PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניון הר עידו ביום רביעי

matikrimerman
09-08-20, 23:38
בודקים אופציה להעביר שם את הלילה של ה12 לחודש (שיא המטר)

- מנסיונכם הולך להיות עמוס ? מצד אחד אמצע שבוע, מצד שני פסטיבל...

- כמה זמן לוקח לעשות את הציר מהירידה מכביש 171 ועד החניון. זה בערך 9 ק"מ, אז להקציב לזה חצי שעה זה סביר? שנדע בהתאם לפקקים בדרך האם בכלל ריאלי)

כנ"ל חניון לילה בארות עודד בתור עמדה חליפית: כמה זמן להקציב, וכמה עמוס צפוי להיות?

רוב תודות.

דור אריאל
09-08-20, 23:44
לפי דעתי זה שטח אש

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

matikrimerman
10-08-20, 09:31
לפי דעתי זה שטח אש

להבנתי החניון של הר עידו בבירור מחוץ לשטחי אש, לגבי השני הוא ניראה ממש על גבול השטח אש ומכייון שמהכרותי, אפשר לנוע על הציר הכחול במהלך אמצ"ש, אז אני משער שגם החניון הזה "בטוח", אבל אם יהיה רלוונטי אבדוק עם רט"ג

130455

geva dover
10-08-20, 14:43
אין בעיה של לינה בר עידו וגם בבארות עודד, קח בחשבון שיהיה לכם עמוס כמעט כמו בכל חניון כי כל מי שיש לו רכב שטח מתכנן להגיע לנק' הנ"ל.
הגישה יחסית קלילה, פורסטר עם נהג טוב יכול להגיע לנק'
לגבי זמן נסיעה, ממליץ להגיע מוקדם במקום על הקשקש.. הפקח שם חד מאוד ואחרי 18:30 אתה צריך להיות בחניון עצמו אם אני זוכר נכון.
קח בחשבון גם תקיעות מאחורי פרייבטים שינסו להגיע או גיפונים שמתקשים

נמרוד
10-08-20, 15:05
בשביל הכחול מהכביש לכיוון מעלה ערוד יש קטע של חצית נחל צר מאד ומבולדר, מכונה "מעבר לוץ" בעמוד ענן. זה הקטע שבו פריבטים מג'עג'עים ואי אפשר לעקוף.

אתה יכול להגיע לחניון לילה בארות עודד על השביל הכחול של נחל נקרות מכיוון כביש 40. זה יותר ארוך אבל הדרך זורמת ומאד יפה. זה נגיד שעה נסיעה.

YoavR
10-08-20, 15:37
בשביל הכחול מהכביש לכיוון מעלה ערוד יש קטע של חצית נחל צר מאד ומבולדר, מכונה "מעבר לוץ" בעמוד ענן. זה הקטע שבו פריבטים מג'עג'עים ואי אפשר לעקוף.

הייתי שם לפני כחודש.
אין מצב שפרייבט עובר. אולי פורסטר ממוגן עם נהג מיומן. המעבר הזה הוא המסננת

geva dover
10-08-20, 20:11
הייתי שם לפני כחודש.
אין מצב שפרייבט עובר. אולי פורסטר ממוגן עם נהג מיומן. המעבר הזה הוא המסננת

תתפלא..
השבוע ראיתי שרייד צולח אותו עם הרבה בניה ונהג מיומן

דור אריאל
10-08-20, 20:16
ולאיפה הוא המשיך ?

geva dover
10-08-20, 20:17
ולאיפה הוא המשיך ?

לתצפית על המכתש ממערב למזרח וחזר אחכ לכביש 171 באותה דרך..

yoni_0000
10-08-20, 20:21
שווה את המאמץ המטר מטאורים הזה? שעתיים וחצי נסיעה לכל כיוון בשביל שעה-שעתיים של כוכבים נופלים?

geva dover
10-08-20, 20:22
אני גר גג שעה נסיעה מכל המקומות שכולם הולכים אליהם, לא מתכוון ללכת לראות.. מעדיף לילה בלי ירח ולהביט על הכוכבים בהר עידו מאשר להתקהל עם כל עם ישראל שלא טס לחול ולחלוק איתם את הקורונה

דור אריאל
10-08-20, 20:29
לתצפית על המכתש ממערב למזרח וחזר אחכ לכביש 171 באותה דרך..נהג מוכשר ( או ממש טיפש..) .יש לו אחרי זה גם עליה עם כמה חריצים

דור אריאל
10-08-20, 20:30
שווה את המאמץ המטר מטאורים הזה? שעתיים וחצי נסיעה לכל כיוון בשביל שעה-שעתיים של כוכבים נופלים?לא..

matikrimerman
11-08-20, 00:07
שווה את המאמץ המטר מטאורים הזה? שעתיים וחצי נסיעה לכל כיוון בשביל שעה-שעתיים של כוכבים נופלים?

לי בתור צלם חובב צילומי לילה אולי (תלוי מה התוצרים שאצליח להוציא) . לילדים שלי שאולי יראו כמה כוכבים נופלים ויתלהבו מהכוכבים ומסתם להיות ערים כמה שעות תחת הכוכבים (ואז ירדמו) - כן. לאישתי - לא, למרות שהיא חושבת שכן (אדווח חזרה אם אני טועה) . הבעיה שלי היא המוני האנשים שעלולים לחרב את החושך והאוירה.

להמון אנשים שרוצים לנסוע אני דואג להבהיר שזה לא הולך להיות גשם של מטאורים, ושיתאמו ציפיות. לרובם אני חושב שזה בזבוז מוחלט

-->