PDA

צפייה בגרסה מלאה : קבוצת טיולים מהמרכז

avihai484
28-04-20, 18:56
אהלן, אשמח לדעת אם יש קבוצת מטיילים צעירים באזור המרכז

hadtomer
28-04-20, 20:11
מה המצב

התחברות לקבוצה אינה עיניין של מה בכך- מדובר בחברות די עמוקה. לכן אני ממליץ לך לציין:

1. איזה רכב יש לך. דין דאסטר אינו כדין דיפנדר. מה המפרט? אצלנו למשל אם אין לך מינימום של נעילה אחת, כנראה שיבקשו ממך בנימוס לא לעכב את כולם.

2.מה זה "צעירים"? אני בן 44. אצלי בקבוצה אני הצעיר.

3. מה זה אומר "באזור המרכז"? שאתה רוצה לטייל בירקון? שאתה מחפש אנשים שגרים במרכז?

4. ואיזה טיולים אתה מחפש? זחלני סלעים? אוברלנד? מדבר? יומיים? חד יומי? דתי? מטייל בשבת?

עמית גולדברג
07-05-20, 22:10
הי אביחי
אנחנו קבוצת מטיילים מאזור המרכז. גילאי 45-60
אם מתאים צור קשר.
עמית 052-2580344

avihai484
10-05-20, 13:18
מחפש חברה צעירים 20-30 שמחפשים שותפים לטיולי גיפים בארץ

erezgur
10-05-20, 20:46
אביחי,

קודם כל - ברוךהבא,

כתב לך למעלה תומר ואני קצת אוסיף:

אתה חדש בפורום, זה כמובן מבורך, אבל אנשים עדיין לא מספיק מכירים אותך (וירטואלית)ץ בדרך כלל אנשים כאן מטיילים בקבוצות פחות או יותר מגובשות וסגורות. לכן אני ממליץ בחום שתכתוב יותר מאשר 5-6 מילים:
1. איזה רכב ברשותך? אין דין טיול עם דייטסו טריוס כטיול עם גיפ רנגלר / סופה (רצוי גם לציין אם ממוגן / משופר וכו')
2. סוג הטיול אתה מחפש - טיולי עבירות, שוטטות בנופים, טיולי מדבר בני מספר ימים, ראלי (מרחקי נסיעה גדולים, מהירות) או הרבה סטלבט (מגיעים למקום מסויים ושם רובצים שעות, שיחות ופטפוטים), "טיולי גברים" או טיולי משפחות.
3. קצת על נסיונך בשטח - האם אלו צעדים ראשונים בשטח ותשמח להתנסות וללמוד מנסיונם של אחרים או שאתה חיית שטח עם נסיון מספיק להצטרף גם לקבוצה שאינה מחפשת להתעכב / להסתבך עם חסרי ניסיון.
4. טיולים במדבר, טיולים במרכז הארץ, בצפון, בבקעה? או שכל דבר הולך?

הצטייד בהרבה סבלנות, מדי פעם מתפרסמים כאן טיולים ספונטניים, אבל תביא בחשבון שרבים מאיתנו מטיילים בקבוצות קטנות יותר או פחות ולא תמיד קל לפתוח את השורות לחדשים.

yoni_0000
10-05-20, 21:07
היי אביחי
מוזמן להצטרף לקבוצת הוואטספ, החל מגיחות ספונטניות לקפה ועד מספר ימים במדבר.. טווח הגילאים 20-30 (פלוס מינוס).
דרישות מינימליות זה הילוך כוח ולהיות בנאדם נחמד.. חוץ מזה אנחנו לא בררנים.
תשלח לי טלפון בהודעה פרטית אם אתה מעוניין.

-->