PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ לפני קניית סוזוקי ויטרה

דורר
01-07-20, 14:02
שלום לכולם, אני הרבה זמן מתכנן לקנות ויטרה והגיע הזמן להיות רציני ולקנות, ראיתי השבוע ויטרה 98 שניראת במצב מצויין גם פנים וגם חוץ, חיפשתי גם חלודות ולא מצאתי.
אני מתכנן שהויטרה תשרת אותי הרבה שנים, האם כדאי לקנות ויטרה עכשו? האם הן אמינות מאוד שעם טיפול בריא ברכב הוא ישמור על מצבו?
מה רמת הקושי בלמצוא חלקים לרכב? והאם יש מוסכים או אנשים שאתם מכירים שמטפלים בויטרות ומקומות שאפשר למצוא חלקיי חילוף.
אני מאוד אוהב את הויטרות ורוצה אחת כזאת אבל אבא שלי מנסה להוריד אותי מזה ואומר שזב רכב ממש ישן ולא כדאי לקנות.
סליחה על החפירה אבל אשמח אם תשתפו אותי בכל מה שאתם יודעים בנושא.

raanan
01-07-20, 16:39
ראיתי השבוע ויטרה 98 שניראת במצב מצויין גם פנים וגם חוץ, חיפשתי גם חלודות ולא מצאתי.
בסבירות גבוה לא ידעת היכן ואיך לחפש.
חכה שנדב42 יגיב , הוא כבר מומחה באיתור רקבונות ובויטארה בפרט.

אני מתכנן שהויטרה תשרת אותי הרבה שנים, האם כדאי לקנות ויטרה עכשו?
אם לא עכשיו אמתיי ... (שיר נחמד)
תכלס, רק אתה יכול לענות לשאלה זו.

האם הן אמינות מאוד שעם טיפול בריא ברכב הוא ישמור על מצבו?
יחסית רכב אמין אבל זה פונקציה של איך שמרו , טיפלו , נהגו, אהבו אותו לפניך.
חיצונית (מרכב ושלדה) יזדקן בהתאם למצבו ההתחלתי שרכשת , מבחינה מכנית אם תתחזק כראוי (ויש לזה מחיר) , אז תוכל לשמור על מצבו או אפילו לשפרו.

מה רמת הקושי בלמצוא חלקים לרכב? והאם יש מוסכים או אנשים שאתם מכירים שמטפלים בויטרות ומקומות שאפשר למצוא חלקיי חילוף.
לא אמורה להיות בעיה מבחינת ידע וחלקי חילוף.

אני מאוד אוהב את הויטרות ורוצה אחת כזאת אבל אבא שלי מנסה להוריד אותי מזה ואומר שזב רכב ממש ישן ולא כדאי לקנות.
ככלל, תמיד מומלץ לשמוע להורים ...

סליחה על החפירה אבל אשמח אם תשתפו אותי בכל מה שאתם יודעים בנושא.
תתחיל "לחפור" אחורה בפורום סוזוקי הספציפי, יש פה ידע ומידע שלא יסולא בפז.
אם לאחר שתקרא יהיו לך שאלות ספציפיות, שאל.

בהצלחה
רענן

נדב42
01-07-20, 17:06
ברוך הבא לג׳יפולוג [emoji846]

חיפשתי גם חלודות ולא מצאתי.

קח אותי אליה, אני כבר אמצא לך ...

לא כתבת אם קצרה או ארוכה, ידנית או אוטומטית.

גילוי נאות: אני משוחד בענייני הויטארה, מחזיק ארוכה ידנית מודל 94, מסיים בקרוב סדרת שיקום אינטנסיבית כדי לבנות אותה לשנים רבות קדימה, וזה לא היה זול, בטח לא כלכלי.

רענן כתב את עיקרי הדברים. לגבי חלודות, חפש בקרבת הצירים של הדלתות הקדמיות (נפיחות היא סימן לחלודה מתחת לצבע), מתחת למצבר, וברצפת הבגאז׳ בקרבת הדלת האחורית

אם הויטארה האמורה באזור המרכז, אולי אוכל לקפוץ איתך להעיף עין.

חוצמזה, חבר עומד למכור ארוכה משופרת במתינות ושמורה היטב, אם זה רלוונטי אוכל לקשר ביניכם.

בהצלחה [emoji846]

GodsFather
01-07-20, 17:37
הנקודה העיקרית, לא משנה אם היא תקינה או לא, חלודה או לא -

טסט כל חצי שנה.

אם אתה שומר על רכב רגוע, משתדל שיהיה "כשר" וכמובן תקין ללא נזילות ובעיות בטיחות מובהקות, ניחא. אבל רכבים ישנים שפוגשים מכון טסטים כל חצי שנה - תענוג מפוקפק.
הסתייגות - אפשר ויש שממליצים לתת למוסך לטפל בטסט. מאידך, אם הרכב באמת יישמר בקפידה ולא ישופר בצורה מחרידה, אין סיבה לחשש אמיתי

Sent from my LON-L29 using Tapatalk

-->