PDA

צפייה בגרסה מלאה : פתיחת אגף ספרות לנדרובר בסיפרית האתר

asih
15-09-03, 14:57
הי אנשים
דיברתי עם מימרוד מהאתר, הוא הציע שהעלה את ספרות הלנדרובר שיש לי בפורמט אלקטרוני.
ספרות שכבר יש ברשת תועלה כקישורים לאתרים בהם היא מופיע.
ספרות שלא נימצאת באתרים אחרים תועלה כקיבצי PDF כאן באתר, דיסקברי, רינג' רובר, פרילנדר ועוד

השאלאה אליכם היא כזו: ניתן להעלות את הקבצים בשני אופנים:
1. להעלות קיבצי PDF שם סריקה של ספרים, זאת אומרת קבצים באיכות סביר (זו סריקה) ללא אינדקסים וללא אפשרויות חיפוש. ניתן לראות אותם בקוראה PDF רגיל.

2. ספרים מקורייםת איכות טובה יותר, בדרך כלל קטנים יותר וכן יש אפשרות חיפוש מילים. הצפיה תהיה על ידי התקנה !!! נפרדת בלתי תלויה או קשורה של קורה PDF נוסף שיש לו את ההרשאות להראות קבצים אלו, למי שמכיר (הרי הרבה אנשים צרבו ממני את הדיסק המקורי) זה דיסק ה RAVE שהוציאה לנדרובר בשנת 1999.

מה לדעתכם עדיף

אסי

asih
15-09-03, 14:58
מימרוד = נימרוד
איתך הסליחה איש

נמרוד
15-09-03, 19:37
אם הקבצים המשופרים קטנים יותר בנפחם ( תקן אותי אם הבנתי לא נכון) אז זה גם שיקול בעדם. זה שצריך להוריד ולהתקין אישזהי תוכנה נוספת לא צריכה להיות בעייה - לא יכול להיות יותר מסובך מלתקן לנדרובר :lol:

asafk
15-09-03, 21:30
יש לי RAVE יותר מעודכן.
ומהספר בעברית- תשכחו הפעם... :wink:

אסף.

asih
16-09-03, 00:40
התכוונתי לשים את מה שיש ב RAVE , לא לכולם יש, הגיעו אלי איזה 10 שצרבו, אולי 15, אבל למה שלא יהיה בהישג יד דרך ה WEB.

כדי ליראות את הקבצים מה שאפשר זה:
אפשרות א' הדפסה של סיפי ה RAVE לקובץ TIFF וממנו PDF חזרה ב Distiler או אפשרות ב' התקנה של ה Acrobat של ה RAVE עם מפענך ההצפנה המובנה שלו ולשים את הקבצים המקוריים שלו באתר.
באפשרות ב' הקבצים קטנים יותר, ההתקנה של ה Acrobat הנוסף שוקלת כ 5 עד 6 מגה.
אפ משהוא מוריד ספר של דיסקו ההפרס בספר הראשי הוא כבר יותר גדול.

העניין שיש סיבוחיות מועטה, אך עדיין קיימת לעבוד עם ה RAVE כשאין את כל הדיסק על המכונה.

העתיד הלא רחוק יתכן ואוכל לעשות משהוא שיהפוך את ה RAVE לאפליקציה WEB-ית , השאלה אם יתנו לי כאן באתר לעשות DEPLOY של 400 - 600 מגה כאן באתר ???

נמרוד
16-09-03, 01:48
אני לא מבין גדול בכל נושא האפליקציות. אני סומך על הגולש הסביר שהוא מסוגל לעקוב אחרי הוראות, להוריד ולהתקין מה שצריך כדי לקרוא את הקבצים. בשלב זה יש מקום באתר לספרים בסדרי גודל של עשרות מגה. 400-600 מגה זה לא ריאלי לצערי.

אני מציע אסי שפשוט נחליט מה הדברים החשובים והשימושיים ביותר ונתחיל איתם.

asih
16-09-03, 16:34
אין בעייה
אני אחשוב ואבדוק, אולי אפשר פשוט לדחוף את זה לאחד משני האתרים שהיום מחזיקים ספרות לנדרובר, האתרים אליהם רציתי פשוט להוסיף קישורים
הבעייה שיש להם בעיקר עבור לנדרובר סדרות ודיפנדר, שמבחינתי זה מספיק, אבל יש כאת את כל החברה עם דיסקו ורנג'ים, נזניח אותם ???

אולי לנבר עם ג'פטריפ, נעשה חלוקה וקישורים הדדים, למרות שלא ממש אהבתי את הגישה של יובל שמחק מפורום לנדרובר את ההודעה שלי שהפנתה להודעה הזו, נכון שזה אתר שאפשר איך שהוא לקרוא לו "מתחרה" אבל .... עד כדי מחיקת הודעה ....

שדיברתי על אפליקצית web הגודל שלה יכול באמת לתפוס איזה 300 400 מגה ... כן זה הרבה.

טוב, אני אבדוק
אסי

נמרוד
16-09-03, 16:44
אסי, זה באמת לא נושא מתאים לדיון בפורום. נמשיך במייל ובטלפון ברשותך.

asih
16-09-03, 17:30
צודק

asafk
16-09-03, 19:04
הRAVE המעודכן עדיין לרשותכם.

אסף.

asih
16-09-03, 22:25
הי אסף
למה התכוונתה שאתה אומר RAV מעודכן ?
ממתי הוא

opl
16-09-03, 22:59
לפי דעתי... מה שעדיף לאתר מצויין לנו...

asafk
17-09-03, 15:15
2003.
רק הדיסק השני (דיפנדר + ריינג' החדש)

אסף.

asih
17-09-03, 15:35
הי אסף
אתה אומר 2003, מעניין זה יותר חדש משלי.
איך אני לוקח ממך את זה ? אם אפשר כמובן.
יש לך אולי גם את ה EPC החדש ???

תודה איש
אסי

asafk
17-09-03, 15:53
שלח לי ה"פ, ונמשיך משם.
לא יודע מה זה EPC, אבל אפשר להשיג הכל, אם רק רוצים (האיש שלי לענייני לנדרוברים נמצא כרגע בחו"ל, כשהוא יחזור)
אסף.

-->