PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - נעלי הליכה כביש/מדרכות משתלבות

raanan
09-08-20, 11:36
שלום לכולם,

מכריחה אותי לצעוד ...:(
הנעליים של עד היום היו, צבאיות, יציאה, שטח, בטיחות .
(נעלי ספורט אחרונות היו לי לפני 20 שנה .... )

איזה חברות ? דגמים ? היכן לקנות ?
עדיפות לקניה בארץ. אלא אם יש פער משמעותי במחיר
(בעצם זה יכול לדחות את הצעידה בחודש חודשיים לפחות ...).

תודה מראש למייעצים
רענן

נדב42
09-08-20, 12:36
זה מאוד אישי, תלוי במבנה כף הרגל, לא תהייה לך ברירה אלא לנסות. אני עם סוקוני.

אם אתה מגיע לכפר-סבא, יש את אליטל בקניון G. אמנם כבר לא זולים כמו פעם, אבל עדיין המחירים בסדר והמבחר גדול..

yogibear
10-08-20, 08:04
נעלי טרקים נקנו בקולומביה לפני מס' חודשים . יש כמה סוגים מומלץ לנעול ולהרגיש איך על הרגל.
הולך כל יום בין 3-10 ק"מ (מודד באפליקציה ) עשו עד כה כ 1100 ק"מ . מרוצה מאוד מחזיקות את הקרסול. מתאימות לכל סוגי השטח. אני הולך הרבה מאוד בשדות המושב ונהנה מכל רגע.

איל מ
10-08-20, 10:23
מחקתי

maliknir1
11-08-20, 23:09
גם לברוקס וגם לסוקוני יש דגמים שונים שמתאימים גם לסוגי הרגל, נטיה לצד אחד או לצד שני, קשת נמוכה או גבוהה וכו' ובאתרים שלהם יש כלים שעוזרים לבחור דגם ככה לפני שהולכים למדוד אותו.
אני עם ברוקס וזו לא נעל זולה אבל הזמנה עם משלוח מהאתר הישראלי שלהם יצאה יותר זולה מאמזון עם משלוח לפני כמה שבועות.
זה זוג ברוקס שלישי שלי והיה גם זו סוקוני אחד באמצע ושני היצרנים עושים נעליים מאד עמידות ונוחות.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

ishc
10-10-20, 20:24
מתעלק... המלצה לאתר און ליין לנעלי ספורט?
לא אוהב את אליטל בלשון המעטה ומעדיף לקנות און ליין.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

six 4 life
10-10-20, 20:47
מתעלק... המלצה לאתר און ליין לנעלי ספורט?
לא אוהב את אליטל בלשון המעטה ומעדיף לקנות און ליין.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

אני משתמש בגוגל וזאפ כשאני יודע איזה מוצר אני מחפש, השבוע חיפשתי נעל טיולים (מירל מואב מיד) שהמחיר הממוצע שלה נע סביב ה500 ש"ח - במחיר מבצע של 370 ש"ח, ואיפה? באתר האחרון שהייתי מנחש שמתעסק גם עם נעליים - KSP. אגב יש שם עוד מבצעים דומים על נעלים של קולומביה ועוד כמה אז אז אם מישהו מחפש כדאי שיציץ.

mugi8675
10-10-20, 20:51
https://www.trekkinn.com או https://www.runnerinn.com . זה אתר ספרדי זול מאוד יש שם את כל ציוד הספורט, שמות מתחם שונים שאפשר להגיע אליהם משורת הכותרת.

raanan
10-10-20, 21:49
https://www.trekkinn.com או https://www.runnerinn.com . זה אתר ספרדי זול מאוד יש שם את כל ציוד הספורט, שמות מתחם שונים שאפשר להגיע אליהם משורת הכותרת.

תודה !
מחירים טובים אבל בהוספת שילוח דרך הדואר,
ומניח עוד מע"מ ואיזה עמלת שקר (בדואר קוראים לה הקצאת אשראי),
אז מקבלים פחות או יותר את המחיר בארץ.

רענן

mugi8675
10-10-20, 21:54
משלוח של נעלי הרים גבוהות ויקרות (נשלחו לכתובת בן משפחה בגרמניה שהוסיף מוצרי קוסמטיקה של ריטואל) שולמו 62 ש״ח עבור המכס בסניף הדואר. היתרון הגדול של אתר כזה זה המחירים הנמוכים והמבחר העצום.

GodsFather
10-10-20, 22:37
אני משתמש בגוגל וזאפ כשאני יודע איזה מוצר אני מחפש, השבוע חיפשתי נעל טיולים (מירל מואב מיד) שהמחיר הממוצע שלה נע סביב ה500 ש"ח - במחיר מבצע של 370 ש"ח, ואיפה? באתר האחרון שהייתי מנחש שמתעסק גם עם נעליים - KSP. אגב יש שם עוד מבצעים דומים על נעלים של קולומביה ועוד כמה אז אז אם מישהו מחפש כדאי שיציץ.וזה לפני או אחרי הנחת אילת?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

six 4 life
11-10-20, 00:23
וזה לפני או אחרי הנחת אילת?

Sent from my HD1903 using Tapatalk

דרך האתר ללא קשר לאילת, מחיר סופי כולל משלוח לנקודת מסירה לבחירתך או 15 ש"ח אם אני לא טועה בשביל שליח עד הבית

זוהר לב
11-10-20, 14:09
שלום לכולם,

מכריחה אותי לצעוד ...:(
הנעליים של עד היום היו, צבאיות, יציאה, שטח, בטיחות .
(נעלי ספורט אחרונות היו לי לפני 20 שנה .... )

איזה חברות ? דגמים ? היכן לקנות ?
עדיפות לקניה בארץ. אלא אם יש פער משמעותי במחיר
(בעצם זה יכול לדחות את הצעידה בחודש חודשיים לפחות ...).

תודה מראש למייעצים
רענן

לא טרקים ולא טיולים, נעלי ספורט חצאיות יתאימו בהחלט למשימה.
כדי להגן על הברכיים והקרסוליים יכולת השיכוך של הנעל היא הפרמטר החשוב ביותר כשאתה צועד על משטחים קשיחים.
לא בכדי מסלולי הריצה באצטדיונים והיום גם כל משחקיה לילדים בנויים מגומי רקורטן, הן למניעת החלקה והן לשיכוך הלמים.(חיים תדליק ת'אור :-) )
נייקי אייר הן דוגמא טובה, אבל ישנן עוד רבות וטובות.
זהו הטיפ שלי. כל שאר התכונות כמו יכולת החזקת הרגל, נוחות,משקל ועוד....... הינם משניים בחשיבותם.
בנוסף, עליך לקחת בחשבון שבזמן מאמץ,(הליכה או ריצה) כף הרגל מתנפחת.

זוהר לב
11-10-20, 14:40
עוד הערה קטנה ברשותכם.
בזמן ריצה ישנו שיכוך מסוים שמתבצע ע"י שריר התאומים היות שהחלק הבא במגע עם הקרקע
בכל צעד, הוא כרית כף הרגל.
בהליכה לעומת זאת החלק הבא במגע עם הקרקע הוא העקב, שם אין שיכוך והלם נפילת משקל הגוף על הרגל המובילה, גדול.
וכאן נכנסת מע. השיכוך בנעל לפעולה.

hadtomer
11-10-20, 14:48
אני עם כפות רגליים אסון. מאז ששברתי כף רגל הבעיות רק החריפו.

נעליים- או סדרות הטרקינג של ניו בלאנס או סוקוני. לצערי לא יכול להזמין מחו"ל כי אם אני לא מודד בחנות, זה עלול להתגלות כלא מתאים.

raanan
01-11-20, 09:18
לידע כללי,
רכשתי saucony omini walker
נעליים כנראה כמו כל נעליים (העליות בקציר עדיין קשות ...)
ממליץ למי שמזמין מחו"ל, לקחת מידה אחת יותר גדולה ממה שהוא נועל ורגיל.
(8.5 אמור להיות 42 , בפועל זה 41 , בגלל זה מפרסם ביד 2 את הזוג הראשון שהגיע)

רענן

-->