PDA

צפייה בגרסה מלאה : מהם המחירים פחות או יותר של ה YJ WRANGLER האגדי ?

Anonymous
15-09-03, 17:53
תודה ליוני 5 על המידע

אני מעוניין לדעת מהם המחירים פחות או יותר של ה YJ WRANGLER האגדי עם הפנסים המרובעים והיכן אפשר למצוא אנשים שמוכרים כאלו כי אני אינני מוצא.

כמו כן היכן אפשר להוריד תמונה גדולה ויפה שלו

בתודה מראש
גיא.

אריק זמר
15-09-03, 20:16
הYJ, יוצר בין השנים 87-95 והוחלף בדגם הTJ שהחזיר לאוהבי הJEEP את אחד הדברים שגרם להתרעמות...העדר הסמל השני של הג'יפ, הפנסים העגולים.
בשנים הראשונות (עד שנת 90) יוצר עם שני מנועים, ה258 - 4.2 ו115 כ"ס
כמובן דגם ה2.5 ליטרעם 105 כ"ס.
הדגמים של אחרי שנת 90 באו עם מנוע ה4.0 ליטר עם 180 כ"ס ו2.5 ליטר עם 123 כ"ס.
דגמי ה4 צילינדר (2.5 ליטר) באו או עם גיר AX-5 או עם TF904 אוטומאטי.
דגמי ה6 צילינדר צוידו בגיר ידני דגם AX-15 או עם תיבה אוטומאטית TF999.
בשנת 87 תיבת ההעברה היתה NP207 ומאז צוייד דגם זה בתיבת NP231.
לאורך כל הדרך הסרן הקדמי היה דנה30 רוורס קאט (עד החזרה לTJ) והסרן האחורי דנה 35C.

לגבי מחירים...אני לאט חושב שיש מחירון מסודר כאן בארץ, הכל הינו סוג של מו"מ...
בארץ לא היה יבוא מסודר לעולם של דגם זה, אולם מסתובבים פה דגמי 4 ו6 צילינדר ברמות גימור של ספורט, לרדו וסהרה...

ברגע שתמצא מועמד, תעדכן ונשמח לעזור לך בתמחור.
עד אז, כל מנוע חיפוש ברשת, בהקלדה של" jeep wrengler yj picture " ייתן לך אינספור של תמונות.
בברכה,
אריק.

נמרוד
15-09-03, 20:34
ואם לא רק פוזה מדברת אליך, אז דע לך שסופה ישראלית היא בעלת מפרט מכני כמעט זהה ומבחינות מסוימות טוב יותר מרנגלר YJ, קיימת בארץ כמו זבל ונמכרת בהרבה, הרבה פחות מרנגלר באותו שנתון. סופות מ96 הן גם בעלות חזית רנגלר מקורית כולל סמל של JEEP על הכנף, ורבות מהן גם עם דשבורד של רנגלר.

אדי
16-09-03, 16:08
דרך אגב , אני חושב שראיתי בלוח של ידיעות אחרונות 2 רנגלרים למכירה , אחד 2.5L והשני 4L ... לדעתי , שקול קניה של סופה טובה כמו שנמרוד הציע , יש לה כמה יתרונות על YJ ... וגם חסרונות . אל תשלם רק בגלל השם .

אדי

-->