PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם, חדש כאן בפורום - האם לקנות דאסטר או לא?

edy.f
19-05-20, 18:46
שלום לכל חברי הפורום, שמי אדי ולאחרונה עברתי להתגורר ברומניה לתקופה של חצי שנה.

לא מזמן עברתי ניתוח בגב בגלל פריצת דיסק, האם אתם חושבים שהרכב הזה יהיה סביר לנסיעות ארוכות בסופי שבוע מבחינת נוחות או שהוא פחות מומלץ?

כמו כן אשמח אם תמליצו לי על איזה דגם ללכת ואיזה שנתון...

תודה מראש!

נדב42
19-05-20, 18:56
קודם כל רפואה שלמה [emoji846]

מאחר וכל פציעה היא אינדיבידואלית, לדעתי אתה חייב להתנסות בעצמך. שכירות של דאסטר ליומיים שלושה היא די זולה ברומניה, אז שכור אחד וסע לטייל, אתה תדע בעצמך יותר טוב מכל מה שיענו לך כאן ...

הדגם המומלץ הוא 4x4 דיזל

edy.f
19-05-20, 19:06
קודם כל רפואה שלמה [emoji846]

מאחר וכל פציעה היא אינדיבידואלית, לדעתי אתה חייב להתנסות בעצמך. שכירות של דאסטר ליומיים שלושה היא די זולה ברומניה, אז שכור אחד וסע לטייל, אתה תדע בעצמך יותר טוב מכל מה שיענו לך כאן ...

הדגם המומלץ הוא 4x4 דיזל

תודה על המענה נדב, כן זה מה שנעשה ברגע שיסתיים פה כל הבלאגן עם הוירוס, כרגע לא ניתן לצאת מהעיר.
יש שנתון ספציפי שאתה ממליץ עליו?

נדב42
19-05-20, 19:22
זה כבר לא אני ... רק יודע שמאוד נהניתי בזמנו בסופ"ש עם דאסטר ברומניה. להמלצות יותר מדוייקות, חכה למי שבאמת מכיר את הרכב ודגמיו השונים ...

erezgur
19-05-20, 19:54
לא הצבת שום דרישות, לא מסגרת תקציב ואין לך שום אילוץ אחר - למה לא לקנות את החדש ביותר? אישית הייתי לוקח את הדיזל 4X4 החדש.

יש לנו תת-פורום להתייעצות לפני רכישה, יש שם שרשור דביק בראשו עם שאלון. תשובות טובות לשאלון הזה אולי יעזרו לתת לך תשובה טובה יותר.
למשל - כמות נוסעים, אופי טיולים, נסועה שנתית, אילוצים מיוחדים (גיר רגיל זה בסדר?)

edy.f
19-05-20, 20:06
לא הצבת שום דרישות, לא מסגרת תקציב ואין לך שום אילוץ אחר - למה לא לקנות את החדש ביותר? אישית הייתי לוקח את הדיזל 4X4 החדש.

יש לנו תת-פורום להתייעצות לפני רכישה, יש שם שרשור דביק בראשו עם שאלון. תשובות טובות לשאלון הזה אולי יעזרו לתת לך תשובה טובה יותר.
למשל - כמות נוסעים, אופי טיולים, נסועה שנתית, אילוצים מיוחדים (גיר רגיל זה בסדר?)

תודה ארז, אכנס לאיזור שציינת.
אנחנו זוג ואני מחפש משהו עד שלוש ארבע שנים על הכביש.
חדש אני לא רוצה כי אני סתם אספוג את הירידת ערך.

erezgur
19-05-20, 20:29
אז הכי חדש שנכנס בתקציב.

שוב, כל עוד לא ציינת דרישות או מגבלות - אין סיבה שמישהו ימליץ לך לרכוש רכב בן 15, וכו'

נשלח מהנייד

-->