PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מכיר גראנד צ'רוקי עם מנוע 2.7 של מרצדס?

צ'ולו
20-02-06, 14:02
מישהו מכיר ויכול לתת לי חוות דעת על גאנד שירוקי עם מנוע דיזל של 2.7 של מרצדס ? המידע נחוץ לי למחר יום שלישי !

בתודה מראש למגיבים,

צ'ולו

נמרוד
20-02-06, 14:11
אני מכיר, מה אתה רוצה לדעת?

צ'ולו
20-02-06, 14:16
אני מכיר, מה אתה רוצה לדעת?
מעוניין לדעת אם יש לו תקלות אופייניות ברמה שכדאי להמנע מרכישתו, כמו כן איזה מוסך (מחוץ למרכזי) יודע להתעסק איתו (אפק ואודי מזרחי לא יודעים, שוחחתי איתם), ובכלל מידע שעשוי לסייע בהחלטה.
תודה מאוד
צ'ולו

נמרוד
20-02-06, 14:21
או, אז אלו בדיוק השאלות שאין לי מושג לגביהם :smile:
אני מכיר אותו בתור רכב חדש.

צ'ולו
20-02-06, 14:29
אז נישאל אחרת, מה אתה חושב עליו עד היום ? יש לו בקרת משיכה ? נעילות ? זה מסידרת קואדרה דרייב 2 ? צריכת דלק ?
צ'ולו

נמרוד
20-02-06, 14:37
אוקי, אני בחנתי את מודל 2004 (וגם 2005, שזה כבר הדגם החדש). 2004 שאני מניח שעליו אתה מדבר - זה גראנד ישן וטוב, קומפקטי וצפוף יחסית בפנים אבל נוח מאד לארבע נוסעים לפחות. מנוע 2.7 ליטר זהה למרצדס ML, וזה מנוע טוב מאד - חלק, שקט, חזק מאד, לדעתי האישית טוב יותר מרוב מנועי הדיזל בשוק. (ה3.0 ליטר החדש עוד יותר מרשים). יש בקרת משיכה, אין נעילות אמיתיות, זה לא quadra-drive II (זה מ2005, עם נעילות דיפרנציאל אלקטרוניות של איטון).

צ'ולו
20-02-06, 14:44
ומוסך שיודע להתעסק איתו ? כששוחחתי עם אפק ועם אודי מזרחי, הם לא מכירים אותו ולא טיפלו בכזה, אתה מכיר מוסך שעובד עליהם ?
צ'ולו

נמרוד
20-02-06, 14:46
לא מכיר, זה דגם חדש מדי ונדיר מדי (נדמה לי שרק 2003-2004, וכמה כבר נמכרו?). הוא עוד לא הגיע לידיים של ג'יפאים אמיתיים כנראה ובגלל זה המוסכים "שלנו" לא מכירים אותו.

צ'ולו
20-02-06, 14:52
בעייה אמיתית, יש לי אפשרות לקנות אחד כזה (שנת 2003) וזה דיי קורץ, אבל בעיית השירות הידועה שלהם מרתיעה, אני אוכל דיי הרבה קש מהגראנד בנזין-גז שיש לי כרגע בנושא השירות מהסוכנות שלהם. אתה היית מחליף לדיזל ?
צ'ולו

נמרוד
20-02-06, 14:58
בתור מנוע דיזל זה מהטובים שנתתי בהם גז... אבל אני אישית לא יכול לחלום להרשות לעצמי להחזיק כזה אוטו. מהסיבות שאתה עלית עליהם - עזוב את עלות הקנייה, עלות התחזוקה כאן נעלם אחד גדול. אתה חייב להגיע למוסכים הנכונים ולברר באמת על מה מדובר.

grand
20-02-06, 16:18
נמרוד.
בדגמי WJ בשנתונים האלה יש QD2, כולל מערכת נעילה הידראולית ורי-לוק בסרנים. בגראנד החדש זה כבר נקרא QD3 אם אני לא טועה..

צ'ולו.
גם אודי מזרחי לא ידע מה זה גראנד בנזין לפני כ 5 שנים, הוא למד... גם בעזרתנו הלקוחות שלימדנו בעזרת הפורומים המעולים בניכר.
חלקים לדגם הזה כנראה שיש גם אצל ינוביץ, ידע לתיקון יירכש במשך הזמן בשילוב של עבודת שטח שלך בפורומים בחו"ל ( למעט מנוע הדיזל שמן הסתם נדיר בארה"ב). לא הייתי דואג ממנוע + גיר המרצדס שיש שם, הם בטח אמינים, שאר רכיבי הרכב לא אמורים להיות שונים מדגמי הבנזין שכבר מוכרים לך.

נמרוד
20-02-06, 16:28
בדגמי WJ בשנתונים האלה יש QD2, כולל מערכת נעילה הידראולית ורי-לוק בסרנים. בגראנד החדש זה כבר נקרא QD3 אם אני לא טועה..
.

רמי אם אני מבין נכון את הכינויים של ג'יפ, אז קואדרה-דרייב II זה המערכת החדשה שמופיעה לראשונה בWK בשנת 2005, עם דיפרנציאלים ננעלים אלקטרונית. המערכת הקודמת שיש ב2004 נקראת קואדרה-טראק II, או קואדרה-דרייב I. מבלבל מאד... אני אף פעם לא הבנתי את ההגיון של ג'יפ בקטע הזה. מבחינתי נשארתי תקוע עם טרספר דנה 300 וזהו.

צ'ולו
20-02-06, 16:48
טוב, אז אם עד סוף השבוע אשתכנע, אז גם אתם תדעו מכך, תודה עבור ההתייחסות.

שבוע טוב
צ'ולו

grand
20-02-06, 16:56
קצת סדר בבלגן.

קוואדרה-טראק - השם שהדביקו לשיטה של הטרנספר 249 + המצמד הויסקוזי של הגראנד משנת 1993.
קוואדרה-טראק2 - הטרנספר החדש של גראנד 2005.

בכל הגראנדים עד 1999 - קוואדרה טראק בלבד.

קוואדרה-דרייב - משנת 1999 דגמי WJ נבחרים ( לימיטד ומעלה) בנוסף לטרנספר QT שילבו בסרנים גם מערכת VARI-LOCK שהיא מעיין נעילה אוטומטית אך מופעלת הידראולית במצבים ש"מוח" המערכת מזהה איבוד אחיזה בגלגל אחד, ואז הוא נועל. בשונה מנעילה אוטו' שכל הזמן נעולה ומשתחררת מכנית בסיבוב.

קוואדרה-דרייב2 - שיפור המערכת משנת 2002 - 2004.

השילוב בין הטרנספר ה"חכם" שיודע להעביר מומנטים בין הסרן הקדמי לאחורי בהתאם לצורך + הסרנים "החכמים" שיודעים להעביר את אותם ממומנטים גם לרמת גלגל בודד הקנו לרכב הזה את יכולת העבירות הטובה, וגם המערכת נחשבה לטובה והמדויקת ביותר מבין המתחרים.
הנעילות של הWK כבר דור חדש יותר. נקרא QD3 עד כמה שאני זוכר.(שילוב של סרני ורי-לוק + EATON)
בדגמי WK הפשוטים יותר ללא המערכת יש רק QT2.

צ'ולו
23-02-06, 08:40
חבל, ''גנבו'' לי את הרכב ! אמתין להזדמות הבאה, תודה לכל העונים.
צ'וליטו

-->