PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק לעזרת חבר עם סניף דואר בכפר סבא

de fox
09-09-20, 17:37
אהלן

בכל זאת כאן קהילה שעוזרת לחבריה.

אז ככה, קיבלתי הודעה שמחכה לי חבילה מחול בסניף דואר שכון יוספטל כפר סבא בכתובת- משעול בית הבד 21.

עכשיו, אין לי מושג מה הסיבה שחבילה על שמי תגיע לשם, אני גר בדרום. אני כן מחכה לחבילה.
מאחר ואין עם מי לדבר - בסניף המדובר לא עונים ובמרכז שרות הארצי של הדואר גם.... ואחרי 21 ימים הם מחזירים לשולח, החלטתי לא להילחם בתחנות רוח ולפנות לחברים -

מישהו מהחברים באזור של הסניף המדובר ויכול לאסוף חבילה? אחר כך כבר נתפור איך זה יגיע אלי.
ואחר כך אבדוק מי שלח ולמה הגיע לכפר סבא.

פניות בפרטי או בטלפון -052351358 ארבע בסוף ייתקבלו בברכה.

תודה מראש. נעם

omri_t
09-09-20, 21:49
תרים טלפון לשירות לקוחות של הדואר.
תמתין הממוווןןן זמן.
ותוודא שזה אכן שלך.

קורה לי מפעם לפעם שמגיע סמס על חבילה במקום מוזר- ואז מתגלה שזה בכלל לא שלי.

למה?
כי דואר ישראל, מנסיוני, הוא מוסד דפוק ומביך.

נדב42
10-09-20, 00:44
הסניף הזה בשכונה שלי, קיבלתי מהשועל את פרטי החבילה, ייבדק מחר בבוקר [emoji846]

boaz avrahami
10-09-20, 01:02
הסניף הזה בשכונה שלי, קיבלתי מהשועל את פרטי החבילה, ייבדק מחר בבוקר [emoji846]

הדואר לא היה יכול למצוא חבר מסור ממך בשביל לפתור את התקרית.
אני חושד שזה לא מיקרי

מחזירים את הטבע לציבור
טבעי שזה שלי

assafy
10-09-20, 01:20
סתם תהייה. ניתן למשוך חבילה של מישהו אחר עם ייפוי כח אך צריך להראות תעודה מזהה של הנמען.
איך תעביר את התעודה המזהה? תשלח בדואר?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

erezgur
10-09-20, 11:01
תמונה בווטסאפ גם עובד, לפחות באזור שלנו

נשלח מהנייד

נדב42
10-09-20, 12:17
גם אצלינו.

סוף דבר, החבילה מיועדת למישהו אחר, שכתובתו בשכונה שלנו, הדואר (מודיעין) טעו בהקלדת מספר הטלפון להודעה (טעות בספרה אחת). הסוכנות במקומית תטפל בהודעה מחדש.

de fox
10-09-20, 12:26
נהדר ומחמם את הלב לגלות כל פעם מחדש את נפלאות הפורום והקהילה שהוא פיתח.
בעקבות ההודעה שלי, פנו אלי כמה חברים. נדב לקח על עצמו את האיסוף ואחר כך העברה דרך צחי שעובד במקום קרוב ליעד שלי לפגישה שבוע הבא...מבצע צבאי ממש.

כאמור בסוף יצא שלא דובים ולא יער, החבילה לא שלי ומיועדת לבחור עם מספר טלפון דומה לשלי. מזל שהציבור כאן כדי לעשות את העבודה של הדואר. הרי אם לא הייתי בודק אז אותו בחור לא היה מקבל הודעה והחבילה שלו הייתה מוחזרת מבלי שהוא בכלל יידע שהיא הגיעה.... חלם זה כאן (כל פעם מחדש).

המון תודה לכל מי שהציע את עזרתו והמון תודה לנדב על ההירתמות לאיסוף ועל הצעת החבירה. לא ברור מאליו!

-->