PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצברים - חווית רכישה שלילית

אלון_ק
01-09-20, 14:06
להלן אוסף עובדות קצר, שבסופו הסיבות שלי בגללן אני לא אבצע רכש של מצברים מספק ומיבואן (הספק - מקס מצברים, היבואן - FMP, פאקטורי מוטור פארטס). בקצרה, לא מאפשרים לי את מימוש האחריות על המצבר כפי שהובטחה (בכתב, כמובן...).

באמצע אוקטובר 18 רכשתי מצבר FVP בגודל 95 אמ"ש דרך מקס מצברים. יש לי קבלה שרשום בה שתקופת האחריות היא 24 חודשים ויש לי מסמך אחריות מטעם היבואן שרשום גם שם שתקופת האחריות היא 24 חודשים, שזה עד אמצע אוקטובר 2020.
הגיע יומו של המצבר שלי, התקשרתי ליבואן והוא אומר שהספק, מקס מצברים, טעה והיה אמור למלא 18 חודשי אחריות בלבד - ולכן הוא לא יחליף לי את המצבר (כי עברו 22 חודשים).
מקס מצברים אומר שהיבואן טועה, יש לו חוזה שלטענתו מעיד על כך שאכן 24 חודשים זה הזמן הנכון, ושהאחריות של הספק.

אני אומר (ואמרתי להם) שזה לא מעניין אותי, שיריבו ביניהם לא על חשבוני, אני קניתי מהם מוצר עם אחריות בכתב שהם עכשיו לא מכבדים. קניתי את המוצר, אגב, בדיוק בגלל האחריות המורחבת. העלתי את שניהם לשיחת ועידה, הספק ניתק באמצע השיחה עם מקס ולא מוכן לשמוע על זה. מקס מצידו מתעלם מהטענה שלי שאת הבעיות שלו הוא צריך לפתור מול הספק ולא על גב הלקוח. יש לי חשבונית שלו שרשום עליה 24 חודשים, אבל הוא לא לוקח אחריות גם כן.

אישתי צריכה לאסוף ילד מהגן, לא רוצה להפסיד יום עבודה, אז קניתי מצבר חדש. על חשבוני. לא הוגן.

לספר לכם כדי שתדעו עם מי יש לכם עסק? מצווה. https://uploads.tapatalk-cdn.com/20200901/6355a6f88ccd42058688e423b6ed4f1f.jpghttp s://uploads.tapatalk-cdn.com/20200901/3208c25e4ebf19956cf958312f88a820.jpg

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

חנן-ג'יפולוג
01-09-20, 14:26
תודה על השיתוף.

רכשתי ממנו כמה מצברים בשנה האחרונה עבור מקום העבודה. רשמתי לפניי את הדיווח שלך.

omri_t
01-09-20, 14:39
שתף.
זה הנשק האפקטיבי היחיד שלך במאבק הזה.

זה אשכרה לגנוב מהלקוח.

ishc
01-09-20, 14:40
חוויה דומה שגם אני העליתי לפני כשנה עם מצבר של בוש ואותה התנהלות של מקס.
שאמרתי לו בטלפון שזה לא לעניין ואותי הוא הפסיד כלקוח אחרי חמש שנים שכללו כמה רכבים ואופנוע הוא ליגלג עלי בטלפון.
תודה, שלום ולא להתראות

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

erezgur
01-09-20, 14:47
מצד שני, 2 מצברי fvp כאלו בטרופר שאחד סיים את חייו שבועיים לפני תום שנתיים אחריות.
שיחה עם מקס, הגיעה ניידת שירות והחליף את אותו מצבר (רק אחד) במצבר חליפי (ללא מדבקה, אבל לא fvp שהבנתי שכבר לא עובד עימם) משומש.
אמרתי שבטרופר צריכים להחליף את שניהם אבל הוא אמר שהיבואן מאפשר להחליף רק אם הוא גמור.
חודשים מאוחר יותר, כבר אחרי תום האחריות, המצבר השני גסס. התקשרתי והוא זכר את האירוע. הגיעה ניידת שירות והחליף השני בחדש (ללא מדבקה). אני כבר שנה לאחר האחריות עם שני מצברים אלו... טפו טפו חמסה חמסה...

נשלח מהנייד

assafy
01-09-20, 14:58
אם לא מקס מצברים שדווקא הומלץ כאן בעבר, יש עוד מקומות מומלצים לרכוש מצבר על פי חוכמת ההמונים?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

erezgur
01-09-20, 15:03
אתה יכול לנסות גם את ענק המצברים, מתכוונת דומה למקס מצברים.

נשלח מהנייד

boaz avrahami
01-09-20, 19:01
אתם מדברים על זה מכפר סבא?

Jeep ZJ V8 98
Honda EX300 94

איל מ
01-09-20, 19:32
זאת רשת ארצית לדעתי. או לפחות באזור המרכז.
תמיד באו אלי ולא אני אליהם

omri_t
01-09-20, 19:41
אהרון מענק המצברים

+972542488566

הגיע אלי ואל עוד לא מעט חברים עד הבית.
שירות אחלה. מחיר אחלה.

מוטי ג.
01-09-20, 19:51
אני קונה באותה חנות משפחתית בכפר קרע שבה אני קונה חלקי חילוף כבר כמעט 20 שנה.
5 דקות מהבית, פתוח כל השבוע, יש להם הכל במלאי.
פעם אחת הייתי צריך לממש אחריות מצבר, החליפו בלי למצמץ.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

ADaShim
01-09-20, 21:05
מבאס לשמוע.
אני מימשתי אחריות בשני רכבים שונים בסניף בכפר סבא. ברכב של אימי לאחר כ- 22 חודשים וברכב שלי לאחר 23 חודשים, בשיא הקורונה. שני המצברים הוחלפו במצברים חדשים אחרים (שאינם FVP).
1. יתכן וזו הסיבה שהם הפסיקו לשווק את מצברי FVP
2. בשני המקרים פניתי לסניף ממנו רכשתי ולא ישירות ליבואן (לא חשבתי על האופציה הזו).

אלון_ק
04-04-21, 14:09
בלחץ של הסיבוב הקודם הלכתי לקנות מצבר הכי מהר שאפשר והתפשרתי על מצבר שנפ (באותו רגע שהייתי לא היה שום דבר אחר והמתחרה ליד היה סגור), שכבר הזהירו פה בפורום מפניהם.
לא מפתיע, השנפ התחיל לגמגם אז לפני טיול פסח הלכתי לבחור שמכר לי, שעשה רושם טוב, והראתי לו את מקור הדאגה (לא נלאה אתכם, המצבר היה דפוק).

נקצר סיפור ארוך: הוא השקיע לא מעט זמן באוסף בדיקות לא זניח, עם מספר מכשירים במקביל כדי לוודא שאין שגיאה, על הדרך החליף קוטב מצבר לחדש, לבסוף נתן לי מצבר חדש לגמרי של סטארט-אפ. כששאלתי למה לא שם שנפ שוב התשובה הייתה: "הם כבר לא טובים כמו פעם. אני מעדיף לקוח מרוצה".

לא לקח שקל אחד.

בעל הבית: קייס 050-902-5300.
חברה: קיו סחר
יושבים באזה"ת הדרומי של טייבה, כשבאים מדרום פונים ימינה אחרי תחנת הדלק, ממשיכים ישר אחרי הכיכר, 200 מטר וזה מצד שמאל.

bazz270
04-04-21, 14:41
זה סוג של ספורט?לקנות זבל שמחזיק בקושי שנה וחצי ואז לחפש אשמים?

אלון_ק
04-04-21, 15:20
תקרא יותר טוב. התגובה השניה היא המלצה על בעל מקצוע שנתן שירות מעולה.

קניתי זבל בפעם השניה בידיעה. לא ציפיתי לדקה מעבר לתקופת האחריות.

danob
04-04-21, 16:06
ממליץ בחום רב על 'ענק המצברים' (לדעתי יושבים ביהוד)
לקוח מרוצה כבר מס' שנים, מגיעים להחליף תוך כמה שעות, המחירים יותר מהוגנים.
בפעם האחרונה הבחור שהגיע בדק, אמר לי שחבל להחליף את המצבר, בניגוד להמלצה של המוסך המורשה (בינתיים, 3 חודשים אחרי הוא עדיין עובד...טפו טפו טפו) שילמתי 60 ש"ח עבור ההגעה.
העברתי את ההמלצה עליהם לכ-10 אנשים (הבוס שלי וחמי בינהם) כולם היו מאוד מרוצים.

ליאור

lizard
04-04-21, 16:17
לקוח מרוצה כבר מס' שנים, מגיעים להחליף תוך כמה שעות, המחירים יותר מהוגנים.
בפעם האחרונה הבחור שהגיע בדק, אמר לי שחבל להחליף את המצבר, בניגוד להמלצה של המוסך המורשה (בינתיים, 3 חודשים אחרי הוא עדיין עובד...טפו טפו טפו) שילמתי 60 ש"ח עבור ההגעה.
העברתי את ההמלצה עליהם לכ-10 אנשים (הבוס שלי וחמי בינהם) כולם היו מאוד מרוצים.

ליאור
יש טלפון? אני צריך 2 מצברים חדשים.

erezgur
04-04-21, 18:03

למען הדיוק באור יהודה, על הכביש בין צומת סביון למשטרת מסובים (461) בצד הצפוני, במתחם קטן של מוסכים ("צמיגי פרונט יוסף" שגם הם מומלצים והוגנים).

מוזר שלא מצאת בגוגל, אבל נסה - https://www.matzberim4u.co.il/
כשהגעתי אליהם לפני כחודשיים קיבלתי זוג מצברי בוש במחיר זול יותר ממה שאמרו לי בטלפון, או שהיו במצב רוח טוב או בגלל טרחתי והגעתי אליהם...

איל מ
04-04-21, 19:08
צמיגי פרונט יוסף זה לא במקרה "יוסף בגושים"?

erezgur
04-04-21, 19:10
ממש לא ...

יניב עמית
04-04-21, 19:12
לא יודע אני קונה אצל מקס שנים ארוכות, מעריך כ-10 שנים,
לא הייתה פאלטה מעולם, שרות עד הבית ומחירים טובים.
אגב שנפ, בערך אותו מס' שנים ידוע לפחות לי שהם זבל.
יש יתרון בגיס נהג מונית :cool:

danob
05-04-21, 09:36

בבקשה 072-390-1112
רק למען הסר ספק, אין לי שום אינטרס למעט היותי לקוח מרוצה.

ליאור

-->