PDA

צפייה בגרסה מלאה : התקנת מזגן חדש בסמוראי(דגם לא ממוזג)???

itaizvi
27-02-06, 20:25
האם ניתן להתקין מזגן חדש בסמוראי שאין לו מזגן ?עלות משוערת ?פרטים חשובים...

zagi
28-02-06, 17:31
ניתן להתקין , אצל איש מזגנים בסביבות ה- 2000-2500 ש"ח ....
שגיא.

אלון_ק
28-02-06, 19:28
אפשר גם בעלות נמוכה בהרבה, סביבות ה800-1000 ש"ח ובעבודה עצמית כמובן.

סושי (סוזי המשתוללת (http://jeepolog.com/forums/member.php?u=75)) עשה את זה, אני מניח שכשהוא יראה את זה הוא יכתוב כמה מילים. אם אין לך סבלנות, שלח לו ה"פ.

עמרי2
28-02-06, 19:54
אהלן איתי,
אני ביררתי עלות כל החלקים למזגן קומפלט מכמה אתרים בחו"ל ורצו (בשני אתרים) 400$ על מזגן יד שניה במצב טוב (מערכת מזגן שלמה).
מצד שני בדקתי ב EBAY כמה יעלה להזמין את כל החלקים בנפרד והגעתי לעלות של 150$ בערך- אבל שם אני לא באמת יודע את מצב החלקים.
בכל מקרה גם אני מתכנן לעשות את זה מתישהו כשהעו"ש יתאושש...אז אם יהיה לי מידע חדש אני אעדכן אותך!

עמרי

yossivarman
28-02-06, 20:02
אני עשיתי את זה
עניתי על זה פה
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=8638&highlight=%E9%E7%E9%E3%E4+%F4%F0%E9%EE%E 9%FA
בהצלחה

itaizvi
28-02-06, 22:33
חשבתי כבר להתפשר ולקנות סמוראי בלי מזגן(מה לעשות הזמן עושה את שלו....), אבל אחרי מה שקראתי פה זה נראה לי די סרט לעשות את זה לבד אבל אפשרי... (כל הכבוד למי שיש לו את הזמן והסובלנות לזה)
הסיפור הוא שמצאתי סמוראי פתוח בלי מזגן וחשבתי להתפשר ולקנות אותו, אבל זה נראה לי קצת מוגזם לשלם על הרכב מעל המחירון ולשקיע במזגן לא מקורי -+ 2K(כל זה לא כולל את הכאב ראש מסביב) ובנוסף עוד 1-2K לישור קו התחלתי.

נ.ב
אם מישהו מוכר\מכיר מישהו שמוכר סמוראי 94+(רצוי שנתון גבוה יותר) סגור עם מזגן אני אשמח אם יצרו איתי קשר
ערב טוב לכולם!

אלון_ק
28-02-06, 22:51
על מזגן לא מפילים מכירה! אם מצאת סמוראי במצב מכאני טוב, קח אותו. מזגן זה סרט קטן, אוטו מוזנח זה סרט גדול ויקר הרבה יותר, שלא לדבר על הזמן שיושקע בו.

יש מעט סמוראים במצב באמת טוב שם בחוץ. אם ממילא היו לך ספקות לגבי הסמוראי הזה, מילא. אבל אם הוא במצב טוב וזה רק המזגן... חבל.

המהנדס
02-03-06, 13:13
המזגנים הלא מקוריים ברכבים האלו לא ברי השוואה למזגנים ברכבים עם מזגן אורגינלי.
חוץ מזה הכח של הרכב יורד משמעותית בגלל המזגן,לא שהוא ממש חזק גם ככה וגם הצריכת דלק משתנה מאוד לרעה.
בקיצור התקנת מזגן בסמוראי - טימטום , אם כבר קנית רכב עם מזגן - מה טוב.

סוזי המשתוללת
02-03-06, 13:48
יחיא עייש (המהנדס :twisted: )
אתה מטעה
קודם כל מזגן בסמוראי זה כיף לא נורמלי - אתה פתאום מרגיש כאילו בפג'רו :lol:
דבר שני עם קצת מאמץ של השגת החלקים הנכונים זה גם לא כל כך יקר
כבונוס מרויחים שיפור בעבירות איך ?
מאד פשוט
אם לא מחברים מגביר טורים (או מבצעים שליטה על המגבר טורים)בלימת המנוע בירידה משתפרת פלאים וזה שיפור לעבירות
מדחס מקורי לא מוריד כל כך הרבה כח(אבל מצד שני גם מקרר פחות טוב )
היום יש לי מדחס מקורי על מערכת פורמולה וזה עובד לא רע בכלל
אם מדחס סנדן 507 שהיה לי לפני כן (בהמה ענקית) האוטו היה ממש בית קירור
עד כדי כך שכעבור מספר דקות הייתי צריך להנמיך למינימום ולקבוע את הטרמוסטט לרמה נמוכה
בעתיד הקרוב המערכת תפורק ותוצע למכירה (ללא המדחס שיהפוך לקומפרסור )
אבל על תקפצו עדיין כי כבר יש לי ידידה שמחכה בתור :twisted:

סוזי המשתוללת
02-03-06, 13:49
בכל מיקרה שווה לדעתי להשקיע עוד כמה שקלים ולקנות יחידה פנימית מקורית ואז הפתחים המקוריים משמשים את המזגן
עמרי זה עונה לך על הה"פ ?

yossivarman
02-03-06, 15:02
סוזי צודק
אני הבאתי יחידה פנימית ממגרש גרוטאות בארה"ב
עלה לי 400 שקל כולל משלוח

לא ניתן להשיג כזה בארץ במחיר שפוי - הסמוראי לא כזה נפוץ
אז מביאים מאחותנו הגדולה -ארה"ב

אני את שלי הבאתי מכאן

http://members.cox.net/aftermarket4x4/used_sam.html

מורי
02-03-06, 18:01
סמוראי? מזגן? השם ירחם!!!!!!!! ככה זה מתחיל.עוד מעט תרצו גם חלונות חשמל ונעילה מרכזית...ומי יודע מה עוד רחמנא ליצלן.

המהנדס
02-03-06, 18:18
סוזי אל תשווה את המחירים שאתה משיג למחירים של התקנת מזגן בסמוראי לבחור שאין לו קומבינות.
ואני מכיר את הבחור המדובר.
לא שווה להתחיל להתעסק עם זה , לא עם המחיר, לא עם הסיבוך של החלקים ולא עם האמינות וגם לא אם האיכות : לא כיף לקבל את הרוח לביצים מהקונסולה למטה.
כמו בכל דבר שמוסיפים לא מקורי ,גם המזגן כשהוא לא אורגינלי זה מקור לתקלות (במיוחד חשמליות). כל אחד מוסיף משהו חשמלי לסמוראי ובסוף מתלונן על זה שנשרף לו חצי אוטו.

בבקשה אל תשווה סמוראי לפג'רו (עוד יחשבו שסמוראי זה רכב טוב).

אלון_ק
02-03-06, 19:27
בבקשה אל תשווה סמוראי לפג'רו (עוד יחשבו שסמוראי זה רכב טוב).
הפוך, גוטה. עוד יחשבו שפאחרו זה רכב טוב...

ואני דווקא אוהב את הרוח לביצים. מי שלא ישב ברכב של סושי עם מזגן בפול ווליום צריך לנסוע לאלסקה כדי להבין מה זה עושה. מזגן ענק, נפח רכב קטנטן... אדיר!

Trinity
17-05-06, 20:43
לודוויג דיר באלקום אם אתה נותן את החלקים למישהו אחר!!! אני אתקין לך ת'וירטואלי בבית לא תצא מזה בחיים!

====================
סמוראי לבן פתוח בן 17

kingdavid
18-05-06, 23:04
סוזי תפסיק להשתולל לרגע
תגיד לי בתור אחד שאין לו קומבינות כמה אמור לעלות מזגן שאני ירגיש אותו לא משנה לי בביצים או לא אבל שיקרר טוב ??
אני סובל מחום אבל בכול זאת כדי להיכנס לזה ??
0505553819 KD

-->