PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנדקרוזר 2008: חיבורי החשמל של רדיו תואם מקור, לא כ"כ מתאימים למקור... רק אצלי?

mishu
31-05-20, 02:05
טוב, אז ככה:
רכשתי לא מזמן לנד קרוזר 2008. ברכב יש מערכת דאבל דין (לא מקורית של הרכב) ושני מגברים. מגבר אחד של פיוניר ומגבר נוסף של חברה ממותג שאינו מוכר לי.
התכוונתי לייבא מסין מערכת מולטמדיה "תואמת מקור" לטויוטה לנד קרוזר בשנתון שלי, להרכיב אותה ברכב בעצמי (א-לה "פלאג-אנ-פליי" וחיתוך עלויות התקנה) ולכתוב בפורום הנכבד סיכום בנוסך "המדריך למייבא מערכות מולטמדיה שוות מסין, שחוסך לו על הדרך חצי מחיר ואף יותר אם היה מתקין דבר דומה כאן בישראל" עבור גולשי הפורום.
וכך היה. התחלתי בתהליך, לפני הרכישה יצרתי קשר עם היצרן, שלחתי לו תמונות של חיבורי החשמל ברכב שלי, נשאלתי אם יש לי מגבר JBL, עניתי ש"לא" וש"יש לי פיוניר", ועל כן לא נדרשתי לרכוש צמה מתאימה עבור מגבר JBL. עד כאן הכל קל. רכשתי את מערכת המולטמדיה "תואמת מקור" עם הנתונים הטכנים המעולים וחיכיתי שבועיים וקצת עד שהגיעה אלי החבילה.
שמח וטוב לבב, פירקתי את המערכת הישנה והתחלתי להרכיב את החדשה ואז אני מגלה שהחיבורים של היצרן (צד "נקבה") לא מתאימים למה שיש אצלי ברכב (צד "זכר").
זה מה שיש אצלי ברכב:
129485129486129487

והם יוצאים מהיחידה הזו שצמודה לרדיו:
129491

זה מה שהיצרן שלח לי בחבילה:
129488129489

אפשר לראות את כל הצמה כאן:
129490
אגב, החיבור היחיד שכן התאים, זה החלק שהולך לשליטה מההגה...
עכשיו, משיטוטים באינטרנט עד אמצע הלילה, יוטיוב ושאר גוגל אימג'ז, ניכר שהחיבורים שהוא שלח אלי די אמורים להתאים לרוב האנשים ורק אצלי נראה שהסיפור קצת שונה.
מה אני מפספס פה בסיפור הזה? האם יש חיבורים כאלה אצלי ברכב והם רק מתחבאים בשובבות ילדותיות מאחורי איזה תעלת מזגן או צמה ראשית? או שאולי אני בכלל מנסה לחבר את זה לקונקטורים הלא נכונים? קצה חוט מישהו (אפילו קצה חשמל :)).

תודה מראש לכל העונים :cool:

yosss
31-05-20, 13:08
שלומות

דגם הלקצורי נמכר בארץ עם תוספת של מגבר בהתקנה מקורית.
אני מכיר jbl אבל יתכן שבשנים מסויימות נמכר עם מגבר מקורי של פיונייר.
הדגם עם המגבר בעל שבעה רמקולים.

יש שני סוגי רתמות לדגם עם מגבר וללא מגבר.
כנראה היית צריך את הדגם עם המגבר.

מצרף קישור.
בתיאור המוצר יש תמונות של שני סוגי המחברים

#Aliexpress US $160.60 27%OFF | 2 din Octa 8 Core Android 9.0 Car multimedia DVD Player for Toyota Prado 120 for Lexus GX470 autoradio CAR GPS navigation radio
https://a.aliexpress.com/_d9CAMT3

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

mishu
31-05-20, 15:33
שלומות

דגם הלקצורי נמכר בארץ עם תוספת של מגבר בהתקנה מקורית.
אני מכיר jbl אבל יתכן שבשנים מסויימות נמכר עם מגבר מקורי של פיונייר.
הדגם עם המגבר בעל שבעה רמקולים.

יש שני סוגי רתמות לדגם עם מגבר וללא מגבר.
כנראה היית צריך את הדגם עם המגבר.

מצרף קישור.
בתיאור המוצר יש תמונות של שני סוגי המחברים

#Aliexpress US $160.60 27%OFF | 2 din Octa 8 Core Android 9.0 Car multimedia DVD Player for Toyota Prado 120 for Lexus GX470 autoradio CAR GPS navigation radio
https://a.aliexpress.com/_d9CAMT3

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

מהתמונות של המוצר בלינק שצירפת, אכן נראה שהמחבר לדגם עם המגבר מתאים למה שיש אצלי.

תודה רבה!

-->