PDA

צפייה בגרסה מלאה : מישהו מוכר אביר

amitaikl
27-10-20, 23:00
נתקלתי במקרה בפייסבוק אז שמתי את זה כאן

https://www.facebook.com/groups/321054798001757/permalink/3348454575261749/?sale_post_id=3348454575261749

איל מ
28-10-20, 08:12
אם היתה אפשרות לעשות לו רישוי...

lizard
28-10-20, 08:34
לא אכפת לי רישוי אבל אני בטוח שהבעלים הנוכחי רוצה עליו את משקלו בזהב. למשק זה יכול להיות סבבה לגמרי.

דרור ברלי
28-10-20, 09:33
מי שבאמת מתעניין וחושב שזה מתאים לו/לצרכיו (יש כאן בג'יפולוג מישהו שאביר זה החלום שלו), היה מרים טלפון, נוסע לראות, ואם מוצא חן, את המיקוח עושה ליד האוטו.

וגם רישוי אפשר לפתור בדרכים יצירתיות.
אני בטוח שהשיטות המקובלות בישראל עובדות בעוד הרבה מקומות. הכל שאלה של מחיר.....;):rolleyes:

ד ו ר ו ן
28-10-20, 09:38
אביר דיזל ידני?

הייתה חיה כזו?

דרור ברלי
28-10-20, 09:47
היה כל דבר שתרצה.
דיזל, בנזין, אוטומטי, ידני. מה שרצית, קיבלת. הרי האביר לא היה מוצר מהונדס אלא אילתור. בינינו? זה בדיוק מה שיפה וטוב בו.

אלה היו מיועדים לצבא פרו. הוזמנו עם גיר ידני.
כמקובל בתע"ר, תהיו בטוחים שיש שם גיר ידני טוב וחזק כלשהו. אולי NV4500. מי יודע.
העסקה בוטלה מסיבה כלשהי והכלים נשארו בארץ.
עקרונית חדשים, 0 ק"מ, אבל לצערנו ללא ניירת.
בנוסף, הם גם לא נסעו במשך זמן רב ואני לא יודע מה מצבם בפועל כרגע.
הם היו זרוקים תקופה לא קצרה בחצר של תע"ר ואחרי שהמפעל נסגר אין לי מושג מי לקח אותם. אי ךהם מאוחסנים ומה מצבם האמיתי. האם מניעים ונוסעים וכו'.

כשהתחילו לפרסם עפובאויר מספרים שסביב 60K. כמו שהם, אם הייתי רוצה אביר וזה היה רלוונטי מבחינתי, הייתי שם 20K ולא שקל יותר על כלי כזה כמו שהוא, חדש אבל במצב לא ידוע.
שיישאר כסף לשחד את מי שצריך כדי לקבל רישוי. ומכיוון שזו מדינת ישראל הרקובה והמושחתת שבה כל ראש עיר וראש ממשלה נותן ומקבל שוחד וכל עורכת-דין שאפתנית שרוצה להיות שופטת תקפוץ מיד למיטה של ראש לשכת עורכי הדין כדי לקבל את המינוי - תהיו בטוחים שגם רישוי לאביר זה משהו פתיר באמצעות מעטפה שמנמנה מתחת לשולחן.

כן, יש מי שאביר זה החלום שלו. והנה רמז בשבילו - אתה חי רק פעם אחת וחלומות נועדו להתגשם...

amitaikl
28-10-20, 10:01
הרכב נמצא בהרצליה פיתוח.
מבקש 70K.
הוא לא הצליח לרשיין אותו, אבל לדבריו גם לא ניסה יותר מדי

Juv
28-10-20, 10:06
יקר... הוא כנראה שיקלל במחיר שזה יד ראשונה מרופא (מצטער, זה היה על הרצפה ומישהו היה חייב להרים)

amitaikl
28-10-20, 10:44
לדבריו עם רישיון היה יכול למכור ב180

Pageup
28-10-20, 11:23

אז שישקיע 30 אלף שקל ויעשה רווח של 80.

אומי5
28-10-20, 17:03
למכון הגאופיזי היו ידניים דיזל למיטב זכרוני, נמכרו עם רישוי אבל לפי השמועות מתו מות גיבורים לא הרבה אחרי זה.
לפחות אחד מהם מופיע בתמונות ממגרש גרוטאות ליד גדרה.

boaz avrahami
28-10-20, 18:10

בהחלט נשמע מוכר אמין :cool:

asafk
28-10-20, 20:34
אחד נכנס לחנות מצביע על מוצר שואל 'כמה?'.
'עשר' אומר לו המוכר.
'מה עשר? בחנות ממול זה עולה חמש'.
'אז תקנה בחנות ממול'.
'אבל נגמר לו המלאי'.
'אה... כשאצלי אין מלאי זה עולה ארבע'.....

אסף.

Sent from my Redmi 4X using Tapatalk

ציקס
28-10-20, 21:08
למכון הגאופיזי היו ידניים דיזל למיטב זכרוני, נמכרו עם רישוי אבל לפי השמועות מתו מות גיבורים לא הרבה אחרי זה.
לפחות אחד מהם מופיע בתמונות ממגרש גרוטאות ליד גדרה.איזה מגרש יש ליד גדרה?במסמיה?

Sent from my SM-A305F using Tapatalk

אומי5
29-10-20, 09:02
ממערב לכביש ארבעים בקצה הדרומי, מתחם חקלאי עם גרוטאות.
לא הייתי שם אבל ראיתי תמונות שלדעתי הגיעו משם.

ד ו ר ו ן
29-10-20, 10:47
ממערב לכביש ארבעים בקצה הדרומי, מתחם חקלאי עם גרוטאות.
לא הייתי שם אבל ראיתי תמונות שלדעתי הגיעו משם.
בקצה הדרומי של גדרה על כביש 40 מצידו המערבי יש מגרש למסחר במשטחי עץ.
לפניו יש את ״צינור ופרח״, מתחם אספקה טכנית.
אין שם מגרש גרוטאות רכבים.

אומי5
29-10-20, 11:00
כשהצמחיה הייתה נמוכה יותר היה אפשר לראות שם כמה משאיות ישנות, אותן משאיות או ממש דומות הופיעו בתמונות שבהן ראיתי את האביר מהמכון הגאופיזי לשעבר.
עריכה:
בררתי קצת, אחד מהם באמת היה בגדרה, אבל לפני שנים עבר לבירגר בנס ציונה. שם היו כנראה כמה אבירים, אולי עדיין יש.

ניר ל
29-10-20, 14:19
זה די דומה ללאמץ מטרה צהלית מבחינת הבעלות לא ?

אומי5
29-10-20, 14:33
לאו דווקא, אם מדובר ברכב שפשוט לא עבר רישוי אז אומנם אסור לנסוע בו, אבל אין כאן שום דבר פלילי.
אם זה רכב שנגנב משטיחי אש אז זה גם רכוש גנוב מהצבא וגם פוגע בזכות הפרנסה של אכלוסיות מוחלושות בנגב.

erezgur
29-10-20, 15:09
וגם פוגע בזכות הפרנסה של אכלוסיות מוחלושות בנגב.
אאוץ'...

נשלח מהנייד

עמי
29-10-20, 15:20
לאו דווקא, אם מדובר ברכב שפשוט לא עבר רישוי אז אומנם אסור לנסוע בו, אבל אין כאן שום דבר פלילי.
אם זה רכב שנגנב משטיחי אש אז זה גם רכוש גנוב מהצבא וגם פוגע בזכות הפרנסה של אכלוסיות מוחלושות בנגב.

סליחה על הרצינות, אבל לי נראה שרכב ללא סימני זיהוי שזרוק באמצע שום מקום במדבר (ושטחי האש הם לא בבעלות ואפילו לא בחזקת צה"ל - הוא בסה"כ משתמש בהם), הוא הפקר ובתור שכזה, אי אפשר לגנוב אותו.

דרור ברלי
29-10-20, 16:33
אם זה זרוק בשטח ובדואי לקח אותו - זה הפקר. לא גניבה.
אם זה יהודי שלקח אותו - רכוש צה"ל, גניבה אחושרמוטה.... אללי. איזה נהי ויבבות יתחילו. גם כאן.

מוסר כפול.

ד ו ר ו ן
29-10-20, 17:34
סליחה על הרצינות, אבל לי נראה שרכב ללא סימני זיהוי שזרוק באמצע שום מקום במדבר (ושטחי האש הם לא בבעלות ואפילו לא בחזקת צה"ל - הוא בסה"כ משתמש בהם)
לשטחי אש יש סטאטוס חוקי של צהל.
זו אחת הסיבות שרט״ג עדיין לא יכולים לעשות כל מה שהם היו רוצים בשמורות שחופפות לשטחי אש.

ואני מכיר בוודאות לפחות מקרה אחד בו צהל התלונן על גניבת שלדות מטרה שהוביל למעצר משטרתי.

עמי
29-10-20, 17:55
לשטחי אש יש סטאטוס חוקי של צהל.
זו אחת הסיבות שרט״ג עדיין לא יכולים לעשות כל מה שהם היו רוצים בשמורות שחופפות לשטחי אש.

ואני מכיר בוודאות לפחות מקרה אחד בו צהל התלונן על גניבת שלדות מטרה שהוביל למעצר משטרתי.אני מכיר הרבה יותר ממקרה אחד שבו אנשים נעצרו, למרות שלא עשו כלום. מסיבה שטרם נחקרה דיה, זה קורה בעיקר בסביבות רחוב בלפור בירושלים. תעלומה.

Sent from my LG-H930 using Tapatalk

ד ו ר ו ן
29-10-20, 19:03
לא מתאים לך.

העילה הייתה גניבת רכוש צבאי/אמלח.
והמקרה הנדון היה העמסת כלי רכב תקין שהושאר כמטרה טרם שירו בו.

וגם אם סמנטית התחכמת.. עדיין לצבא יש סמכות חוקית בשטחי אש.

זה לא אתה שבד״כ אומר להזהר ממתן ייעוץ משפטי שיכול לגרור לכדי עבירה?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

עמי
29-10-20, 19:44
לא מתאים לך.

העילה הייתה גניבת רכוש צבאי/אמלח.
והמקרה הנדון היה העמסת כלי רכב תקין שהושאר כמטרה טרם שירו בו.

וגם אם סמנטית התחכמת.. עדיין לצבא יש סמכות חוקית בשטחי אש.

זה לא אתה שבד״כ אומר להזהר ממתן ייעוץ משפטי שיכול לגרור לכדי עבירה?

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

יש גבול לכמה אפשר לגנוב את השרשור, אבל לא, לדעתי זה לא גניבה ואין מצב שהרשיעו מישהו בזה, אלא אם הוא בדואי שלא היה מיוצג.

ניר ל
30-10-20, 00:20
רכב ללא ניירות , בהנחה שאין מניעה חוקית להחזיק בו - שווה מקסימום למחיר חלקיו.
אני מבין שאביר עם רישוי כביש זה כלי ייחודי , בטח שבמצב כזה , תכלס אין סיבה שהמכלולים לא תקינים, אבל חלקי אביר או שימוש בו כרכב עם רישוי ספורט - פחות.

-->