PDA

צפייה בגרסה מלאה : נחל חווה והנחש הצמא

גיא
11-08-20, 15:58
מי היה שם לאחרונה. מה מצב השביל מהכלא לירידה ?

אני רוצה לקחת לשם את הסובארו.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Asaf-a
11-08-20, 16:06
לפני 8 חודשים קצה הירידה לקראת המאגורות היה מחורבן ואני עם פורסטר מוגבהה וחבר עם גרנד ויטארה מוגבהת העדפנו לחנות בצד וללכת קצת ברגל.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

hadtomer
11-08-20, 16:23
מה קורה גיא. אני קצת קשה תפיסה- אבל אם הכוונה היא ממש לירידה האחרונה - העיקול שלפני ה"מרפסת" והמנהרה של נחש צמא- היתי לפני כ3 חודשים. עם דאסטר ניתן לעבור עם מכוון מצוין- ובפירוש לא לבד.

גיא
11-08-20, 16:34
מה קורה גיא. אני קצת קשה תפיסה- אבל אם הכוונה היא ממש לירידה האחרונה - העיקול שלפני ה"מרפסת" והמנהרה של נחש צמא- היתי לפני כ3 חודשים. עם דאסטר ניתן לעבור עם מכוון מצוין- ובפירוש לא לבד.

העיקול למטה פחות מטריד אותי .. אני נעול ומסקימום אמשוך את הסובארו קצת ...
יותר מטריד אותי בדרך מהכביש עד לירידות. הנחל עצמו .. יש סלעים חדשים או משהו .. אני זוכר שפעם אחרונה לפני 3 שנים רצתי שם קרוב ל 90 קמ"ש ..
אבל הסובארו יותר עדין.

הסובארואידים לא בנויים להליכה .. בטח לא בשטח. עם קביים. אז צריך להגיע באוטו או לוותר.

תודה.

assafy
11-08-20, 16:34
הדרך של רמת נפחא בעבירות קלה והייתי אומר שאפילו אפשרית לג'יפון עם הנעה קידמית עם נהג נחוש.
הירידה האחרונה לממגורות קצת טרשית ויכולה להיות אתגרית לאאוטבק אם כי לדעתי עדיין אפשרית. אם רוצים להישאר על הצד הבטוח אז אפשר להשאיר את הרכב למעלה ולרדת ברגל כ200 מטרים (שאותם יהיה צריך לעלות בדרך חזרה).

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

דרור ברלי
12-08-20, 09:32
מהכביש עד לירידה למאגורה הכל קל ונוח. אפשרי גם בפרייבט עם קצת זהירות. הבדואים רצים שם חופשי בקורולות הישנות...
ראיתי שם אאודי Q5 וכו' כלים נמוכים, עדינים ויקרים יותר מסובארו, שחנו ממש לפני הקטע ה"קשה" וירדו לרחבה ברגל.

הקטע האחרון לפני רחבת המאגורה - טרשי וטכני, קצת מבולדר וקצת מפחיד בהתחלה למי שנוהג בסובארו (בדאסטר המוגבה והנעול לא תבין מה הבעיה), לא בהיבט עבירות, אלא מגע אלים של חלקי מרכב תחתון עם הבולדרים.... אבל אפשרי לגמרי עם קצת הזזת אבנים וכיוון זהיר. תשקיע שתי דקות בעבודת מע"צ עם כפפות על הידיים וכיוונים.

Gilad
12-08-20, 13:30
מה לגבי ירידה הלאה מהמאגורות? האם קיים שביל שיורד למטה או שיש צורך לחזור מעלה?

לפי המפה השביל נגמר במאגורות אבל יש לי זכרון עמום מלפני הרבה שנים שביקרנו במאגורות והמשכנו מטה לאחר מכן

erezgur
12-08-20, 13:46
אין ירידה מעבר למשטח של המאגורות.
לא זוכר שהיה אי פעם.

נשלח מהנייד

גיא
12-08-20, 16:55
תודה חברים.

ניסע בקרוב.

על הדרך. צימרים סבבה בסביבה ? אולי בשדה בוקר ? משהו .. לא אוהלים. ולא יותר מידי התכלבנות. מבוגרים עם קביים.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שעיר בגב"ב
15-08-20, 12:26
חדרים בסיסיים ונחמדים תמצא גם
במרחב עם וגם בחאן שיירות.
חוץ מזה בכל האזור ממשאבי שדה/טללים תמצא לא מעט צימרים בכל מיני רמות.

-->