PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק ליעוץ ברכישת מזגן

אורי. ס
19-08-20, 15:14
אני רוצה לרכוש מזגן 2 כוח סוס ומתלבט איזה מזגן יהיה שקט התלבטות
היא בין תדיראן אלפא אקספרט אינוורטר למזגן של חברת אוקס אינווטר
2 כוח סוס ועם מזגן אינוורטר יהיה שקט יותר ממזגן רגיל ועם יש לכם המלצה על מזגן אחר שהוא שקט וטוב אשמח לקבל המלצה. אורי

nirs
19-08-20, 16:02
לי יש תדיראן 1.5כ״ס בחדר שינה (לא אינוורטר).
שקט מאוד (יש פונקציית השתקה) ועושה יופי של עבודה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

raanan
19-08-20, 16:41
יש יחס הפוך בין אורך היחידה הפנימית לשקט.
דהיינו, יחידה פנימית גדולה שקטה יותר ביחס ליחידה קטנה יותר עם אותו CFM.

אם המזגן לא לחדר שינה, עדיף לבחור מזגן רגיל (זול יותר , פשוט יותר וללא כרטיסים אלקטרוניים יקרים).

רענן

אורי. ס
30-08-20, 16:02
בהמשך למה שכתבתי בהתחלה אני מחפש מישהו מאזור הערבה/דרום שיש לו מזגן אינוורטר של חברת aux או יצא לו להתקל במזגנים האלה ויכול לתת לי חוות דעת איך המזגן עם הוא שקט ומקרר טוב מדובר על מזגן 2 כוח סוס. תודה

razzamataz
30-08-20, 19:25
אני ממש נגד אינוורטר
כבר 3 מזגנים שיצא לי לאבחן כרטיס לאקטרוני דפוק

הכמה שקלים שתחסוך בחשמל, אתה תוציא כל כמה שנים שילך כרטיס

boaz avrahami
30-08-20, 19:41
אני ממש נגד תדיראן.
בדרך כלל האחריות שלהם קצרה יותר ומנסיון של כמה שנים השרות שלהם מתחת לכל ביקורת.

יש 3 לי טורנדו שניים 170/180 ואחד 110.
הזקן בן 7 והאחרים בני שנה ושנתיים.
מגיעים עם אחריות של 5-7 שנים. שניים מתוכם אינוורטר.
השרות של טורנדו יוצא מהכלל.
התדיראן שלי רועש מאוד וגדול מאוד (4.5 כס).
הטורנדואים חרישיים.

האינוורטר חסכוני בחשמל והאוויר נעים יותר.
לא התקלקל לי כרטיס וגם אם כן בשביל זה יש 7 שנים אחריות.
בעוד 7 שנים אם יתקלקל אחליף מזגן בלי שנטימנטים.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

נמרוד
30-08-20, 19:47
יש לי מזגני אינוורטר LG כבר עשר שנים. בשנה שעברה היתה תקלה ראשונה ובודדת בינתיים. חיישן באחת היחידות הפנימיות. אובחנה בטלפון לפי קוד תקלה והטכנאי של החברה הגיע והחליף תוך כמה דקות ובעלות 350 שקלים.

טפו-חמסה שאני לא פותח עכשיו עין אבל זה עזרה לזולת.

אורי. ס
30-08-20, 20:27
היה לי לפני המזגן של הספקטרה שדרך אגב בן שבועיים והוא זבל היה טורנדו שמצד אחד היה סביר מבחינת רעש אבל התקלקל הרבה וטכנאי שכנע אותי לקנות ספקטרה וזה היה טעות ויש לי הצעה לעשות עסקה עם טכנאי אחר שהוא יקח את הספקטרה ויוריד מהמחיר של החדש שאני יקנה דרכו והוא מציע לי מזגן של aux שאני מחפש חוות דעת עליו ולגבי הכרטיס של המזגן האינוורטר חשבתי לשים מגן ברקים שאולי זה יעזור לשמור על הכרטיס הסיבה לאינוורטר זה שאני צריך טמפרטורה יציבה מזגן רגיל מסתבר עושה לא לא נעים לראש

ניר ל
07-09-20, 11:45
מתעלק -

מעוניין במזגן פשוט 1 כ״ס שמחליף מזגן קיים בן 9 . מעוניין לאסוף ולהתקין לבד .
מה מומלץ ? מי לא מחייב בהתקנה כדי לממש אחריות ?

nirs
07-09-20, 12:08
היה לי לפני המזגן של הספקטרה שדרך אגב בן שבועיים והוא זבל היה טורנדו שמצד אחד היה סביר מבחינת רעש אבל התקלקל הרבה וטכנאי שכנע אותי לקנות ספקטרה וזה היה טעות ויש לי הצעה לעשות עסקה עם טכנאי אחר שהוא יקח את הספקטרה ויוריד מהמחיר של החדש שאני יקנה דרכו והוא מציע לי מזגן של aux שאני מחפש חוות דעת עליו ולגבי הכרטיס של המזגן האינוורטר חשבתי לשים מגן ברקים שאולי זה יעזור לשמור על הכרטיס הסיבה לאינוורטר זה שאני צריך טמפרטורה יציבה מזגן רגיל מסתבר עושה לא לא נעים לראש

לזה קוראים קניה ב״זוקר״
להערכתי, אם היית קונה מלכתחילה, תדיראן או LG היה עולה לך במצטבר פחות משלל המזגנים שהזכרת (וזה עוד לפני עוגמת הנפש , הטכנאים וההתקנות המרובות)

Sent from my iPhone using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
07-09-20, 12:19
מתעלק -

מעוניין במזגן פשוט 1 כ״ס שמחליף מזגן קיים בן 9 . מעוניין לאסוף ולהתקין לבד .
מה מומלץ ? מי לא מחייב בהתקנה כדי לממש אחריות ?

לא נראה לי שיש מה להתעמק בזה יותר מדי בגודל כזה של מזגן.

יש לי שבעה מזגנים בגודל דומה בבית ועוד אחד גדול. את כולם קניתי במקום הכי זול שמצאתי, אפילו בשופרסל הקרוב, ואת כולם התקנתי לבד בלי לשאול את השאלה הזו לפני כשבע שנים.
תקופת האחריות כבר ממילא פגה, אבל גם אם אחד מהם היה מתקלקל בתקופת האחריות ונגיד שלא היו מכבדים אותה? כפרה על הכסף. הרווחתי הרבה יותר.
נ.ב. באחד מהם הלך קבל לפני כמה שנים. הוחלף בכמה עשרות שקלים.

boaz avrahami
07-09-20, 12:26
דווקא בגלל שכולם בסביבת אותו המחיר הייתי בכל זאת לוקח את בעל האחריות הארוכה ביותר.
הייתי משקיע גם באינוורטר - איכות הקירור והאוויר מוחשית לטובה.

גם וויפי זה פיצר מאוד חביב.

אני בחרתי כמה פעמים בטורנדו ובסך הכול הם בסדר גמור. במיוחד בהשוואה לתדיראן שמהשרות שלהם נחלנו המון אכזבות.

אין בטורנדו ובתדיראן שאלות לגבי המתקין בזמן מימוש אחריות.

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

ניר ל
07-09-20, 12:58
שילמנו 8k בזמנו על התקנת שני אינוורטרים של אלקטרה , 3k רק על ההתקנה שהייתה קצת מורכבת. תוך שנה שנתיים הלכו הכרטיסים , אמנם באחריות אבל זה היה טרטור די מייאש - לקח די הרבה זמן לפתור את זה מכל מני סיבות שלהם, אבל מאז חלפו עוד מספר שנים ומבחינתי מיצינו... 9 שנים זה מכובד , השני עדיין תקין .
עכשיו כשכל התשתית קיימת יקח לי 20 דקות להחליף ישן בחדש כך שמבחינתי אין התלבטות ואם אין מותג מזעזע שצריך להתרחק ממנו אז אני עם חנן בגישה.
שופרסל משווקים פיילוט שעולה 700 ₪ אחרי זיכוי , זה כל מה שאני יכול להפסיד אלא אם הם עולים באש כמו אלו של תדיראן בזמנו...

tallevi
07-09-20, 22:11
שופרסל משווקים פיילוט שעולה 700 ₪ אחרי זיכוי , זה כל מה שאני יכול להפסיד אלא אם הם עולים באש כמו אלו של תדיראן בזמנו...

קניתי את הפיילוט הנ"ל לפני כמה שנים לחדר של הילד. עכשיו הזכרתי לי...
מקרר כמו באיסלנד...

גם אני בגישה של חנן.

טל.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

-->