PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיית חשמל (נראה לי)

ירון גל
18-02-06, 22:31
היום במהלך טיול קצר נכבה לי הרכב ולא רצה להניע (הוא לא גימגם אלה נכבה כאליו סגרו סוויץ), ולא היה מוכן להניע מחדש הוצאתי פלג אחד ולא היה ניצוץ,
אחרי שהובלתי אותו הביתה על משאית לפני אמרתי ננסעה להניעה עוד פעם והרכב הניעה כמו חדש.
מישהו אולי יכול לשפוך אור על הסיפור
לרכב יש מנועV8 5.7 קרבורטור והצתה אלקטרונית
תודה רבה
ירון

חנן-ג'יפולוג
19-02-06, 15:40
זו יריה רחוקה, יכולות להיות גם תקלות פשוטות יותר, כמו נתק בחוט:

סימפטום אופייני לחיישן מגנטי בסוף דרכו זה שהוא שובק כשהוא מתחמם וחוזר לחיים כשהוא מתקרר. יתכן שהפיקאפ בתוך המפלג שלך בסוף דרכו.

אריק זמר
19-02-06, 15:43
תנסה לתת יותר פרטים על מה שראית ומה שניסית...קצת קשה לזרוק באוויר "הצתה" או "מינוס" אם לא יודעים שהסטרטר עובד...
קרבורטור אולי מפשט את הדיאגנוסטיקה של משאבת הדלק אבל עדיין יכול אפילו להיות מצב תאורתי שמד הדלק אצלך לא מדוייק והבעיה היא עקת מחסור בדלק (ולא, חלילה אני מזלזל...אבל תן פרטים)
זה פשוט יכול להיות מגעים בכל מני מקומות או מינוס בעייתי ועוד הרבה אופציות.

חנן-ג'יפולוג
19-02-06, 16:09
אריק, הבחור כתב "אין ניצוץ" .

זה מוריד מהפרק נושאים של דלק, סטרטר ועוד.

polar bear
21-02-06, 16:10
מודול הצתה.
או, שקרה לך מה שקרה לי בעבר, והפיקאפ שלך הותך/נידפק. תתחיל מליפתו דיסטרביוטור. בהצלחות.

הדבר היחיד שהסימפטום העיקרי שלו זה- עובד/לא עובד, ללא שום סממן פיזי חיצוני הוא מודול ההצתה הדי מעצבן.

כשאתה אומר הצתה אלקטרונית - איזה דיסט' יש לך? אתה נוסע על HEI ? { במקור היה באוטו הזה HEI }

polar bear
21-02-06, 16:21
מודול הצתה.
או, שקרה לך מה שקרה לי בעבר, והפיקאפ שלך הותך/נידפק. תתחיל מליפתו דיסטרביוטור. בהצלחות.

הדבר היחיד שהסימפטום העיקרי שלו זה- עובד/לא עובד, ללא שום סממן פיזי חיצוני הוא מודול ההצתה הדי מעצבן.

כשאתה אומר הצתה אלקטרונית - איזה דיסט' יש לך? אתה נוסע על HEI ? { במקור היה באוטו הזה HEI }

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=382&highlight=%E4%F6%FA%E4

ואם זה יעזור לך...

ירון גל
22-02-06, 22:49
לצערי בשבוע האחרון לא היה לי זמן לנשום אז לא בדקתי את הרכב (וגם לא נכנסתי לפורום)
אז ככה קודם הרכב עכשיו מניע (הוא גם הניע אחרי שהורדתי אותו בבית)
כלומר מוריד בעיות דלק (ומה גם שמתי לו 50 ליטר לפני היצאה בשבת),
וגם מוריד את הקישור להודעה על הרוטור השבור.
ומה שמשאיר את הפיקאפ (ולמרות שאני מכנואי אין לי מושג למה הכוונה בפיקאפ) אז אני ישמח עם מישהו יבהיר מה הכוונה ואין לי מושג איז סוג של הצתה יש לרכב אני יצלם לכם מחר ואולי תזהו במה מדובר
תודה מראש ירון

UNIX
22-02-06, 23:17
פיקאפ זה הסליל שיושב מתחת לרוטור ,
אתה צריך להגיע למצב שזה קורה שוב ולנסות לקרר את המודול הצתה (אם הוא חיצוני)
ע"י סמרטוט רטוב ולראות אם יניע .

polar bear
23-02-06, 01:49
ירון
התבלבלתי אותך מעט.

אתה יכול להוריד את הפיקאפ השבור. אבל המודול הוא כנראה הבעיה. ואין ממש דרך לבדוק אותו פרט להחלפה.

או, שסתם היה לך משהו רופפ

אה..ופיק אפ זה לא סליל, זה חתיכת מתכת כזו,, אבל זה ממש לא עקרוני.

לצערי אני לא על המחשב שלי, ולא ממש יכול לגלוש ממנו כרגע, אז אין לי את התמונות של אז...

חנן-ג'יפולוג
23-02-06, 02:16
ופיק אפ זה לא סליל, זה חתיכת מתכת כזו

זה אולי נראה ככה, אבל יש בפנים סליל.

polar bear
23-02-06, 14:55
חנן, תורת הניסתר זה לא השטח שלי :) .

משהו ששכחתי קודם - המודול יושב בתוך הדיסט' למטה - ז"א צמוד לצלחת בסיס .
תזהר מאד שאתה מטפל בו, הצורה שבה בנויים החיבורים של כבלי ההצתה מאד שבירה.

אבל לפני הכל, תבדוק חיבורים, כי ממש חבל לפרק אותו סתם ולגלות שהכל תקין.

-->