PDA

צפייה בגרסה מלאה : כסאות קדמיים ב- CJ

moaad
28-02-06, 19:47
שלום לכולם,
במסרת השיפוץ של הגיפ הייתי רוצה לדעת איזה כסאות קדמיים יש לאנשים ב- CJ8 איזה כסאות צריכים פחות התאמות ודומים לכסאות המקוריים.
אודה על התייחסותכם.

אמנון
28-02-06, 20:01
יש לך כבר מספר שרשורים בנושא, אני מציע לך לבחון את פונקציית החיפוש (http://www.jeepolog.com/forums/search.php?).

הנה לדוגמא שרשור כמעט זהה לשאלה המרכזית שלך (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=7505&highlight=%EB%F1%E0%E5%FA).
אני אקדים את מה שהמנהלים יאמרו ואומר - אם השרשורים שאתה מוצא בנושא לא מספקים אותך מבחינת השאלות שלך,
תקפיץ את השרשור הישן הרלוונטי ושאל שם, למען הסדר בפורום.
אם אין שרשור רלוונטי ישן, פתח חדש.

טדי
01-03-06, 04:42
כסאות של ואנדורה זול ורחיץ

moaad
01-03-06, 12:05
כסאות של ואנדורה זול ורחיץ

תודה

AvigdorAharon
01-03-06, 14:19
בעבר סוברו ליאונה - איכס!!!

כיום מזדה 323 - בסדר גמור

אביגדור

מלכת אנגליה
03-03-06, 18:21

אביגדור

מלכת אנגליה
03-03-06, 18:23

אביגדור
אצלי היה סוזוקי באלנו
והיום סובארו לגסי.

caliboy
04-06-07, 15:04
אצלי היה סוזוקי באלנו
והיום סובארו לגסי.
לי יש כיסאות של פגירו 95 תענוג

sinai77
21-03-10, 23:48
יש לי כסאות של ונדורה. קל לנקות וממש נוחים, לישיבה ולא מסובך להרכיב.

sinai77
21-03-10, 23:54
לא קלטתי תתאריך :S

menim
22-03-10, 11:00
לי יש של פז'ו 106. מאד נוח.

בכלל הכסאות של הצרפתים מאד נוחים.... מעניין למה...
:-)

cj64
22-03-10, 19:21
אני לא חושב שהשאלה שלך במקום!!
לא חשוב מה מתאים לגייפ ,כל כסא מתאים לגיפ
חשוב מה מתאים ונוח לך:confused:
גל cj64

riko
14-05-13, 21:12
מעלה מהאוב ...
בקרוב אני הולך להתקין/לבנות תושבות למושבים הקדמיים בסיקס
האם מישהוא יודע או לחילופין האם יש מידה סטנדרטית או מוסכמת לגובה התושבת או כמה גבוה צריך להיות המושב מהרצפה ?
אני מדבר על גובה התושבת ללא המושב !
תודה

IlanG
14-05-13, 22:18
מעלה מהאוב ...
בקרוב אני הולך להתקין/לבנות תושבות למושבים הקדמיים בסיקס
האם מישהוא יודע או לחילופין האם יש מידה סטנדרטית או מוסכמת לגובה התושבת או כמה גבוה צריך להיות המושב מהרצפה ?
אני מדבר על גובה התושבת ללא המושב !
תודה

היי ריקו
יש לי תושבת כיסא אורגינלית של סיקס לצד נוסע , דבר איתי אם אתה צריך .

riko
15-05-13, 09:38
אהלן
אם אתה מתכוון לתושבת המתקפלת , אז יש לי אחת .
תודה בכל מקרה , וחג שמח ........
חשבתי שאולי יש איזה מידה מקובלת לגובה התושבת ,
נגיד כשבונים שולחן כתיבה אז הגובה צריך להיות 75-80 ס"מ , זה משהוא קבוע !
האם לגובה המושב יש מידה מקובלת כזו ?

IlanG
15-05-13, 09:56
חג שמח ...
לפי דעתי אין מידה מקובלת , צריך לשמור על פרופורציה מול הכיסא של הנהג שאותו אתה בונה בהתאם לנוחיות שלך ולמידות שלך כאשר אתה מוגבל לגובהה הגג.

דרור ברלי
15-05-13, 10:14
בסיקס/סופה הריצפה "מדורגת". תושבות הכסא המקוריות יושבות על כמה מפלסים וקצת מסבכות את החיים למי שרוצה לבנות תושבות קאסטום, שנדרשות עבור רוב מושבי הפרייבטים המודרניים שפשוט גבוהים מדי - לפחות לטעמי האישי.
זה כבר תלוי בגובה שלך ובאורך הרגליים וגם בתנוחת הנהיגה שאתה אוהב. כל נושא תנוחת הנהיגה זה כמובן עניין של טעם אישי.

אני 1.90, וממש שונא את תנוחת הישיבה הגבוהה מדי עם ראש בתקרה וגלגל הגה שמונח לי על הביצים/ברכיים.
בכלל, במכוניות אין שום דבר קבוע - יש מכוניות שבהן תנוחת הנהיגה נמוכה (תענוג) ויש כאלה שיושבים בהן גבוה וזקוף כמו במינוואן (ואני לא סובל את זה) ברוב המכוניות ניתן לשחק עם גובה המושב וגלגל ההגה ויש כאלה שמאפשרות אפילו התאמה של מרחק מכלול הדוושות. באופן די כוללני אני יכול לקבוע שנהג גבוה עם רגליים ארוכות ירגיש הרבה יותר נוח ברכב אירופאי או אמריקאי מאשר ברכב יפני/קוריאני שבהם כמעט תמיד גלגל ההגה נמוך מדי ביחס למושב והזוית שלו (של גלגל ההגה) בהרבה מקרים, במיוחד רכבי שטח וטנדרים מהמזרח, אופקית מדי. הגרוע מכולם הוא דווקא בריטי, איך לא - הדיפנדר... שם, בוודאי בהסבה להגה שמאלי, כל נושא הנדסת האנוש עמד בסוף סדר העדיפויות, וככה זה נראה ומרגיש...

הג'יפים שלנו הם אמריקאיים בתפיסה שלהם. ותנוחת הנהיגה המקורית שלהם מצויינת לטעמי, רק שהמושבים המקוריים עצמם ממש איומים...

riko
16-05-13, 21:26
דרור אני מבין את ה "בעיית הגובה שלך " - אצלך הנושא רגיש יותר
הגובה שלי הוא ממוצע כ- 1.75 , אני לא מרגיש שהרכבים " קטנים" עליי גם היפניים .
אבל אני מבין מדבריכם שזה סה"כ ניסויי וטעיה עד שאגיע לבניית התושבת עם התנוחה המתאימה.
האם אני יכול ללמוד מהתושבת המתקפלת של צד הנוסע , איך אני צריך לבנות את התושבת של הנהג , אני מתכוון לגובה ולשיפועים שלה ?

היא תמיד נראית לי כאילו השיפוע שלה כלפי גב הנוסע חד מידיי , הייתה פעם שקיצרתי לה את החלק הקדמי , כלומר הנמכתי אותה סביב ה- 4-5 ס"מ , ועדיין שמרתי על מנגנון הקיפול שיעבוד כמו שצריך . השאלה היא האם כדאי "לחקות" את המימדים שלה ?
תודה

דרור ברלי
16-05-13, 21:37
זה לא נדמה לך. זו האמת. התושבת המתקפלת של צד הנוסע אכן גבוהה מדי ונוטה אחורנית בזוית חדה מדי.

riko
16-05-13, 22:01
כן , כמו שחשבתי .
טוב מחר אני מתחיל להתעסק עם הבנייה הזו ,
מקווה שזה לא הולך להיות סיוט .....!
נעדכן בהמשך מה נהיה .
תודה רבה

IlanG
16-05-13, 22:11
היי ריקו
גם לי יש בעיה אם הכיסא של הנוסע , אצלי אין את התושבת המתקפלת אלה הכיסא מקובע בברגים לריצפה , לקח ליזמן אבל השגתי תושבת רק בשביל לגלות שהמבנה של הרציפה שלי שונה ( יש לי רצפה שתוכה עם תא בסוף ) .
הפיתרון המהיר יהיה לחפש כיסא של רכב קופה 3 דלתות שהכיסא זז קדימה ( על המסילות שלו ) ובו בזמן מטה את גב המושב .

riko
17-05-13, 00:32
מושבים עם מסילות ומשענת גב מתכווננת יש לי ( דווקא של יונאי קופה ) , אבל למושבים האלה צריך לבנות תושבת ( הגבהה) , שמצד אחד תתחבר לריצפה בברגים המקוריים
ומצד שני תתחבר למסילות בברגים המקוריים של המושב . בתושבת המתקפלת של הנוסע , מצד אחת התושבת מתחברת לריצפה בצורה אורגינלית , ומצד שני המושב מתחבר אליה , אממה המושב יותר רחב מהתושבת המתקפלת ולכן צריך לבנות מתאם ..... בן שניהם

Yosim
09-10-13, 20:51
יש לי זוג כיסאות של רנגלר jk במצב ממש חדש עם המסילות קומפלט.
נרכשו לסבן שלי וזה לא מתאים בגובה, כלומר צריך לחתוך את התושבות המתקפלות ולהנמיך אותם.
ואני מעדיף את המקור.
מבקש 1500 ₪
יוסי
052-5010444

-->