PDA

צפייה בגרסה מלאה : בגי"ה - עדכון פירמוור לאנדר 3 פרו

liontamer84
05-10-20, 14:58
היי ,

יש פה מישהו שמתעסק עם מדפסות תלת מימד ויכול לעזור לי לעדכן את הפירמוור של האנדר 3 פרו שלי?

רועי

aladin_7
06-10-20, 15:50
עשיתי זאת לאנדר 3.
על בסיס המדריך הנ"ל
https://www.youtube.com/watch?v=fIl5X2ffdyo

עובד אבל,
השידרוג הכי טוב הינו להחליף את הלוח ל32 ביט עם דרייברים (50$ בעלי אקספרס)
אני החלפתי ל BTT SKR 1.3 עם דרייברים TMC2209.
הרבה יותר קל לעדכן פירמוור, הרבה יותר שקט (שומעים רק את המאווררים) ותומך בכל שדרוג נוסף מבלי לוותר על פונקציות קיימות

Pageup
08-10-20, 11:43
מנסיון שלי, כל אלה שסובלים עם בעיות במדפסות הם אלה שמשחקים איתן וזה כולל החלפות קושחות, מנועים, ראשים, מזינים וכו'.
אם זה עובד, אל תגע. אם יש משהו בעייתי שיש לו פתרון בקושחה רשמית אז כן תעשה.
לא מכיר הרבה שמשתמשים במוצרים כ stock ולא מצליחים לפתור את הבעיות. מדפיס כבר שנתיים עם CR-10 ולמעט פעמיים שקיבלתי
הדפסות פריכות בגלל סתימה לא היו לי שום בעיות. מכייל את המשטח פעם בכמה שבועות וזהו.
השדרוג הכי חשוב שעשיתי למדפסת זה OctoPi

aladin_7
08-10-20, 12:29
עובד אל תגע לא מתאים לכל סיטואציה.
לדוגמה, במדפסות כאלה יש מקור חום שצריך בקרה אחרת המדפסת יכולה לעלות באש (ואם זה קורה כשאתה לא ליד המדפסת .... )
בפירמוור של creality אין תמיכה ב thermal runaway. זה משהו שיש בפירמוור חיצוני (וכדי לבדוק שדלוק)

חוץ מזה יש תוספות שעוזרות לניצול מקסימלי של החומר , פיצוי עבור משטח הדפסה שאינו במישור אחד (בעיה נפוצה למדפסות של creality)
וכמובן החלפת הדרייבירים שנותנים יכולת הדפסה מהירה יותר, שקט מהמנועים , ואפילו ביטול המפסקים לקביעת מיקום הבית

מסכים ש octoprint מאפשר נוחות רבה בשימוש במדפסת, וזה היה השדרוג הראשון שלי (על pi3) ,
אבל ללוח שהצעתי קודם יש תוספת יותר זולה (2$ ) שמאפשר להתחבר למדפסת מה wifi (בדומה לoctoprint) ואז אפשר לקבל יכולות דומות

גיא
08-10-20, 13:13
ארבע שנים.
החלפתי ראש ל אול מטאל.
התקנתי אוקטופיי ..

וזהו.

לא רואה סיבה לגעת. אפילו שאוקוופיי מנסה להפחיד אותי שהמדפסת תעלה באש.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Pageup
08-10-20, 14:58
אני אישית לא שמעתי על אנשים שנשרפו להם מדפסות, שמעתי על אנשים שנשרפו להם בתים דווקא מסוללות, אבל זה סיפור אחר.
אבל שמעתי, והפורומים מלאים (וגם בפייסבוק) על מדפסות לא תקינות ולא עובד ומזייף וכו', שאתה חוקר אתה מגלה שמרביתם החליפו משהו.
מחליפים hot end כדי להדפיס עם ניילון ב CR-10 ולא מבינים למה ה PLA לא עובד כמו שצריך. משחקים עם מנועים ואז לא מבינים למה לא מצליחים לכייל את ההזרקה של החומר.
אני בעד לשדרג, אבל לקחת מדפסת ב 300 דולר ולגרום לה לעבוד כמו אחת ב 3000, לא יקרה אז או שתתאם ציפיות או שתשקיע.
My 2 Cents

-->