PDA

צפייה בגרסה מלאה : האמר שלי

omer_eilat
19-02-06, 00:47
במעלה קטורה:
http://img78.imageshack.us/my.php?image=dsc003785mx.jpg

חימושניק
19-02-06, 18:01
אתה קורא לצעצוע הזה האמר?

הצפרדע
19-02-06, 18:40
אתה קורא לצעצוע הזה האמר?

הוצאת לי את המילים מהפה............:twisted:

חנן-ג'יפולוג
19-02-06, 18:46
מה יקרה אם תפרגנו?

מברוק על הרכב. תהנה.

עומר,נסה להסתובב קצת בREADERS RIDES , להבין את הרעיון, וליישר קו. כדאי שיהיה תיאור "קצת" יותר מפורט, תמונות שמראות את הרכב בגודל כזה, שגם הגולשים שעברו את גיל ה40 יוכלו לראות במה מדובר, וכו' .

הצפרדע
19-02-06, 19:23
צודק - מברוק על הרכב לאבא ואמא ולך על זה שבגיל כזה נותנים לך רכב שמחירו מי יודע כמה מאות אלפי ש"ח, להתח'רעות על מעלות קשים(שהוא ממילא לא מצליח לעלות אותם...:twisted: ).

ולגופו - לא סתם אמר חימושניק מה שאמר. אין בין הרכב הזה לבין ההאמר האמיתי ולא כלום, למעט השם ש -GM שילמה עליו לAMC ים של כסף, ובחכמה.

זה בסה"כ סברבן/יוקון, עם אותה שילדת, מתלים וכו', שהלבישו עליו בודי שמזכיר האמר.
זה לא האמר ולעולם לא יהיה האמר, ולא משנה מה יעשו ומה יאמרו המשווקים/מפרסמים/יצרנים.

תהנה מהרכב ותשמח שנותנים לך לשחק איתו ועם הפלסטיקים היקרים(חלומו של כל יבואן, הוא הרווח הנאה שהוא מקבל מהמחירים המופקעים המשולמים לו על פנסים ופלסטיקים למיניהם:mrgreen:, הנותרים מיותמימ ומעוקמים לאורך המעלות השונים).

tzagi
19-02-06, 19:32
זה בסה"כ סברבן/יוקון, עם אותה שילדת, מתלים וכו'

Its a H3, not a H2
Its based on the Colorado, (son of the S-10)
5 cylinder, 3.5L i think
its very reasonably priced, about $30k)in the US)

omer_eilat
19-02-06, 20:24
סך הכל העליתי תמונה כי ראיתי שזה מה שהרוב עושים.
חימושניק אתה לא מסופק בלילות אז אתה מוציא את זה עלי?
מצטער אם לא הבנתי את הרעיון אבל כנראה שבלי שיפורים מינימליים אני לא ראוי לכתוב פה הודעה.

אמנון
19-02-06, 20:43
עומר אל תתרגש.
החברים פשוט לא מרוצים מהשימוש במותג "האמר" שהשתייך לרכב בעל 4 מתלים נפרדים וגלגלי 37" שהרבה סוגדים לו, וקישור השם לרכב בעל הסרן האחורי החי והמתלים הקדמיים הנפרדים שיש לך.
התצורה הזו (IFS וסרן אחורי חי) נפוצה מאוד ברכבי כבישביל מודרניים דוגמת הטרקאן, פאג'רו דור קודם, לנדקרוזר ועוד.
בקשר ליכולות השטח שלו במצב הצבירה הנוכחי שלו - כאן בשרשור הזה אין המקום לפרט, אך הנתונים הטכניים האלו מראש מורים על יכולת שטח לא גבוהה במיוחד, אם מדובר בפאן העבירות.

ההערה של חנן באה להסב את תשומת ליבך לתצורה ולסדר המינימלי הדרוש בשרשור בפורום Reader's Rides.
לדוגמא שם השרשור, משהו כמו "ההאמר H3 של עומר", ותוכנו - אתה מוזמן להעלות את התמונה בגודל סביר לשרת של הפורום, ועוד תמונות (כמה שיותר!) ולכתוב את המפרט של הרכב, גם אם הוא נטול שיפורים כרגע.
אנחנו אוהבים סדר ואירגון, זה מה ששומר על הרמה של הפורום ומבדיל אותנו מחברינו ברשת.

omer_eilat
19-02-06, 21:04
אוקיי תודה

שחף110
19-02-06, 21:27
אגב, לעניות דעתי הרכב הזה כסטנדרטי עביר הרבה יותר מאשר היילקס סטנדרטי או דיפנדר.

הוא מגיע עם נעילה אחורית , אך ל H3 יש צמיגי 35 ומנוע V8 בשרני מאוד.

נכון, אין קשר בינו לבין ההאמר המקורי - אבל בכל זאת, אני חושב שמגיע לו קצת כבוד.

ערן המסוקס
19-02-06, 21:58
ההאמר משווק ב2 אופציות של צמיגים - 32" או 33".

אלון_ק
19-02-06, 22:07
בקשר ליכולות השטח שלו במצב הצבירה הנוכחי שלו - כאן בשרשור הזה אין המקום לפרט, אך הנתונים הטכניים האלו מראש מורים על יכולת שטח לא גבוהה במיוחד, אם מדובר בפאן העבירות.
אני חולק על זה, ברשותך; הרכב אולי לא ממצה את מלוא הפוטנציאל שלו, בהחלט לא מגרד את העבירות של האב המיתולוגי שלו, אבל בהשוואה לשאר הSUV הרכים? אוכל אותם בלי הרבה מלח... בסיס סרנים של נבלה, צמיגי 33, נעילה אחורית, מנוע נהדר... צעצוע נחמד מאוד, גם אם מצועצע מדי לטעמי האישי (זה תופס לכל דבר שנכנס לקטגוריית הSUV, אז לא להעלב - זה ההגדרות שלי שדפוקות, לא האוטו שלך).

מאיר רוטברג
19-02-06, 23:32
סליחה חברים ,

מה קרה קשה לפרגן???

עומר הלוואי עלי כזה צעצוע,(בנוסף לצעצוע שלי)
הנה אמרתי לך בפנים

אמנון
20-02-06, 00:05
אלון אני מסכים איתך 100%, במיוחד לגבי היותו של ה-H3 הרבה יותר מדיי מצועצע.
לא כתבתי יחוס ליכולות העבירות של ה-H3 לעומת כלים אחרים. כנראה שעם הנתונים שלו הוא גובר על כל המתחרים עם אותו הרכב מכלולים (IFS וסרן חי אחורי), למרות שיש לזכור ש-H3 חדש עולה נדמה לי 600K, בעוד לנדקרוזר בסביבות ה-350K, ככה זכור לי.
אבל ביחס לרכב עם זוג סרנים חיים, קשה לו להציע תחרות.
אני הולך לקנות CJ סטנדרטי לגמרי שיעלה פי 50 פחות מ-H3 חדש ומציע יותר בפאן העבירות, הוא הכי JEEP שיש.
אבל אין כאן בכלל מה להשוות, זו לא אותה קטגוריה ואותם פרמטרים, אין קשר.

שורה תחתונה - עומר, סחטיין על הרכב, תהנה ממנו כמה שיותר.

omer_eilat
20-02-06, 08:51
אמנון רק לידע כללי האמר H3 עולה 400K

yoav
21-02-06, 12:14
עומר- מברוק!
שים בבקשה עוד תמונות- שנהנה.
לא כל יום אנחנו זוכים לביקור של האמרים באתר- ונשמח קצת לראות תמונות שטח של הרכב.
תתחדש או תבלה או מה שזה לא יהיה
יוד.

omer_eilat
21-02-06, 15:26
תודה :-D
אין לי כרגע עוד תמונות של הרכב אבל עד סוף השבוע אני אעלה לכן עוד כמה.

ירון גל
22-02-06, 23:31
רק לתשומת ליבכם בתור נהג האמר בצבא (פעם בסדיר היום במילואים) ולא נהג מפקדה אלה נהג קרבי דבר שאומר שאצלי בד"כ אחרי שבוע שטח האמר חזר עם פחות חלקים (דפרינאלים החלפו די הרבה) והיום בעליו הגאה של סבברבן 78 .
ההיתרון היחדי של האמר הוא שהוא צבאי והיה לי פחות אכפת מהוצאות התיקון.
נכון יש לו זויות גישה ונטישה מטורפות אבל עדיין לא נתקלתי במעלה בישראל שמצריך את הזווית האלה.
(אני מדבר על טיולים ולא על מסלולי עבירות),
הסברבן הרבה יותר נוח לנהיגה יותר מרווח ויתר ידודותי לאנשים גדולים.
זויות ראיה יותר טובות (לטנק יש שדה ראיה יותר גדול מאשר להאמר סגור יש לי רשיון לשניהם).
הכוח זהה.
השלידה של הסברבן חזקה יותר עשויה ברזל ולא אלומינים (יותר מפעם אחת בולדר עשה לי חור ברצפה בהאמר).
ובכלל בקורס נהיגה קרבית שעברתי אני זוכר משפט אחד "במקום שהאמר משנה את האדמה האמר יעבור בכל מקום, במקום שהאדמה משנה את האמר הוא יעבור על מוביל".
וזה פשוט נכון נסיעתה עם האמר בכביש נפלתה לבור קטן התפוצץ דפרניאל. ויש לי עוד עשרות מקרים שהעדפתי את האביר על פני האמר

חנן גולומבק
24-02-06, 13:45
עומר אל תשים לב , הם פשוט מקנאים.
יאללה תזמין אותי לסיבוב הרי אנחנו שנינו מאותו הכפר.

idogam
26-02-06, 17:52
תתחדש !!!!!!

OFF-RoaD
26-02-06, 18:26
עומר גם לאבא שלי הבטחת סיבוב :-D

מה קרה עוברים טסט אז שוכחים את המורה :twisted:

שעיה כליף
28-02-06, 22:37
רוצים האמר לסופ"ש ? (http://www.hummer-israel.co.il/quiz/quiz1/index.asp?bannerID=938)

-->