PDA

צפייה בגרסה מלאה : רעשים -עזרה בבקשה

bigili
17-02-06, 22:50
שלום חברים,

לפני חודש בערך קניתי את הגיפ הראשון שלי. סוזוקי ויטרה שנת 93, ידנית, ועם נעילה אחורית אוטומטית.

כשאני משלב הילוך, או אפילו רק לוחץ על הקלאץ (בנסיעה), אני שומע מי רעש של "תאק" כזה מאחורה. עכשיו, באוטו רגיל אני יודע שזה לא תקין. אבל בגיפ עם נעילה אחורית אני לא יודע. לא נראה לי.

האם יש מישהו שמבין שיוכל לעשות סיבוב על הגיפ שלי לומר לי מה הוא חושב? אני גר בראשל"צ.

אפשר לכתוב לי למייל [email protected]
או ל 052-2491018

תודה רבה
אילן.

rinzai
18-02-06, 01:08
עד כמה שהבנתי - אין לי נעילה אחורית - בנעילה אוטומטית, נשמע "תיקתוק" בסיבוב - זה גם מתקבל על הדעת מאופן תפקודה - אבל תחכה לדיווח מאלו שיש להם כזו נעילה

אלון_ק
18-02-06, 17:44
בנעילה, מטבע פעולתה, יש חופש מובנה. ה"תק" שאתה שומע בנסיעה בקו ישר הוא תוצאה של החופש הזה, כי לדרייבשאפט יש עוד 1/4 סיבוב (בערך...) להסתובב על שהחופש נסגר. זה אותו ה"תק" שאתה תקבל אם תסיע את הרכב ברוורס, תעצור (בעדינות), תשלב לראשון ותקפיץ מעט את הקלאץ'.

לא יזיק שמישהו שרגיל לרכב יסע עליו בכ"ז, במיוחד אם הרעש מדאיג אותך; זה שהוא אמור להיות קיים במידה מויימת לא אומר שהוא קיים במידה הנכונה.
שים לב שיש הבדל מאוד משמעותי בין הרעש הזה לרעש שהנעילה משמיעה בסיבוב ובפרט בין הרעש הזה לרעש של נעילה שנתפסת ונפתחת (בום חזק, מרעיד את הרכב).

bigili
20-02-06, 09:07
היי חברים,

תודה רבה לכל מי שענה ובמיוחד לאלון..

מישהו התנדב לבדוק את הגיפ'ון שלי אז עכשיו אהיה יותר רגוע..

ביי
אילן.

-->