PDA

צפייה בגרסה מלאה : שם/טלפון/כתובת של פרוקיה

lizard
21-02-06, 09:16
אני מחפש פרוקיה שיש לה כיסאות של פיאט בראבו.
האם למישהו יש המלצה על פרוקיה כלשהי באיזור המרכז?

תודה
מיכה

tayrie
21-02-06, 11:40
בכביש צומת חולון-צריפין(שכחתי את שם הכביש) יש מס' פירוקיות בשני צידי הכביש .

idanw
21-02-06, 14:27
בנווה ימין (ליד כפר-סבא) יש מגרש פירוק...נקרא יוסי אטיה(משהו כזה)
יש לו ערימה של עשרות כיסאות מכל הסוגים... גם של פיאט..
המחיר נקבע לפי המצב רוח... :) 2 אנשים עובדים שונים נתנו לי מחיר שונה לגמרי ( 200 ו 1000 ) על אוטו כיסא.. :)
תיהיה מוכן להיתמקח..

barak4*4
21-02-06, 16:09
http://www.d.co.il/automobile-spare-parts.html

lizard
21-02-06, 20:41
ברק, התקשרתי לכמה מקומות לחלקי חילוף, נראה לך שהייתי שואל פה לפני זה?
הכוונה היא לקבל שמות של פירוקיות שאתם עובדים עמן או מכירים. מקום שאפשר לקבל חוות דעת לגביו.

להפנות מישהו ששואל שאלה כזו זה באמת לא חוכמה גדולה. באותה מידה כאשר תשאל שאלות על הדיפנדר שלך יכולים להפנות אותך לאתר הבית של היצרן.

lizard
21-02-06, 20:42
ברק, התקשרתי לכמה מקומות לחלקי חילוף, נראה לך שהייתי שואל פה לפני זה?
הכוונה היא לקבל שמות של פירוקיות שאתם עובדים עמן או מכירים. מקום שאפשר לקבל חוות דעת לגביו.

להפנות מישהו ששואל שאלה כזו זה באמת לא חוכמה גדולה. באותה מידה כאשר תשאל שאלות על הדיפנדר שלך יכולים להפנות אותך לאתר הבית של היצרן.

להפנות הכוונה ללינק לאתר דפי זהב.

idanw
21-02-06, 22:41
מ.ר. אטיה ובניו
הדקל 20 נווה ימין 09-7654303
אמרתי לך.. לפני שבוע וחצי ראיתי שם כיסאות של בראבו!
אבל... אל תתקשר ותישאל על הכסא הזה ספציפית.. כי אז הם יחליטו שהוא שווה אלפי שקלים...
בגדול יש שם ערימת כיסאות שהם כביכול זרקו..(הם לא מתעסקים בכסאות..) ככה שלדעתי הם ימכרו בכל מחיר...
אני הרכבתי בסמוראי שלי כיסאות של סיטרואן בי איקס... הכי נוח בארץ.. אם אתה רוצה טלפון.. אני מכיר מקום עם הרבה... ולא בטוח שיקח כסף...
עידן

lizard
22-02-06, 00:05
תודה רבה.
מחר אני אנסה להגיע אליהם. אם יהיה להם מחיר טוב אני כנראה אקח.

אני אוהב את הכיסאות של הבראבו. יש לי פיאט בראבו והכיסאות שם מאוד נוחים לי. מה גם שמדובר על מכונית 3 דלתות ולדעתי הכיסאות, מבחינת הפונקציונליות שלהם, מתאימים בול לסיקס.

נמרוד
23-02-06, 11:04
לפירוקיות אין לך מה להרים טלפון, רק עבודת רגליים.

tayrie
23-02-06, 14:02
תודה רבה.
מחר אני אנסה להגיע אליהם. אם יהיה להם מחיר טוב אני כנראה אקח.

אני אוהב את הכיסאות של הבראבו. יש לי פיאט בראבו והכיסאות שם מאוד נוחים לי. מה גם שמדובר על מכונית 3 דלתות ולדעתי הכיסאות, מבחינת הפונקציונליות שלהם, מתאימים בול לסיקס.

מבחינת פונקיונליות כן , אבל מבחינת גובה התושבת והחיבור לרכב ממש לא...
מה שעושים בדר"כ זה מחברים את הכסא על התושבות המקוריות ככה שאם אתה מתכנן על על המנגנון של הכסא החדש שיתאים לך , רוב הסיכויים שלא.
לגבי כיסאות של פיאט בראבו ספציפית , נו באמת....כל כיסא של מכונית מנהלים\רכב ספורטיבי יהיה יותר נוח מזה בג'יפ .

lizard
23-02-06, 16:44
אין לי תושבות מקוריות. מה שיש עכשיו זה כיסא הידראולי שאני מת להחליף.

נמרוד, הטלפון זה רק בשביל לברר איך להגיע :-)

-->