PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפוץ פרונט אקס.?????

אלעד
02-03-06, 11:45
שלום חבריה
אז ככה כבר תקופה ארוכה למדי הגיפ שלי על בלוקים מבעיה שכבר העלתי אותה
בקשר לכך שמשהו נדפק בסרן הקידמי(דנה 30) .הפניון יצא מהמקום וכנראה גם הקורונה נהרסה
למי שרוצה להזכר..http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=9071
אני יודע שהגענו אז למסקנה להכי משתלם להחליף את כל הסרן אבל אני בתקופת למידה
ואני מעדיף לשפץ את הסרן בכלל ואת הפרונט בפרט גם בכדי ללמוד וגם כי אולי זה יצא יותר משתלם
אני מעלה את נושא שוב כי גם עכשיו יש לי יותר תמונות שיכולות לעזור לנו להגיע שוב להחלטה.
טוב אז בנתיים פתחתי את המכסה של הפרונט אקס היה מטונף שם ניקתי בפנים וצילמתי כמה תמונות
ממה שאני מבין ורואה נראה לי שהגלגלי שינים בסדר שהם לא "אכולים" אבל כמה דברים שהבחנתי בהם
1.כשפתחתי את המכסה וניקתי נפלו לי פינים קטנים (בשני גדלים 15גדולים יותר 25 קטנים). אין לי מושג מהם.
2.כשאני מרים את הגלגלי שינים בחלק השמאלי של הביצה אז אני מרגיש קצת חופש ..כל ההגלגלי שינים עלים ביחד.
אבל תמנות שוות אלף מילים..
http://www.pic4u.co.il/view/pictures.aspx?idx=e4e4f33792c84bbc9f2a45 f1085056bb
אני מקווה שהקישור עובד..
אני יודע שזה מסרבל להגיע לתמונות עם קישור..אבל זה מספר רב יחסית של תמונות והם ברזולוציה די גדולה אז קשה להכניס אותם לכאן אני לפחות לא הסתדרתי שימו לב שהתמונות הרלונטיות הם מאמצע העמוד המקושר..

אם אני לא יכנס לפה הרבה זה מסיבה מאוד פשוטה -צבא הגנה לישראל-
דרך הגב עכשיו מסתימת לי הרגילה הלא ממש מנוצלת

ת-ו-ד-ה אלעד

ניר ל
02-03-06, 12:13
הגלילים שמצאת הם מה שנשאר מהמייסבים שנטחנו לך בסרן,

אם לא נגרם נזק נוסף אז יש מצב שהחלפת מייסבים ומחזירי שמן תפתור לך את הבעיה, את התמונות אני לא רואה. קח בחשבון שזה לא סיפור זול, לא חיסכון גדול ואם אח"כ יתברר שזה לא פתר לגמרי את הבעיה אז זרקת כסף לפח.

אלעד
02-03-06, 15:30
אני מבין ממך שעדיף לי ללכת על סרן חדש.?
ומה בדבר במקום לשפץ - לשפץ ולהתקין נעילה.?

ואיך אני יכול לשלוח לכם קישור בכדי שתראו תתמונות?

ניר ל
02-03-06, 16:03
התקנת נעילה לא קשורה לעניין השיפוץ, היא לא מחליפה שום חלק שאתה צריך להחליף.

סרן תקין מפירוק יעלה לך 1200 ש"ח ותישאר עם חלקי חילוף רבים כגון ציריות, קליפרים, דיסקים , נאבות , קייס שאותם תוכל לנצל בהזדמנות אחרת או למכור.

-->