PDA

צפייה בגרסה מלאה : 2 סרטונים שצולמו אתמול באיזור קליה

דור אריאל
18-04-20, 09:55
אם כבר עושים שטויות למה לפרסם אותם..

https://streamable.com/em7608

https://streamable.com/qo5vm4

hadtomer
18-04-20, 10:20
ידידי- מצד אחד השאלה היא למה אתה מפרסם אותם.

חבר'ה שכנראה השתגעו לחלוטין בבית יצאו לטייל ונתקלו בזרימה. זה הכל. אני פחות נכנס לכל ההיבט הכה פופולארי של לצקצק בלשון ולהביע דעה על כישורי הנהיגה ואיך חצו את הנחל וכו וכו וכו- כי תכלס זה לא עסק שלי.

הנושא של האם לצאת מהבית לטייל נטחן עד דק וכל אחד יעשה כרצונו. אני קורא את הדיונים האלה גם בפורומים אמריקאים - האם לצאת, מי כבר יתן לך קורונה במדבר מוהאבי, האם לקנות אוכל בסופר, כיצד לתדלק ללא הידבקות. כלל זה תקף לגבי כל דבר בחיים, ואתה מקבל החלטה כיצד לנהוג, האם לעשות זאת באחריות או לא. אני אישית החלטתי להיות בסדר. יתכן שהחוק ניתן לפרשנות גמישה, יתכן שכן אני יכול לנסוע עכשיו למדבר. ויתכן שאם לסבתא היו גלגלים היא היתה דאצ'יה דאסטר. אני יוצא מנקודת הנחה שאם אני יוצא לטייל, אני לא שונה מחרדי בבני ברק שלא שם על החוק ומפרשן אותו בהתאם לצרכיו. וזה לא בא לי.

דור אריאל
18-04-20, 10:23

חבר'ה שכנראה השתגעו לחלוטין בבית יצאו לטייל ונתקלו בזרימה. זה הכל. אני פחות נכנס לכל ההיבט הכה פופולארי של לצקצק בלשון ולהביע דעה על כישורי הנהיגה ואיך חצו את הנחל וכו וכו וכו- כי תכלס זה לא עסק שלי.

הנושא של האם לצאת מהבית לטייל נטחן עד דק וכל אחד יעשה כרצונו. אני קורא את הדיונים האלה גם בפורומים אמריקאים - האם לצאת, מי כבר יתן לך קורונה במדבר מוהאבי, האם לקנות אוכל בסופר, כיצד לתדלק ללא הידבקות. כלל זה תקף לגבי כל דבר בחיים, ואתה מקבל החלטה כיצד לנהוג, האם לעשות זאת באחריות או לא. אני אישית החלטתי להיות בסדר. יתכן שהחוק ניתן לפרשנות גמישה, יתכן שכן אני יכול לנסוע עכשיו למדבר. ויתכן שאם לסבתא היו גלגלים היא היתה דאצ'יה דאסטר. אני יוצא מנקודת הנחה שאם אני יוצא לטייל, אני לא שונה מחרדי בבני ברק שלא שם על החוק ומפרשן אותו בהתאם לצרכיו. וזה לא בא לי.

הם רצים ברשת במקומות עם פי כמה וכמה יותר משתמשים מפה..

נדב ש.
18-04-20, 10:59

+1.
כשצמרת ההנהגה נתנה דוגמה אישית בדמות לא לצאת ולהיפגש בחג אבל לאט לאט מתגלה שכל אלה הפרו את ההוראות אחד אחרי השני מה אתה רוצה שיהיה??
כשפרופסור מתראיין בחדשות ואומר שחבר שלו הלך לשחות בים כי הוא משתגע בבית ומוכן לספוג את הקנס אז היה שווה לו לשלם 5000 שח עבור שחיה מה אתה רוצה שיהיה?

גילוי נאות, מכיר את הצלם וחלק מהאנשים שם גם כנראה, חבר'ה נורמטיבים שנישבר להם, ויש עוד כמה כאלה שיצאו גם ולקחו בחשבון את ההשלכות, אני מעדיף להיות בסדר ולא להיסתכן, נכון או לא נכון לעשות זה שיקול של כל אחד בפני עצמו.

דור אריאל
18-04-20, 11:04
+1.
כשצמרת ההנהגה נתנה דוגמה אישית בדמות לא לצאת ולהיפגש בחג אבל לאט לאט מתגלה שכל אלה הפרו את ההוראות אחד אחרי השני מה אתה רוצה שיהיה??
כשפרופסור מתראיין בחדשות ואומר שחבר שלו הלך לשחות בים כי הוא משתגע בבית ומוכן לספוג את הקנס אז היה שווה לו לשלם 5000 שח עבור שחיה מה אתה רוצה שיהיה?

גילוי נאות, מכיר את הצלם וחלק מהאנשים שם גם כנראה, חבר'ה נורמטיבים שנישבר להם, ויש עוד כמה כאלה שיצאו גם ולקחו בחשבון את ההשלכות, אני מעדיף להיות בסדר ולא להיסתכן, נכון או לא נכון לעשות זה שיקול של כל אחד בפני עצמו.

1. גילוי נאות , גם אני מטייל אבל ברכב אחד מקסימום 2
גם אם מחליטים לטייל אני לא חושב שצריך בקבוצה של עשרות אנשים,
זה רק מושך אש

2. הייתה אתמול אזהרת שיטפונות אמנם קלה אבל עדיין לא נכנסים לערוצים הנחלים

opl
18-04-20, 11:19
אני יודע שאני סתם חולם בהקיץ אבל אם בטעות נגיע למצב של איטליה ששם היה צריך להחליט את מי להנשים ואת מי לא אני אשמח אם ישתמשו באיכון ניידים ושמירת היסטוריה על אחד כזה שיצא, הפר הנחיות ונפגש עם עוד אנשים רק כי "נשבר לו", מאשר אמא שלי שכבר שבועיים כלואה בהבנה בבית וגרוע מכך - עם אבא שלי.

אני גם מאוד מחבב את אלה שממגנים את הסנטר שלהם במסכה של נייק ונעמדים לי על העורף במכולת.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

נדב ש.
18-04-20, 11:49
אתה חושב שמה שרשמת יחול על השרים וההנהגה שחגגו עם ילדיהם? בעוד שהאמא שלי אשה מבוגרת סגורה לבדה בבית אפילו בלי טלפון "חכם" כדי לראות את הנכדים במצלמה.

opl
18-04-20, 12:01
לא. אני לא חושב. אני לא חושב שזה יחול בכלל... לאף אחד. אבל מותר לי לחלום.

boaz avrahami
18-04-20, 12:06
אני חושב שצריך לדווח עליהם לרשויות בשביל שישלחו אותם לדן פנורמה לשבועיים

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

opl
18-04-20, 12:10
גם בעזה יש מלון שהוסב.

-->