PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר אוטומטי 4 הילוכים מלגו

גיא
05-06-20, 01:12
לא יודע אם אתם מכירים את הערוץ הזה. אבל זה מקסים ומדהים מה שהוא עושה

https://youtu.be/YmhiuIRfpbo

Sent from my iPhone using Tapatalk

זוהר לב
05-06-20, 17:02
גיא,
אם היית מבקש עזרה לבנות גיר כזה, היית מקבל הרבה יותר תגובות.
לעומת זאת, קשה לכולם לעמוד משתאים ולהלל הישג. למה ? כי אנחנו עם חרא. לא יודעים לפרגן.
בפעם הבאה הצג מסכנות, בעיה, קושי...... יהיו לך הרבה קופצים שיענו.

גיא
05-06-20, 17:25
אני נהנה מהערוץ שלו וצופה מזה זמן מה. אני יודע שפה יש אנשים טכניים שגלגלי שיניים בשבילם מגלמים יופי.

שיתפתי ... זה הכל.
אני לא מחכה לתשואות. זה לא ערוץ שלי.

Sent from my iPhone using Tapatalk

hadtomer
05-06-20, 20:11
זה מעניין- כי גם אצלי, ובכל הג'יפים שמצוידים בתיבת ה RLE42, יש תיבת הילוכים אוטומטית ארבע מהירויות שעשויה מלגו..........

boaz avrahami
06-06-20, 06:31
גיא,
אם היית מבקש עזרה לבנות גיר כזה, היית מקבל הרבה יותר תגובות.
לעומת זאת, קשה לכולם לעמוד משתאים ולהלל הישג. למה ? כי אנחנו עם חרא. לא יודעים לפרגן.
בפעם הבאה הצג מסכנות, בעיה, קושי...... יהיו לך הרבה קופצים שיענו.

זוהר, משיחתנו בעבר אני מבין את עמדתך אבל לטעמי אתה שוגה.

זה לא שלא מעריכים אלא שיש נושאים שרק האנשים המאוד טכניים ( וכיום יש פה רק אחדים) יודעים להעריך.

השיפוצים שאתה עודה בכישרון נדיר לא זוכים להמון תגובות לא בגלל שהם לא מדהימים אלא בגלל שרוב הגולשים לדעתי לא מבינים אותם ובגלל שאתה שם בפעם אחת את כל הנושא.

נסה להתחיל שרשור כשאתה מתחיל לשפץ ולהוסיף חומר והסברים במהלך העבודה. בדומה לתהליכי הבניה שחנן עושה על הקראוונים שלו.

עדיין יהיו פחות מגיבים כנראה בגלל הנושא אבל זה יעזור לקוראים להתחבר, להכיר ולהעריך יותר את העבודה.

ועדיין יהיו שיקראו ולא יגיבו ויביעו הערכה בפומבי. לא בגלל הקושי לפרגן.

לטעמי אתה נותן פרשנות מרחיקת לכת מדי...

בכל מקרה אני נהנה מאוד לראות את העבודות הנדירות שלך ואני יודע שעוד כמה אז לפחות בשבילנו תמשיך לשתף [emoji4]

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

זוהר לב
06-06-20, 09:40
זוהי הבחנה שעשיתי מזמן ובהרבה מקרים נוספים. לראיה, הגיר האוטומטי הזה.

המטרה בshow היא להראות לאנשים שקיימת גם דרך אחרת, זולה יותר, מהנה יותר, להעשיר עצמם בכלים, וציוד מאשר לרוץ ולקנות חדש,
לכן הצגת העשיה שלי היתה מרוכזת ותמציתית. לא צריך לדעתי יותר מזה בגלל הסיבות שנקבת.
היו טפיחות שכם........ תודה לכולם.

הכי משמח אותי זה שישנה התענינות באותן ג'נקיאדות, כי מתחילה להשתרש תודעת מיחזור (להחזיר לחיים) שהיא לא רעיון רע בכלל,
גם לכיס וגם לנשמה למרות העבודה המושקעת.(ולא רק מכונות)

בהזדמנות זו של חצי סטריפטיז נפשי, מודה שוב לכל אלו שהביעו הערכה לעבודתי, ולפעמים גם קצת מוגזמת.

מבקש מחברים שמשפצים , משקמים ומחזירים לחיים, הכל, לא רק גיפים - לפתןח דיון ולהציג את הישגיהם,
כי זה מהותו של "עשה זאת בעצמך"

תודה.

-->