PDA

צפייה בגרסה מלאה : כרטיס סים להודעות SMS בלבד

ברששת
22-04-20, 11:16
שלום לחברי הפורום.
כרגע שוקל להזמין מכשיר איתור לכלב (בהמשך אולי גם לרכב). בכולם צריך כרטיס סים שמוציא הודעות SMS בלבד ולפי מה שראיתי בדור 2.
אני לא מתכוון לעשות עוד מנוי ולהכניס כרטיס סים אם כל האפשריות, מכיוון שמספר הפעמים שאבקש מיקום הוא קטן. אפילו שקלתי כרטיס פריפייד אבל ראיתי שכולם כוללים גם חבילת גלישה שזה הופך אותו למנוי חודשי.
האם משהו יודע על כרטיס סים שפתוח רק לשליחה וקבלת הודעות SMS באחת מהחברות ויודע לתמוך בדור 2 ובעלות אפסית?
תודה.

shyy
22-04-20, 11:26
שלום לחברי הפורום.
כרגע שוקל להזמין מכשיר איתור לכלב (בהמשך אולי גם לרכב). בכולם צריך כרטיס סים שמוציא הודעות SMS בלבד ולפי מה שראיתי בדור 2.
אני לא מתכוון לעשות עוד מנוי ולהכניס כרטיס סים אם כל האפשריות, מכיוון שמספר הפעמים שאבקש מיקום הוא קטן. אפילו שקלתי כרטיס פריפייד אבל ראיתי שכולם כוללים גם חבילת גלישה שזה הופך אותו למנוי חודשי.
האם משהו יודע על כרטיס סים שפתוח רק לשליחה וקבלת הודעות SMS באחת מהחברות ויודע לתמוך בדור 2 ובעלות אפסית?
תודה.
הכי קרוב שיש זה מנוי של 019 ב10 שקלים לחודש , תוכל לשלוח 100 סמסים , לדבר 100 דק ו100 מגה גלישה , מנסיון עבור מכשיר איתור זה מספיק

ברששת
22-04-20, 11:48
הכי קרוב שיש זה מנוי של 019 ב10 שקלים לחודש , תוכל לשלוח 100 סמסים , לדבר 100 דק ו100 מגה גלישה , מנסיון עבור מכשיר איתור זה מספיק
תודה. אכן ראיתי את החבילה נראה סביר. איך אני יכול להיות בטוח שהם תומכים בדור 2? ראיתי שהם רוכבים על פרטנר ופרטנר תומכת בדור 2. זה אומר שגם הם או כדי לברר לפני?

shyy
22-04-20, 12:06
מהניסיון שלי ההתקנים האלו עובדים טוב עם פרטנר וסלקום , הפחות ידידותיים זה פלאפון שלא תומך בכלל והוט מובייל שפעם כן ופעם לא

חנן-ג'יפולוג
22-04-20, 12:26
אני משתמש בהצלחה לרכיבים דומים עם סים של 019 .

הכי טוב זה פשוט לנסות על המכשיר הספציפי עם סים מהטלפון שלך או של מי מהסובבים אותך. אם זה עובד, קנה סים מחברה הזו. כדאי גם להעיף מבט במפת הממסרים באיזור שלך ולקחת את החברה שמצליחה לעבוד עם המכשיר ושהממסר שלה הוא הקרוב ביותר.

OFF-RoaD
22-04-20, 12:47
אשמח ללינק למכשיר איתור

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

ברששת
22-04-20, 13:10

הכי טוב זה פשוט לנסות על המכשיר הספציפי עם סים מהטלפון שלך או של מי מהסובבים אותך. אם זה עובד, קנה סים מחברה הזו. כדאי גם להעיף מבט במפת הממסרים באיזור שלך ולקחת את החברה שמצליחה לעבוד עם המכשיר ושהממסר שלה הוא הקרוב ביותר.
חנן העניין הוא שרק אם 019 משתלם לקנות סים יעודי לכלבה (יותר מזה אני לא אוציא עליה:D ) ולכן חשוב לי לדעת אם הם תומכים בדור 2. גם הכרטיסים שלי הם גודל ננו סים ולמאתרים נראה לי צריך מיני סים אז צריך רק לניסוי להשמיש עוד מספר.
איפה רואים מפת ממסרים ושיוך לחברות?

- - - Updated - - -

אשמח ללינק למכשיר איתור

לרכב או לכלב?

shyy
22-04-20, 13:23
חנן העניין הוא שרק אם 019 משתלם לקנות סים יעודי לכלבה (יותר מזה אני לא אוציא עליה:D ) ולכן חשוב לי לדעת אם הם תומכים בדור 2. גם הכרטיסים שלי הם גודל ננו סים ולמאתרים נראה לי צריך מיני סים

כל הסימים היום מגיעים עם מתאמים , הטרקרים החדשים מגיעים לרוב בNANO או סים מלא ,
אם אתה רוצה לבדוק לפני שאתה קונה, דבר איתי יש לי מס של סימים פעילים ואשמח לתת לך לבדיקה.

- - - Updated - - -

אשמח ללינק למכשיר איתור

ממליץ לך לעבור על המאמר שכתבתי לפי שאתה בוחר לך מכשיר איתור

https://www.trackmy.co.il/trackmybuygps

חנן-ג'יפולוג
22-04-20, 15:06
גם הכרטיסים שלי הם גודל ננו סים ולמאתרים נראה לי צריך מיני סים אז צריך רק לניסוי להשמיש עוד מספר.

כמו ששי כתב, הכרטיסים מגיעים עם מתאמים, אז אם אתה במקרה זרקת את שלך, בטוח שיש לשכנים.

https://govmap.gov.il/sviva?c=190450.66,613146.48&z=7&b=0&lay=CELL_ACTIVE

OFF-RoaD
22-04-20, 15:17
חנן העניין הוא שרק אם 019 משתלם לקנות סים יעודי לכלבה (יותר מזה אני לא אוציא עליה:D ) ולכן חשוב לי לדעת אם הם תומכים בדור 2. גם הכרטיסים שלי הם גודל ננו סים ולמאתרים נראה לי צריך מיני סים אז צריך רק לניסוי להשמיש עוד מספר.

- - - Updated - - -

לרכב או לכלב?

לכלב

ברששת
22-04-20, 18:08
לכלב

אני גם חדש בזה. אין לי דגם מומלץ. ניסוי "וטעיה"

shyy
22-04-20, 23:10
זה דגם טוב יחסית קטן , אטום למים תצטרך להתאים אותו לקולר אם טיפה יצירתיות
https://www.aliexpress.com/item/33020003631.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5 2834c4dKaeGnj

malikmalik
24-04-20, 00:04

הכי טוב זה פשוט לנסות על המכשיר הספציפי עם סים מהטלפון שלך או של מי מהסובבים אותך. אם זה עובד, קנה סים מחברה הזו. כדאי גם להעיף מבט במפת הממסרים באיזור שלך ולקחת את החברה שמצליחה לעבוד עם המכשיר ושהממסר שלה הוא הקרוב ביותר.019 תומכים דור 2, אין בעיה, אני משתמש בהם בשעון פשוט שזרוק בתיק של הילדה כשהיא הולכת לבית הספר

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

boaz avrahami
24-04-20, 00:31
איפה אתם רואים את החבילה הזו של 019?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

אייל
24-04-20, 01:17
לא בטוח שרשתות הדור השני ישארו לעוד הרבה זמן. כדאי לבדוק מול החברות מתי הן מדמימות את הרשתות האלו (או במשרד התקשורת).
בדוק קודם אם בסביבה שלך יש בכלל שירות. לרוב התחזוקה ברשתות האלו חלקית עד לא קיימת.

zivo
24-04-20, 10:04
בדקת אפשרות של סים שני למספר של הטלפון שלך?
עד כמה שאני זוכר, 10-15 ש"ח אתה מסודר, בלי מגבלות ובלי תנאים, חבילות וכו'.
לגבי 2G, מה ההבדל במחיר, למה בכלל להתלבט ולא לקחת 3-4G?

איל מ
24-04-20, 12:43
יש טראקרים שלא עובדים עם 3g

shyy
24-04-20, 13:12
איפה אתם רואים את החבילה הזו של 019?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94
https://www.smartcut.co.il/package/?id=1279

zivo
24-04-20, 22:58
יש טראקרים שלא עובדים עם 3g

בגלל זה שאלתי מה ההבדל במחיר.
למה לקנות משהו שהוא ישן ביום שקונים אותו?
אז נכון, לכל הסינים יש כבר מוצרים ישנים מוכנים, והם מנסים להיפטר מהסחורה במחיר זול, ולכן שאלי מה ההבדל במחיר.
תקנה היום זול, ועוד שנה שנתיים תצטרך לקנות חדש, תקנה 3G , כנראה שזה יחזיק יותר.

בנוסף - 2G מבוסס SMS, הוא בסופו של דבר מוצר מוגבל.
בעידן ש DATA (מה אנחנו קוראים אינטרנט), לא מוגבל, טראקר של 3G, שעובד על DATA ולא על SMS הרבה יותר גמיש, פשוט לשימוש, ונותן הרבה יותר.

לא יודע, לא מכיר את המוצרים, בשביל זה שאלתי על ההבדל במחיר.

איל מ
25-04-20, 09:58
לא עשיתי סקר שוק נרחב, ולא ביררתי למה, אבל כל הטראקרים המומלצים באתרים השונים (אופנועים בעיקר), הם 2G. הבעייתיות אגב, היא לא הדור, אלא העובדה שבכולם אתה צריך להסתמך על שרות מיקום שלך תדע אם יעבוד גם מחר.

-->