה בתור מועמדת גם בלי האבארט, אבל נראה לי שהדגם הזה לא הגיע לארץ.

ההתרשמות האישית שלי מהפיאט 500 לא משהו. מטר שישים על שמונים קילו וכל פעם דפקתי את המרפק באיזה פאנל או לחצתי בטעות על איזה כפתור פלסטיק זול. הנדסת האנוש שם מזעזעת ובידוד רעשים לא קיים. וזה ממישהו שהחזיק דייהטסו קואורה שנת 2000, כנראה המכונית הכי קטנה שנמכרה בארץ בשלושים שנה האחרונות ועדיין הייתה הרבה יותר מוצלחת מהפיאט בכל הנ"ל.

דרור ברלי
04-04-20, 14:09
לטעמי היא לא כזו מכאיבה אבל קודם תנהג כדי להחליט. יש לאבארט כמה דגמים בהספקים ומפרטים שונים, צריך להתעמק קודם כדי להבין במה בדיוק אתה נוהג. אני רק חוזר ומזהיר מהדגמים הלא ידניים. אוטו ספורטיבי עם גיר כזה זה כמו המבורגר צמחוני.

גם ה-GTI קשוחה כמו אבן.
בכלל, אל תצפה מספורטיביות קטנות למתלים רכים. הקשיחות היא חלק מהמשחק של מכוניות כאלה.
זה התנאי להתנהגות מושחזת וחדה. מי שזה מפריע לו, עדיף שמראש יוותר.

בכל מקרה שתיהן נהדרות.
הפיז'ו ידנית בלבד וזה כבר לטובתה. היא גם ממש יפה ו"יותר אוטו" אבל אתה יודע, פיז'ו, מנוע THP הידוע לשמצה.... תיכף יקפצו ויגידו "לא, כי פיאט..." אישית אני סבור שפיאט מייצרת מכוניות מצויינות. זה רק כאן בישראל, במקום שסוגדים לטויוטה ויונדאי ושות', לא מעריכים נכון מכוניות קטנות טובות.

קליאו RS טרופי - נוסעת טיל ומתנהגת נהדר. אבל נראית כמו אוטו של מתבגרים והגיר שלה דו-מצמדי בלבד. אין אפשרות לידנית. מבחינתי זה פוסל אותה מלכתחילה. נכון שדו-מצמדי בד"כ מהיר יותר בתנאי מסלול, אבל זה לא הדבר האמיתי האמינות כן מפוקפקת.

- - - Updated - - -

שקלת את האבארט 124, שהיא בעצם מיאטה בעיצוב מוצלח יותר? האמת שהייתי מציע אותה בתור מועמדת גם בלי האבארט, אבל נראה לי שהדגם הזה לא הגיע לארץ.

יובאה לישראל רק עם גיר אוטומטי.... אם אתה בעניין של ניתוח לשינוי מין, תמצא אותה כאביזר אופנה הולם.
בא לך דווקא על כזאת - לך על המקור - מיאטה. יש ידני והן יותר זמינות.

asafk
04-04-20, 14:11
לא, כי פיאט....

ברצינות. פיאט. אמינות וטובות והכל, אבל נהיגה באבארט - אי אפשר שלא להרגיש שלקחו מכונית זולה מפס ייצור המוני וזול והלבישו עליה חבילה ספורטיבית (מצויינת) ונסיון לנגיעןת שהיא גם תיראה ראויה למחירה. היא לחלוטין לא מרגישה מכונית פרימיום - ולהבנתי שלמה מחפש מכונית פרימיום.

אסף.

דרור ברלי
04-04-20, 14:18
היא לא מכונית פרימיום.
היא קטנה ספורטיבית במחיר עממי.

רגע... בישראל כל דבר מנסים לשווק כ"פרימיום", כדי לגבות עליו מחיר פרימיום.
גם רנגלר הוא לא פרימיום במולדתו. רק בישראל.

את האבארט לוקחים בגרסה ידנית רגילה, לא 595 ולא "טריבוטו" ולא עם גג נפתח (שפוגם בקשיחות השלדה) וכל מיני חבילות גימור/אבזור שמייקרות אותה בלי שום הצדקה.

grand
04-04-20, 14:26
מה עם פג'ו 308 gti
יש אחת כזו ביד2 2017 עם 272 כס וגיר ידני, בשנתון הזה אין בעית thp.
נראה לי כרכב מושלם לדרישותhttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20200404/be324d187d24a899e1b20a636a379add.jpg

דרור ברלי
04-04-20, 14:29
נהדרת. אבל לא מתפשרת.
אני חושב שגם תנוחת הנהיגה, עם ההגה הקטן והנמוך והנדסת האנוש הלקויה שמציבה את העיצוב מעל לארגונומיה, לא תתאים לשלמה הענק שלנו.

יואב פולס
04-04-20, 15:56
בתקציב האמור לא תמצא 308GTI, למרות שהיא רכב נפלא. גם לא 308GT שהיא עם אותו מנוע, אבל במקום 272 כ"ס יש לה 'רק' 225 כ"ס אבל חלף גיר ידני, היא עם גיר אוטומטי. כמשומשת, היא תהיה לדעתי אחת המבוקשות.
על כל הפיג'ו האלה - 208GTI, 308GTI, 308GT תוכל לקרוא אצלי באתר.
פיאט 500 אבארט - ממליץ לך להימנע. זה רכב קשיח מאוד שלא מאפשר לך נסיעה מנהלתית 'רגועה' בסוף יום מהמשרד הביתה.
לעומת זאת, חפש לך פונטו אבארט שהיא המקבילה של ה 208GTI. היא תהיה מרווחת יותר, ונעימה יותר לנסיעה יומיומית, היא גם משמעותית נדירה יותר.
עדיין - חפש לך קקטוס דור ראשון, טורבו, ידני, וסע לשלום.
או קיה סטינגר.

עריכה
ה 308GTI שהוזכרה כאן כמפורסמת ביד 2, נראתה לי מוכרת איכשהו, בקיצור היתה רכב ההדגמה של היבואן.

ymandel
04-04-20, 16:07
אם אספנות, או Youngtimer זו אופציה, הייתי מחפש ב. מ. וו. 325.
במצב שמור, אולי אפילו ביבוא אישי כאספנות.

sgill
04-04-20, 16:37
העולם עגול - רנגלר זה כבר פיאט...

ובקשר לפיאט ספיידר, נמכרו בודדות בארץ, אבל היתרון שלה על המיאטה זה שהמנוע גודש ולכן קל לשפר לה את הביצועים, מה שאי אפשר במיאטה האטמוספרית. וכן, עם כל הנראות הספורטיבית, הרכבים האלו יחסית חלשים.

ובלי לפגוע באף אחד/אחת, המיאטה יש לה תדמית "גיי" מה שלא מסתדר עם הנראות של שלמה :-)

נמרוד
05-04-20, 08:25
אז אם משחקים גן חיות... אני הייתי מחפש וקונה מיאטה. אם כבר מכונית ספורט אז מכונית ספורט. במקרה שלי התדמית מאוזנת על ידי היילקס לבן, אין יותר סטרייט מזה.

sgill
05-04-20, 10:48
"
במקרה שלי התדמית מאוזנת על ידי היילקס לבן, אין יותר סטרייט מזה."

אין יותר רד-נק RED NECK מזה... :-)

elephant man
05-04-20, 10:50
חפש דגמי DS של סיטרואן.
עיצוב מרשים עם אפקט הגעה, עם המהוע הנכון ביצועים טובים ומהנים לנהיגה

sgill
05-04-20, 10:51
הנה 500 אבארט מתאימה:

http://www.netcar.co.il/uploads/pod/364_1.jpg

danob
05-04-20, 11:51
מיאטה בהחלט הייתה על הכוונת ונפסלה משני טעמים כבדי מישקל תרתיי משמע

האחד - היא נמכרת במחירים מופרזים לכלים דיי שחוטים

עם ענין הכרס אני לא כל כך יכול לעזור אבל המיאטה יכולה להיות תמריץ טוב להוריד אותה...
בעניין המחירים, צודק לגמר ולכן אני מבשל (כבר הרבה זמן) תוכנית להביא אחת מודל 90 מארה"ב כרכב אספנות.
יש שם כמה כאלה שעשו פחות מ-100,000 ק"מ (ויש כאלו עם הרבה פחות אבל המחיר בהתאם).
עלת לכזו בארץ, כולל הכל, סביב ה-60K.
נכון שהיא חלשה אבל זו מכונית של כיף טהור גם עם מנוע 1600, עלויות האחזקה אמורות להיות נמוכות ומי שמחפש כוח יכול לבחור מתוך אינספור שיפורים.
בינתיים אני מחייך כל הדרך אל העבודה וחזרה, כשאין קורונה, במיני קופר אס קבריולט, דור ראשון (המלצה נוספת אבל עם עלויות אחזקה שונות לגמרי)

ליאור

ymandel
05-04-20, 12:16
מיאטה לאיש גבוה? כרס אפשר להוריד, אבל לקצר רגליים בשביל הנאה מנהיגה?
(נוהג במיאטה NB, בשעות הפנאי...)

KOOKE
05-04-20, 12:27
עם ענין הכרס אני לא כל כך יכול לעזור אבל המיאטה יכולה להיות תמריץ טוב להוריד אותה...
בעניין המחירים, צודק לגמר ולכן אני מבשל (כבר הרבה זמן) תוכנית להביא אחת מודל 90 מארה"ב כרכב אספנות.
יש שם כמה כאלה שעשו פחות מ-100,000 ק"מ (ויש כאלו עם הרבה פחות אבל המחיר בהתאם).
עלת לכזו בארץ, כולל הכל, סביב ה-60K.

ליאור

היו לי כבר לא מעט תמריצים להוריד הכרס ובינתיים הדבר לא צלח בידי - אולי המיאטה תצליח....

אבל זה אחלה רעיון לחפש מיאטה אספנות בארה"ב...יכול להיות אחלה פרוייקט.

אם כי רכב אספנות כרכב דיילי יכול להיות בעייתי במידת מה בגלל הגבלות התנועה (איסור תנועה בכביש לפני 09:00 בבוקר למשל) וחוסר האפשרות להכיר כהוצאה מוכרת את הוצאות הרכב של רכב אספנות. מצד שני העלויות השוטפות כמו ביטוח וטסט זולות.

בקיצור עוד אופציה ששווה בהחלט לשקול.

לגבי תנוחה הנהיגה שציינו כאן מבחינה ההתאמה לגבוהים - ממה שזכור לי לפני זמן רב כשעשיתי סיבוב קצר על מיאטה דווקה הסתדרתי עם ה- 187 ס"מ שלי - מה שיותר הפריע הייתה התנוחת ישיבה הנמוכה והצפופה לרוחב

IlanG
05-04-20, 13:18
היו לי כבר לא מעט תמריצים להוריד הכרס ובינתיים הדבר לא צלח בידי - אולי המיאטה תצליח....

אבל זה אחלה רעיון לחפש מיאטה אספנות בארה"ב...יכול להיות אחלה פרוייקט.

אם כי רכב אספנות כרכב דיילי יכול להיות בעייתי במידת מה בגלל הגבלות התנועה (איסור תנועה בכביש לפני 09:00 בבוקר למשל) וחוסר האפשרות להכיר כהוצאה מוכרת את הוצאות הרכב של רכב אספנות. מצד שני העלויות השוטפות כמו ביטוח וטסט זולות.

בקיצור עוד אופציה ששווה בהחלט לשקול.

לגבי תנוחה הנהיגה שציינו כאן מבחינה ההתאמה לגבוהים - ממה שזכור לי לפני זמן רב כשעשיתי סיבוב קצר על מיאטה דווקה הסתדרתי עם ה- 187 ס"מ שלי - מה שיותר הפריע הייתה התנוחת ישיבה הנמוכה והצפופה לרוחבעם כבר נכנסת לתחום האספנות ,ואתה שוקל מיאטה ,תן מבט באיזה פורשה 944 או עם התקציב מאפשר 928 /944 טורבו

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

asypeer
05-04-20, 13:20
קח בחשבון שלא תוכל לנוע בכבישים עם רכב אספנות בשעות הבוקר (עד 9?) יכול להיות בעייתי אם זה רכב דיילי ויש לך דיון במרכז ת״א.

ymandel
05-04-20, 13:43
אתה יכול לייבא רכב אספנות ולא לרשום כאספנות, ביטוח וטסט יקר יותר אבל ללא הגבלת תנועה (למיטב ידיעתי)

asypeer
05-04-20, 13:44
ואז טסט פעמיים בשנה, אישור בלמים ושאר הצרות של רכב ישן?

KOOKE
05-04-20, 14:04
אסי, התייחסתי לעניין הבעייתיות של רכב אספנות כדיילי - ראה תגובתי הקודמת.

בהחלט חשבתי על פורש 911 אבל גם כרכב אספנות הן יקרות בטירוף.

elephant man
05-04-20, 14:12
מה עם סיטרואן דגמי ה-DS?
רכבים מגניבים, עיצוב מיוחד.

boaz avrahami
05-04-20, 14:15
שלמה, קראתי את פוסט הפתיחה וגם את רוב התגובות ולמען האמת חסרה לי ההגדרה של הצורך.
למה אתה מפריד רשויות?
האם הרכב צריך להיות קטן מימדים ( לחניה) / חסכוני או לחילופין ספורטיבי / עם מקדם דאווין גבוה?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ymandel
05-04-20, 14:55
פולקסוואגן שירוקו?

sgill
05-04-20, 15:44
אם אספנות אז לדעתי לא פורשה ולא מיאטה כי אם SL450, יש הרבה כאלו למכירה בארץ (וכמובן גם בארה"ב). רכב קבריולט מהנה לנהיגה. יש הרבה חלפים, הצורה והסמל מלפנים עושים את שלהם.

לאלו מבינכם שעוד זוכרים את בובי יואינג מדאלאס... (הרבה לפני שושלת..) ואחרי שהוא היה איש מים באיזו סידרה אמריקקית מפרגרת...
Patrick Duffy בשמו האמיתי כמדומני...

בוזי
05-04-20, 16:05
אתה יכול לייבא רכב אספנות ולא לרשום כאספנות, ביטוח וטסט יקר יותר אבל ללא הגבלת תנועה (למיטב ידיעתי)לא מדוייק. לא ניתן לייבא רכב שעברו יותר מ 30 שנה משנת ייצורו ולא לרשום אותו כאספנות.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

גיא
05-04-20, 16:42
אם אספנות אז לדעתי לא פורשה ולא מיאטה כי אם SL450, יש הרבה כאלו למכירה בארץ (וכמובן גם בארה"ב). רכב קבריולט מהנה לנהיגה. יש הרבה חלפים, הצורה והסמל מלפנים עושים את שלהם.

לאלו מבינכם שעוד זוכרים את בובי יואינג מדאלאס... (הרבה לפני שושלת..) ואחרי שהוא היה איש מים באיזו סידרה אמריקקית מפרגרת...
Patrick Duffy בשמו האמיתי כמדומני...

האיש מאטלנטיס זאת לא ! סדרה מפגרת ;)

KOOKE
05-04-20, 19:34
שלמה, קראתי את פוסט הפתיחה וגם את רוב התגובות ולמען האמת חסרה לי ההגדרה של הצורך.
למה אתה מפריד רשויות?
האם הרכב צריך להיות קטן מימדים ( לחניה) / חסכוני או לחילופין ספורטיבי / עם מקדם דאווין גבוה?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

הצורך בהפרדת רשויות נובע קודם כל מהרצון שלי להפסיק להרגיש רדוף (ע"י התחבורע/ משטרע) כל פעם שנוהג ברנגלר. שנית מהרצון לגוון ושלישית מהרצון לרכב מהנה וזריז יותר בכביש.

לגבי הרכב שמחפש כתבתי בפוסט הפותח שיהיה קודם כל כייפי, חיסכון בדלק או סחירות טובה בכלל לא באים בגדר השיקולים כל היתר כן.

- - - Updated - - -

..

שי כתבתי באחת התגובות הקודמות ששוקל 450SL אספנות - רכב מדליק שמזמן זומם עליו.

דרור ברלי
05-04-20, 20:57
היום הייתי צריך להגיע לצפון הרחוק לכבוד רכב שטח ממש מעניין.
אז לכבודך שלמה, נהגתי את 400 הק"מ הלוך וחזור ב-500 אבארט.

הדגם הבסיסי. 145 כ"ס, ידנית.

אכן, יהיה לך צפוף. מקום לרגליים ולראש לא חסר אבל כמה שאני מגודל אתה מגודל קצת יותר..... והאוטו הזה קטן.
פלסטיקה מעוצבת, אבל מאוד פשוטה.
כניסה ויציאה נוחות מאוד - ישיבה גבוהה כמו בקרוסאוברים.
המושבים נוחים אבל קצת קטנים לטעמי, לאנשים במידות שלנו.
בורר הילוכים בחלק התחתון של הדשבורד, מדויק ונעים. לטעמי זה נוח ואינטואיטיבי, אבל לא כל אחד יאהב את זה.
תנוחת הנהיגה טובה ולא מעייפת גם לאורך יום שלם. באופן כללי האוטו לא מעייף לנהיגה גם למרחקים ארוכים.
מושב אחורי די בסיסי ותא מטען קטן מאוד אבל לכמה שקיות עם קניות זה מספיק.

האוטו רועש. למנוע יש צליל מגניב, אבל אני מדבר בעיקר על רעשי כביש (צמיגים וכו').
המתלים קשים! האוטו מתרסק על בורות וזה לא תמיד נעים - אבל ספורטיביות קטנות וקלות הן תמיד קשיחות מאוד וביחד עם בסיס גלגלים קצרצר, אל תצפה לנוחות מי יודע מה.

הביצועים טובים - לא מאוד מהיר, כן מאוד זריז. 100 בפחות מ-8 שניות. גמישות מצויינת, מושך טוב גם בהילוכים גבוהים וסל"ד נמוך יחסית ואין בעיה לנהוג בו ברוגע בנסיעות יומיומיות מנהלתיות. צריכת דלק לא בדיוק נמוכה, יחסית לאוטו קטן עם מנוע טורבו מודרני.

התנהגות - זה צד חזק. המון אחיזה, בלמים נשכניים ומצויינים, תגובות שובבות, קל לנהוג בו מהר בצורה מאוד מדויקת. השילדה מצויינת ותסתדר מצויין עם מנועים חזקים יותר (יש כאלה, עם 165 ו-180 כ"ס) ההגה חד מאוד ועצבני ומתקשה במהירות גבוהה - אבל גלגל ההגה גדול מדי לטעמי לרכב ספורטיבי. תנוחת הישיבה נוחה אבל לטעמי גבוהה מדי לנהיגה ספורטיבית. בכלל, לשבת גבוה זה אולי טוב ונוח לנסיעה, אבל רע לנהיגה.

סה"כ לא מושלם - הרבה פשרות, אבל המון אופי והמון כיף. קל להתאהב באוטו כזה.

KOOKE
05-04-20, 22:30
דרור

קודם כל תודה על האינפוט.

לשתי התאומות יש פיאט 500. נהגתי על הרכבים שלהן כמה וכמה פעמים. מבחינת מרווח ותנוחת נהיגה הסתדרתי מצויין. גם אוהב את עיצוב הפנים. עבודת המתלים בפיאט 500 הרגילה בסדר גמור וגם התנהגות הכביש. אבל, לצערי שתי ה- 500 האלו מצויידות בגיר הרובוטי הנורא של פיאט. גם ההגה פשוט חסר כל תחושה - איכס.

הדבר היחידי שמרתיע אותי באבארט ולצערי אתה מחזק את החשש שלי זה המתלים הנוקשים מדיי בטח עבור רכב דיילי שמתנהל על כבישי הארץ ה"משובחים" ושמתנהל בשכונה שלי המשופעת בבאמפרים להאטה.

תכלס - כשיגיעו ימים טובים יותר אתחיל לבדוק עם הישבן את הרכבים הפוטנציאליים שעלו כאן.

בלי קשר משיטוטיי בלוח יד שתיים עלתה לי על הכוונת עוד אופציה - וולוו 60 דגם ה- T5 משנת 2015 ומעלה. על הנייר המוווון אוטו במעט כסף יחסית. 245 כ"ס, עיצוב ייחודי וכל פינוק אפשרי בתא הנוסעים. מניח שבתאוצות ובשיוט היא מדהימה - התנהגות כביש מהנה לנהיגה? משער שפחות.

כן, כמור שהעיר נמרוד מתפזר להמון כיוונים להמון סגמנטים שעל פניו לא קשורים זה לזה - אבל אני במירדף אחר המושג ההפכפך הזה והסובייקטיבי כל כך של מה יגרום לי לחייך כל פעם שנכנס לרכב - הרנגלר בהחלט נותן לי את זה ועכשיו מחפש דיילי נוסף שגם ייתן לי את זה.

sgill
05-04-20, 22:38
את ה S60 T5 בדגם ה- R החזק והמפואר יותר הצעתי במעלה השרשור. הוא שווה את ההפרש מה T5 ה"רגילה" וגם הוא נסחר במחירים מאוד טובים.

ועוד רעיון שעלה לי אם הבעיה היחידה שלך זה המנוע 3.8 היחסית אנמי ברוביקון. תשקיע 35 אלף (לא 100) במגדש על של RIPP ותהפוך את הרוביקון לרכב חזק עם תאוצות ותאוצות ביניים טובות. כמובן שאת בעיית הבוחנים ומשטרה זה לא יפתור וגם הניהוג לא ישתפר. אבל... תשאר עם רכב אחד ותחסוך כמה עשרות אלפים.

grand
05-04-20, 22:47
עכשיו אתה מתחיל לדבר בהיגיון,
רכב דיילי כמו פיאט 500, מיאטה או כל מיני רכבים עתיקים מאספנות, נו באמת.. אתה מחפש צרות? בשביל השחזת פינה ב100 קמש במקום 90 פעם בחודש לסבול כל כך ביום יום ברכבים לא נוחים, צפופים ומפרקי חוליות? אולי בראש אנחנו צעירים אבל מה לעשות שזה נראה מגוכח גבר מגודל בגיל העמידה בתוך פיאט 500, או c1 בצבע אדום טופי לצורך העניין.

KOOKE
05-04-20, 23:17
רמי, אחרי חודשיים בטופי האדום כפי שכינית אותו עברתי שינוי תודעתי והחלטתי שאני שם פס על התדמית ועל מה יעלה גיחוך אצל אחרים- מה יותר חשוב לי זה מה יגרום לי לחייך !!!!

שי - המנוע והגיר ב- JK שלי לא צעירים בלשון המעטה - להוסיף להם סופרצ'ארג'ר יהרוג אותם לדעתי ולא יכול להרשות לעצמי להשאר נטול רכב לתקופות ממושכות

sgill
05-04-20, 23:34
תוסיף סופרצ'ארג'ר ל C1... :-)

וברצינות:

T5 מדגם R
ATS
סדרה 3
לחזור ל- G37

אלה האופציות האמיתיות שלך, כל השאר זה כמעט, זה ליד, זה בערך, זה צדי צרפתי...

-->