PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה בקשר לרכב מסחרי\שטח חדש

procomp
25-02-06, 00:57
כיום אני נוסע על gmc sonoma 1998 מנוע 4,300 סמ"ק ואני מאוד מרוצה! אבל עברתי את ה 200 אלף קילומטר והרכב מתחיל לעשות בעיות לכן אני רוצה להחליף אותו. הרכב חייב להיות 4x4,אוטו',4 מושבים לפחות, טנדר pickup,ורצוי אמריקאי. אני נסעתי על היפניות (מאגנום,איפון) והייתי מזועזע. החוויה הייתה כל כך גרועה שלא הצלחתי להבין מדוע כל עם ישראל קונה את הרכבים הללו. אבל זה לא משנה. כעת שאלת היא מה אני יכול לקנות כמחליף? אני לא רוצה לבזבז יותר מ 80 אלף. אני יוציא 80 אלף + כמה שאני יקבל על הרכב שיש לי כרגע שזה לא הרבה 20-35 אלף.

תודה רבה לעוזרים.

נמרוד
26-02-06, 13:14
אין לך הרבה ברירות. נוואדה קבינה וחצי נראה לי הכי טנדר אמריקאי שיש בארץ.

procomp
26-02-06, 16:27
הבעיה היא המחיר אחת טובה תעבור בשקט את קו ה 90 אלף. אין עוד אפשרויות? אני ממש לא רוצה יפני.

נמרוד
02-03-06, 13:32
אמריקאי זה GM, פורד, או דודג'. שני האחרונים לא נמכרו בארץ בצורה רצינית, אז אם יש פה ושם איזה טנדר מדובר על משהו נדיר ויוצא דופן. אין עוד ייצרני טנדרים אמריקאים לא ידועים...

נשאר לך GMC/שברולט, וזה מה שאתה מכיר - או סונומה, או נוואדה/סיירה. אין עוד טנדרים אמריקאים. אם אתה רוצה טנדר פולסייז במקום הסונומה, זה נוואד וכנראה שתצטרך לרדת בשנתון אם אלו המחירים.

ירון גל
14-03-06, 23:02
אם יש לך רישיון ג יש את האופציה היחדיה שהיא בעלת 4 מושבים הסיירה דאבל ג'אנט (לכל השאר אין קבינה כפולה למיטב ידעתי).
ואם אין תשכול עם אתה צריך באמת טנדר ואם לא נפתח לך עוד עולם שלם של רכבים אבל אף אחד לא יהיה פחות מהסכום המדובר אלה עם כן תירד בשנתונים

-->