PDA

צפייה בגרסה מלאה : לנדקרוזר 2005 - 230 אלף קילומטר- הרכב מתקשה להניע לאחר החלפת גומיות אינגקטורים

David E
28-07-20, 16:44
לפני מספר חודשים החליפו ברכב גומיות למזרקים במסגרת ריקול, טיפול גדול לקח יום שלם פירקו חצי מנוע . לאחר הטיפול וכאשר הרכב עומד 3 שבועות, הרכב מתקשה להניע. רק לאחר 30 40 ניסיונות הרכב מצליח להניע. נסיונות ללחיצה על הפומפה לשיחרור אויר לא עוזר. פניתי לסוכנות שם בוצע הריקול והם טוענים לנזילה מאחד המזרקים וכניסת אויר למסילה (אויר בין המזרקים למשאבה), דורשים 6000 ש"ח לתיקון. הרכב אצלי 5 שנים ללא כל בעיות, הרכב עמד תקופות של 2-3 חודשים (נסיעות לחו"ל) והניע ללא בעיה בסטרטר הראשון, לדעתי הריקול נכשל והם רוצים שאממן ריקול חדש. לדעתי אם הבעיה היא שפתאום התחילה נזילה (טיפטופ) מאחד המזרקים לאחר 30 נסיונות הנעה וכאשר הרכב מניע סוף סוף המנוע ידפוק ישתעל ויצא עשן שחור מהאגזוז, זה לא קורה! כאשר הרכב מניע לבסוף ההנעה היא רגילה כמו חדש. לציין שהרכב מניע בלי בעיה ביום יום. אודה לתגובה, מה לדעתכם עלי לעשות במקרה כזה, ואיפה יכולה להיות הבעיה בהנעה. תודה

asafk
28-07-20, 18:18
הם ככל הנראה גרמו נזק בביצוע הריקול. נשמע שאתה צודק.
תתחיל בפנייה לאיגוד המוסכים.
ויותר חשוב - אל תיסע ברכב. מזרק מטפטף יכול לגמור את המנוע.
באיזה מוסך מדובר?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

נדב ש.
28-07-20, 21:09
קודם כל אל תנסה 30-40 פעם להניע אתה הורס את הסטרטר וכל מה שבדרך, כולל חיווט שמתחמם ויכול לגרום לשריפה.

מה שם המוסך? מה הקביעה שלהם שזה מזרק דולף? ביצעו דיאגנוזה או סתם קבעו? יש נתונים?

גש למוסך אחר לקבל עוד חוות דעת, יכול להיות שמדובר במשהו אחר כמו צינור משוחרר וכו'.
במידה וזה הכיוון שמור את התיעוד של הכל אם תחליט להשתמש בו אחר כך.

freedom
29-07-20, 07:23
הי דויד
תנסה להחליף את הצינור דלק שעשוי גומי שיוצא מתחת למסנן סולר העלות היא 10 שקלים לצינור דלק באורך 10 ס"מ...
אצלי הצינור נראה בחוץ חדש אבל בפנים היה סדוק ובגלל הכניסת אויר היה מאוד קשה להניע
בטיוטה סיפרו סיפורים שזה משאבת סולר שמתה
בהצלחה
טובי

Gershon
29-07-20, 12:22
לפני מספר חודשים החליפו ברכב גומיות למזרקים במסגרת ריקול, טיפול גדול לקח יום שלם פירקו חצי מנוע . לאחר הטיפול וכאשר הרכב עומד 3 שבועות, הרכב מתקשה להניע. רק לאחר 30 40 ניסיונות הרכב מצליח להניע. נסיונות ללחיצה על הפומפה לשיחרור אויר לא עוזר. פניתי לסוכנות שם בוצע הריקול והם טוענים לנזילה מאחד המזרקים וכניסת אויר למסילה (אויר בין המזרקים למשאבה), דורשים 6000 ש"ח לתיקון. הרכב אצלי 5 שנים ללא כל בעיות, הרכב עמד תקופות של 2-3 חודשים (נסיעות לחו"ל) והניע ללא בעיה בסטרטר הראשון, לדעתי הריקול נכשל והם רוצים שאממן ריקול חדש. לדעתי אם הבעיה היא שפתאום התחילה נזילה (טיפטופ) מאחד המזרקים לאחר 30 נסיונות הנעה וכאשר הרכב מניע סוף סוף המנוע ידפוק ישתעל ויצא עשן שחור מהאגזוז, זה לא קורה! כאשר הרכב מניע לבסוף ההנעה היא רגילה כמו חדש. לציין שהרכב מניע בלי בעיה ביום יום. אודה לתגובה, מה לדעתכם עלי לעשות במקרה כזה, ואיפה יכולה להיות הבעיה בהנעה. תודה

*לפני מספר חודשים החליפו ברכב גומיות למזרקים במסגרת ריקול*-רצוי לראות קופי(תמונה) של חשבון

David E
22-10-20, 01:58
הם ככל הנראה גרמו נזק בביצוע הריקול. נשמע שאתה צודק.
תתחיל בפנייה לאיגוד המוסכים.
ויותר חשוב - אל תיסע ברכב. מזרק מטפטף יכול לגמור את המנוע.
באיזה מוסך מדובר?

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk
לאחר שחקרתי את הנושא לאורך ולרוחב אפשר להגיד בוודאות שאין בעיה במזרקים. הרכב מתנהג כשורה ובדיקת מחשב של מוסך מומלץ ע"י חברים בפורום העלה שאין כל בעיה במזרקים.
הרכב עדיין מתקשה בהנעה לאחר חניה של חודש ולא נמצאה הסיבה לכך עדיין, הסוכנות מתחפרת אחרי סיפור מזרק לא תקין (משתין דלק), זה תחיל להזכיר, לאחר הריקול שהסוכנות עשתה, שכלל החלפת גומיות אטימה ותושבות למזרקים.
הסוכנות היא סגול בכרמיאל (לא ממליץ) ומה שמרגיז הוא שיוניון מוטורס מספקים להם כיסוי תחת, הייתי מצפה שהיבואן יגבה את הלקוח, גיליתי שאני מעניין אותם ככליפת השום.
למי שמחפש רכב שטח\כביש הייתי ממליץ לחשוב פעמיים אם לקנות לנדקרוזר, שירות לקוחות יותר חשוב לשקט הנפשי מאייקון כמו לנדקרוזר. אגב. שכן לידי שמע על הבעיות שלי ועל השירות הגרוע וקנה לנדרובר דיסקברי ספורט 2020 (7 מקומות דיזל) במחיר משמעותי פחות מלנדקרוזר. הוא מאוד מרוצה מהשרות ומהרכב. לא רואה איך להעלות צילום המראה את נתוני הבדיקה לגבי המזרקים.. אני שולח את ההודעה מהנייד... אבדוק במחשב איך עושים את זה... אם זה מעניין מישהו.

-->