PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו כאן מתמצא בעסקי הלידים לעסקים ?

ניר ל
14-07-20, 09:12
הצטרפתי למקום עבודה חדש, משווקים אפיק השקעה מסויים ע״י רכישת לידים חמים ממספר ספקים.
אם יש כאן מישהו שמתמצא, לא משנה מאיזה כיוון או זווית (בן אם היכרות עם ספקים טובים, בניית דפי נחיתה, קידום , מחירים) אשמח להרחיב ולהתייעץ.

איל מ
14-07-20, 09:18
סליחה על הבורות.
מה זה לידים?

ADaShim
14-07-20, 09:23
ליד (https://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9C%D7%99%D7%93_(%D7%9E%D7%9B%D7%99%D 7%A8%D7%94))
אמ;לק - פרטי לקוח פוטנציאלי

שגיא S
14-07-20, 11:32
אני התעסקתי בזה לתקופה קצרה אז אם יש שאלות בסיסיות אוכל לעזור.
יש בחור בשם אורטל כהן - מנהל את אורטל דיגיטל. הוא אחד משלנו.

עוד ניסיון חיובי יש לי עם בחור בשם ירון לבני - 0547966179. הוא עובד במשרד קצת יותר קטן - עם כל המשמעויות, מצד אחד יחס יותר אישי...מצד שני לא יודע כמה הם מתעסקים בתחום שלך.

שווה לברר עם שניהם.

asypeer
14-07-20, 11:38
מוזמן ליצור קשר, בתחום הזה, אם כי מהיבט טיפה שונה. אבל מכיר לא מעט מהתעשייה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

יואב פולס
14-07-20, 15:08
בזהירות בהסתמכות על לידים בתכניות עסקיות.
אחד מראשי התיבות של ל.י.ד הוא 'לא יוצא דבר'.
זה אמנם פשטני ושגוי בבסיסו שכן יש עסקים שלמים שחיים 'מ' ו'על' לידים.
עם זאת, לעניות דעתי, הסתמכות טוטאלית על לידים היא שגיאה.

ניר ל
14-07-20, 20:15
מחדד קצת ,
עבדתי במקום שהביא לידים מקמפיינים בפייסבוק וכו׳ , שאני מבין שמשלמים לפי קילו וככה זה גם נראה גם עם זה הצלחתי לעבוד איכשהו.
במקום הנוכחי מביאים לידים יקרים ככל הנראה , כי האנשים מאד משתפים פעולה , למרות שאין להם מושג איך דגו אותם , עד כדי כך שכבר התחלתי לחשוד שספק הלידים משלם להם שיענו ויזרמו קצת ( האם יש כזה מצב? ) .
בקיצור, לא ממש מכיר איך זה עובד , מניח שלספקים יש שיטות שמתחילות בדפי נחיתה , פייסבוק וכו׳ ששואב את הפרטים ברגע שמישהו מקליק על משהו וכו׳ , אם אבין יותר אולי אצליח למקד אותם יותר טוב, שמתי לב למשל שרבים מהלידים מעוניינים בהשקעות נדל״ן או לפחות מושקעים בנדל״ן ... אני מקבל אותם כ ״מתעניינים בהשקעה , יש סכום של 200k "

asypeer
14-07-20, 21:09
יש סחר ברשומות של ממאגרים, לא 100% לגיט.
אגב - נהוג לשתול לידים מזויפים ברשימות כדי לדעת אם “גנבו״ אותה.
לגבי לידים שמשתפים פעולה בהתחלה ואז נעלמים - לא אתפלא אם יש יד מכוונת. קח כמה ותחקור קצת בפייסבוק / גוגל / לינקדאין, יכול להיות שמישהו עושה עליכם סיבוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

-->