PDA

צפייה בגרסה מלאה : משרד התחבורה: אם זה לא היה מצחיק זה היה עצוב

hadtomer
05-05-20, 10:07
שאלה למבינים: בפעם האחרונה שבדקתי אסור לשפר רכב ולהתקין בו צמיגים שאינם באוטודאטה. כמו כן למיטב ידיעתי אסור להתקין "מגן חזירים".

ועם זאת- בדף הבית של משרד התחבורה של מדינת ישראל הקטנה
http://car.mot.gov.il/index.php?option=com_content&view=category&id=18&Itemid=72

מופיע ג'יפ ליברטי, רכב שמוכר לי אישית, עם מגן חזירים ומה שנראה כמו חישוקי 20 אינץ' ומעלה.

128918

כמובן- אני חש ענווה על שמשרד התחבורה בחר דווקא בליברטי- ועוד באחד משופר (כמובן, על טעם ועל ריח, אני לא בקטע של מגיני חזירים וכו) כדי להיות הפרזנטור של אתר משרד התחבורה ושמח על הפתיחות שמראים במשרד התחבורה לשינויי גלגלים והתקנת מגיני חזירים.

נמרוד
05-05-20, 10:52
די ברור שהבחירה בליברטי אינה מקרית והיא "קריצה" לגופי תקשורת מסתוריים ועתירי כוח במסגרת יחסי הון-שלטון-קבבון-(על מקל של)-קינמון.

hadtomer
05-05-20, 11:02
לתחושתי מדובר יותר בקטע של if you build it-they will come- כאילו משהו סודי שידוע למביני דבר. כאילו מישהו במשרד התחבורה אומר "אפשר לבנות רוביקון גם מחרא, אם רק תנסה, אנחנו סומכים עליך".

נדב42
05-05-20, 11:44
ולפעמים סיגר הוא רק סיגר (או מעצב דפי אינטרנט שלא מבין דבר וחצי דבר בג׳יפים, או ברכבים בכלל)

boaz avrahami
05-05-20, 12:57
פעם ישבתי בוועדת המשנה לביטוח יחד עם מנכ״ל אבנר שסירב למכור לנו ביטוח חובה לתחרות/ תחרות מהירות אע״פ שבזמנו היה חובה מבחינתו לבטח כל רכב מנועי בביטוח חובה.

שאלתי אותו מדוע קיימים סעיפי תחרות ותחרות מהירות בתעודה ( פעם הם היו).
התשובה לתדהמתי הייתנ מילה אחת שממנה למדתי המון.

״להחרגה!״

אז זה שם כנראה בשביל להמחיש אחרי מי הם רודפים.
כבעלים של רכב דומה אתה צריך להיות מאוד מודאג.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

מיכה100
07-05-20, 09:32
גם לאופנוע שם אין מספר, ואני מניח (קשה לראות) גם לא מראות ומאותתים.
בטסט הבא אני שומר קישור לאתר הזה בפלאפון, אולי זה יעזור.

דרור ברלי
07-05-20, 10:34
זה יכול להיות אחלה לעיצוב ראש דף "מסמך הטרררילפלייר".

-->