PDA

צפייה בגרסה מלאה : משקל גגון אלומיניום לעומת ברזל

ofer_b
23-06-20, 11:57
יש לי היום גגון מונית אלומיניום, סה"כ מסיבי מספיק בשבילי ובשביל הרכב (ג.ויטרה שגם ככה מוגבל ביכולת נשיאת משקל בגג).
הבעייה שהוא מעוגל ולא נוח לשים עליו דברים, וכמו כן חסרים לי אפשרויות עיגון (ווים למינהם) שקצת קשה להוסיף.
חשבתי לבנות אחד מברזל ואז יש לי אפשרות לקסטם אותו איך שאני רוצה. השאלה מה ההבדלים במשקל פחות או יותר לגגון בגודל זהה מברזל?

nirs
23-06-20, 12:03
אותו גגון בדיוק ישקול כמעט פי 3.
כמובן שאפשר להוריד עוביים של אלמנטים שונים ולהוריד משקל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yaki5500
23-06-20, 13:28
מגבלת המשקל של הגרנד ויטרה מתייחסת לעיגון הגגון לפסי האורך מפלסטיק המקוריים. אם תעגן את הגגון שלך ישירות ל-4 או 6 מתוך 10 נקודת עיגון שקיימות בתוך הגג (כמה שיותר יותר טוב), תוכל להעמיס יותר.
בלי קשר יש היום גגוני ברזל במחירים מאוד זולים ויחסית איכותיים וחזקים. צור קשר בפרטי אם מעניין אותך אני גם עם ג. ויטרה

ofer_b
23-06-20, 13:35
יש סהכ 8 ברגים לגגון המקורי שאפשר להתחבר אליהם, 2 בכל פינה, ואלו ברגים דקים ועדינים (קוטר 8-9 מ''מ אם אני לא טועה), אז גם בחיבור ישיר לא נראה שיהיה שיפור כלשהוא

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

נמרוד
23-06-20, 13:36
לא יודע כמה שוקל גגון האלומיניום שלך.

גגון מרותך מפלדה אמור לשקול סביב 15 קילו לרכב כמו שלך.

Yaki5500
23-06-20, 15:01
יש סהכ 8 ברגים לגגון המקורי שאפשר להתחבר אליהם, 2 בכל פינה, ואלו ברגים דקים ועדינים (קוטר 8-9 מ''מ אם אני לא טועה), אז גם בחיבור ישיר לא נראה שיהיה שיפור כלשהוא

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalkיש גם שניים במרכז ככה שבטוטאל יש 10. הקוטר הוא 6 מ''מ

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

-->