PDA

צפייה בגרסה מלאה : למי יש ניסיון עם מוצרי חשמל של Teka?

asypeer
29-06-20, 11:48
אהלן,
דירה חדשה -> מטבח חדש -> כאב ראש

רוצים להתחדש במוצרי חשמל חדשים, אצל ספק במטבחים מככבים מוצרים של Teka ויש לנו במסגרת הפרויקט הנחה שם.
הביקורות של המקררים בזאפ מזעזעות (יודע שאמינות הפלטפורמה כבר לא מה שהייתה)
אני אישית בעד רכישה מיצרן מתמחה (מקרר הייסנס, מדיח בוש וכו׳)
יש למישהו ניסיון עם המוצרים של Teka? יצרן שנותן שנה אחריות על מקרר זה מחשיד.
תודה!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

razzamataz
29-06-20, 20:21
לא מכיר

אבל השיטה שלי הינה חיפוש באתרי חו"ל
שורת חיפוש בגוגל "teka dishwasher model xxxx review"
גם אם הדגם לא זהה 100 אחוז אתה תבין עם מי אתה מתחתן

וכמובן ארץ ייצור (מותבע על כל מוצר לבן)
אני אישית לא קונה שום דבר תוצרת תורכיה

david.winnik
29-06-20, 21:32
לנו יש מקרר אינטגרלי של תקה
שתי יחידות 8 שנים ללא תקלות...
אבל, אם הייתי צריך לבחור חדש הייתי בוחר מותג יותר ידוע עם שירות וחלפים יותר זמינים שהטכנאים יותר מכירים.
דוד

asypeer
29-06-20, 21:47
תודה, אבל קצת סותר מה שרשמת, אם 8 שנים ללא תקלות, מנין לך שאין ידע ו/או חלקים לדגם?

david.winnik
29-06-20, 21:59
בגלל שהמקרר שלנו אינטגרלי היה צורך במחברים בין המקרר לדלת העץ כשהתקנו אותו והיה חסר החלק במשלוח, אז יצא לי לקפוץ ליבואן וגם להסביר לחבר'ה שם על החיבורים....
בנוסף לאחרונה שאלתי אותם לגבי גומיות למקרר, לקח להם שבועיים לחזור אלי והמחיר היה כמה מאות שקלים....
בסופו של דבר הבעיה נפתרה ע"י כיוון דלתות העץ ולא היה צריך להחליף גומיות.
דוד

omribe
30-06-20, 08:14
מוצרי חשמל של Teka אחרי חמש שנים:
תנור אינטגרלי - עוגות ומאפים לא משחימים כצפוי, חימום לא אחיד. נפח פנימי קטן. מאוד לא נוח לשימוש, המון כפתורי טאץ' כולל בחירת המעלות. טיימר תמיד יכבה את התנור, אין אפשרות רק לצפצוף.
מיקרו אינטגרלי - לוקח המון זמן לחמם אוכל וגם אז החימום לא אחיד. מיקרוגל של סמסונג שנקנה לפני 8 שנים בכמה מאות שקלים עושה עבודה טובה יותר.
כיריים גז 4 להבות משטח זכוכית - עובד אחלה. ניצול לא טוב של המשטח (60 ס"מ), הלהבות מאוד קרובות אחת לשניה ואי אפשר לבשל עם כמה סירים במקביל, אלא אם אלה מחבתות 20 ס"מ.
המקרר לא של Teka.

בקיצור, הניסיון לא חיובי.
העיצוב והגימור איכותיים, השאר לא טוב. לא היו תקלות.

אני חושב שאתה צודק לגבי גישת היצרן המתמחה, מניסיון יכול להמליץ על:
מדיח בוש - יש לנו אינטגרלי מלא מהסדרה "החדשה" (זו שלוקחת 6.5 ליטר להדחה). מעולה, מעולה, מעולה. מנקה מצוין, המון מקום ושקט מאוד.
תנור אינטגרלי AEG - אחלה תמורה לכסף. נפח פנימי גדול, נוח לשימוש. אחידות חימום סבירה.
תנור אינטגרלי Miele - מעולה. קצת פחות מרווח מה-AEG.
מקרר Sharp (מסדרת האינוורטר 5 דלתות) - שקט מאוד, מעוצב יפה. הדלת ה-5 פרקטית (אפשר לכוון לטמפרטורה של -8 ואז לשים שם גלידות שנשמרות במרקם של גלידריה). יש מייצר קרח אוטומטי עם מיכל מילוי, עדיף בהרבה על מקררים שמתחברים למים ישירות, כי אז אפשר למלא מים מינרלים/תמי4 וכו' והקרח יוצא הרבה יותר טעים.

asypeer
30-06-20, 08:34
תודה רבה!

asypeer
30-06-20, 09:57
הבעיה שלי עם המקרר זה שהוא חייב להיות בעומק 67 (70 עוד איכשהו ייכנס) אחרת זה יבלוט ואז אני אשן ברחוב.
ואני פשוט לא מוצא מקרר של LG או שארפ במידות האלה ב4 דלתות.
חשבתי ללכת על הייסנס, בעיקר בגלל האחריות הארוכה (מטקה כנראה שארד בגזרת המקרר) - קראתי קצת בחו״ל והביקורות סבירות. יש למישהו ניסיון עם הייסנס?

ש01
30-06-20, 12:07
רק יכול לומר לך שיצור הדפנות והדלת מתחיל בארץ...

lizard
30-06-20, 13:10
היו לי כריים, נשברו. לא היו מוכנים בכלל לדבר איתי. עלו 3500 שח. קניתי אחרות ב1000 שח של חברה "סוג ב" עובדות עדיין 7 שנים אחרי.

היה לי קולט אדים, אחרי פחות משנה מת.

לא מתקרב למוצרים שלהם ולשרות שלהם.

asypeer
30-06-20, 13:11
מה הכוונה ״נשברו״? אם הפלת עליהן משהו כבד אז אף יבואן לא היה מתקן לך.

lizard
01-07-20, 07:21
מה הכוונה ״נשברו״? אם הפלת עליהן משהו כבד אז אף יבואן לא היה מתקן לך.

Sent from my iPhone using Tapatalkלא ציפיתי לתיקון בחינם או משהו כזה. אבל לא הגענו לזה בכלל הם פשוט לא ענו לטלפונים או לא חזרו אלי עם מידע, 7 שנים לך תזכור...בכל מקרה זו לדעתי דוגמא למוצר שנחשב די יוקרתי אבל לא שווה את הכסף

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

asypeer
01-07-20, 17:03
קיבלתי את זה אתמול:

http://klintonteka.blogspot.com/2013/10/teka.html

אמנם לא מהתקופה האחרונה אבל קצת מרתיע..
מעניין שלא ניתן להגיע לרשימת המקררים - הלינק מפנה לאתר משרד האנרגיה.

פלג_
01-07-20, 23:23
גם לי יש ניסיון מאוד רע איתם.
קניתי לאיזה פרוייקט פרטי כ-8 תנורים ביל אין.
אחד מהם לבית שלי.
4 מתוכם היו מקצרים עוד בשנת האחריות, חלקם הם הגיעו לתקן את שלי בבית אני פתחתי לבד כי כבר לא היה לי כוח לדבר איתם.
אחד מהם הגיעו לתקן קצר וגילו שזה טרמוסטט, החליפו.
אחרי זה הסתבר שהשעון/מסך לא תקין הזמינו את החלק והגיעו להחליף אחרי עוד איזה שבועיים ואז גילו שהכפתור של הבורר מצבים תקול, הזמינו את החלק לפחות חודשיים עד שהגיעה, בסה"כ תנור שלא עובד +- ארבע חודשים. ( בזמן הזה קניתי לדייר תנור אחר).
היבואן הוא קלינטון, השירות הוא של חברה אחרת ולא מרגיש שרמת השירות או המוצר מעניין אותה.
לחנות שממנה קניתי את כל המוצרים לפרוייקט כמה שהם ניסו לעזור זה לא הספיק.
הם טוענים שגם הם הפסיקו למכור אותם בגלל זה.

ברוב חוצפתם עוד התקשרו לשאול אם אני רוצה לעשות ביטוח למוצרים שלהם, אמרתי לה שתבדוק את ההיסטוריה ותבין למה לא.
בפעם הבאה שאחד מהם מתקלקל אני זורק אותו לפח וקונה אחר.

לשיקולך.

gmike
02-07-20, 07:00
הבעיה שלי עם המקרר זה שהוא חייב להיות בעומק 67 (70 עוד איכשהו ייכנס) אחרת זה יבלוט ואז אני אשן ברחוב.
ואני פשוט לא מוצא מקרר של LG או שארפ במידות האלה ב4 דלתות.
חשבתי ללכת על הייסנס, בעיקר בגלל האחריות הארוכה (מטקה כנראה שארד בגזרת המקרר) - קראתי קצת בחו״ל והביקורות סבירות. יש למישהו ניסיון עם הייסנס?

לא חושב שיש בשוק מקררים בעומק 60 ברוחב 90 ועם נפח נורמלי.. או שתתפשר בעומק. הייתי באותו מצב כמו שלך לפני שבועיים, ארונות 60 ובחרתי מקרר 74 של סמסונג, ידענו מראש שיבלוט ולא מפריע לנו. החלופה זה בילד אין בעומק 60 אבל רוחב 120 סמ, יש מגוון דגמים בשוק.

asypeer
02-07-20, 11:22
איזה דגם של סמסונג ?

פלג_
02-07-20, 19:43
אני מניח שמדובר על rl4323.
אצלי יש כאלו

asypeer
02-07-20, 19:45
זה 450 ליטר, מה אני מפספס?

gmike
02-07-20, 20:46
איזה דגם של סמסונג ?

RF60J9001SLזה 700 ליטר, 4 דלתות.

asypeer
02-07-20, 20:53
זה לדעתי המקרר שיש תביעה ייצוגית נגד סמסונג בגללו, הבנתי שיצא דגם חדש. משהו שגורם לו לקפוא בתדירות גבוהה.

gmike
02-07-20, 21:13
תודה על המידע! איפה ראית את זה?
בינתיים רק הזמנתי ועוד לא קיבלתי אז יש לי אפשרות להחליף לדגם אחר..

asypeer
02-07-20, 21:14
חפש בפייסבוק את שם הדגם.
יש מספר קבוצות עם אלפי אנשים שמעלים תמונות של חלודה ומגירות שבורות..

-->